Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stockholmspolisens IF HF

Följ

Stockholmspolisens I

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
      Bredängshallen
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 11:15

      GT Söder HK (hemma) F-08/09


      13:15
    • 12:45

      Spånga HK 3 (borta) F-08/09


      14:45
  • 10Sön
    • 09:00

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-13


      11:00
    • 09:00

      Bålsta IF (hemma) F-13


      11:00
    • 10:00

      Kungsängens SK (hemma) F-14


      12:00
    • 11:10

      Huddinge HK (hemma) F-16


      13:10
    • 13:30

      HK Cliff gul (borta) P-08


      14:30
    • 15:00

      HK Silwing-Troja 2 (hemma) P-08


      16:00
    • 21:00

      Djurgårdshof IK (borta) A-lag Damer


      23:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:40

      Skå IK (borta) F-14


      12:40
    • 13:15

      Sannadals SK (borta) P-08


      13:45
    • 14:15

      GT Söder HK (borta) P-08


      14:45
    • 15:15

      HK Cliff gul (hemma) P-08


      15:45
    • 16:30

      AIK (borta) F-16


      18:30
    • 17:15

      Skogås HK (hemma) P-08


      17:45
  • 17Sön
    • 09:00

      HK Cliff Gul (borta) F-08/09


      11:00
    • 10:30

      Åkersberga HK (borta) F-08/09


      12:30
    • 15:30

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-13


      17:30
    • 15:30

      Huddinge HK (borta) F-14


      17:30
    • 16:40

      Djurgårdshof IK 2 (borta) F-13


      18:40
    • 16:45

      Djurgårdens IF HF (hemma) A-lag Damer


      18:45
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Sannadals SK 2 (borta) F-08/09


      11:00
    • 09:45

      Sannadals SK 3 (borta) F-13


      11:45
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Spånga HK (hemma) F-14


      11:00
    • 09:55

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-14


      11:55
    • 11:00

      Kyrkslätts IF (hemma) F-16


      13:00
    • 12:10

      Huddinge HK (borta) F-13


      14:10
    • 16:00

      BK Sol (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:00

      Handbollsfestival Omgång 1 P-10


      00:00
    • 08:00

      Handbollsfestival omgång 1 F-10


      00:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 14:20

      Spånga HK 2 (borta) F-14


      16:20
    • 16:45

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-14


      18:45