Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stockholmspolisens IF HF

Följ

Stockholmspolisens I

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
    • 19:30

      Träning F-16


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Viking cup F-14

    • Heldag

      Umeå Cup F-13

  • 4Lör
    • Heldag

      Viking cup F-14

    • Heldag

      Umeå Cup F-13

  • 5Sön
    • Heldag

      Viking cup F-14

    • Heldag

      Umeå Cup F-13

  • 6Mån
    v.2
    • 00:00

      Viking cup F-14


      06:30
    • Heldag

      Umeå Cup F-13

  • 7Tis
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 11:45

      Hammarby IF HF 2 (borta) P-08


      12:45
    • 13:15

      Huddinge HK 2 (hemma) P-08


      14:15
    • 15:45

      Sollentuna HK (borta) F-08/09


      17:45
  • 12Sön
    • 09:20

      Huddinge HK (hemma) F-13


      11:20
    • 10:30

      Dalarö SK (hemma) F-13


      12:30
    • 11:40

      Spånga HK 2 (hemma) F-14


      13:40
    • 12:50

      Gustavsbergs IF HK (hemma) F-14


      14:50
    • 15:10

      AIK (hemma) F-16


      17:10
  • 13Mån
    v.3
    • 18:20

      Träning F-13


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:15
    • 18:00

      Träning P-08


      20:00
      Sätrahallen - Björksätravägen
    • 18:00

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning F-16


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 11:10

      Lidingö SK (borta) F-13


      13:10
    • 14:30

      Sollentuna HK 2 (borta) F-14


      16:30
    • 15:00

      Hammarby IF HF (borta) F-14


      17:00
    • 16:15

      GT Söder HK (borta) F-13


      18:15
  • 19Sön
    • 09:00

      Handbollsfestival Omgång 2 F-10


      12:00
    • 09:00

      Handbollsfestival Omgång 2 P-10


      12:00
    • 11:45

      Sannadals SK 2 (hemma) P-08


      12:10
    • 12:10

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-08/09


      14:10
    • 13:15

      Södertälje HK (hemma) P-08


      13:40
    • 14:10

      Tyresö Handboll 2 (borta) P-08


      15:10
    • 14:30

      AIK 2 (hemma) F-08/09


      16:30
    • 15:30

      Årsta AIK HF 2 (borta) P-08


      16:30
    • 15:50

      Tumba HK (hemma) A-lag Damer


      17:50
    • 18:00

      Älta IF (borta) F-16


      20:00
  • 20Mån
    v.4
    • 18:20

      Träning F-13


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      USM Steg 3 F-16


      00:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
  • 26Sön
    • 00:00

      USM Steg 3 F-16


      19:00
    • 09:00

      Huddinge HK 2 (hemma) F-13


      11:00
    • 10:00

      Huddinge HK (hemma) F-14


      12:00
    • 12:00

      Skå IK (hemma) F-14


      14:00
  • 27Mån
    v.5
    • 18:20

      Träning F-13


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre