Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stockholmspolisens IF HF

Följ

Stockholmspolisens I

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stockholmspolisens IF HF
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      USM FB steg 1 F-03


      19:00
    • 10:15

      Strömnäs GIF 1 (borta) F-03


      12:15
    • 10:55

      Vassunda IF (borta) P-05


      12:55
    • 10:55

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:20

      Hammarby IF HF 2 (hemma) F-06/07


      13:20
    • 12:35

      Vallentuna HK (hemma) P-05


      14:35
    • 12:45

      Strands IF (borta) F-03


      14:45
    • 14:00

      Huddinge HK 2 (hemma) F-06/07


      16:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:00

      Lagfotografering F-05


      17:30
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      20:30
    • 20:30

      Träning P-00


      22:15
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      20:30
    • 20:30

      Träning P-00


      22:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      USM FA steg 1 F-03


      00:00
    • 11:00

      Lidingö SK (borta) F-05


      13:00
    • 12:00

      Lidingö SK (borta) F-03


      14:00
    • 12:15

      Omgång 1 (hemma) F-08/09


      14:15
    • 13:00

      Tyresö Handboll 2 (borta) F-05


      15:00
    • 15:25

      Skuru IK (hemma) F-05


      17:25
    • 16:30

      Skogås HK (borta) A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      Kungsängens SK (borta) F-03


      19:00
    • 17:50

      Gustavsbergs IF HK 2 (borta) F-05


      19:50
  • 15Sön
    • 00:00

      USM FA steg 1 F-03


      19:00
    • 08:00

      Seriespel P08 HT P-08


      10:30
    • 09:00

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) P-06/07


      15:30
    • 09:00

      IK Bolton (hemma) P-05


      16:00
    • 10:15

      Torsby IF (borta) F-03


      12:15
    • 11:30

      IFK Tumba HK (hemma) P-05


      13:30
    • 12:30

      Bollstanäs SK 2 (borta) F-03


      14:30
    • 12:45

      Strands IF (hemma) F-03


      14:45
    • 13:20

      Handens SK (borta) F-05


      15:20
    • 14:50

      Haninge HK (hemma) P-05


      16:50
    • 15:20

      Skå IK (hemma) F-05


      17:20
    • 15:40

      AIK 2 (hemma) F-03


      17:40
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:00
    • 17:20

      Djurgårdshof IK HK (borta) F-05


      19:20
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      20:30
    • 20:30

      Träning P-00


      22:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Gustavsbergs IF HK 2 (borta) F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Skogås HK (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:30

      GT Söder 2 (borta) F-05


      13:30
    • 13:30

      Sollentuna HK 3 (borta) F-05


      15:30
    • 16:00

      Lidingö SK 2 (borta) F-03


      18:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-06/07


      11:00
    • 10:20

      GT Söder (borta) F-05


      12:20
    • 10:30

      Skogås HK 2 (hemma) F-06/07


      12:30
    • 11:40

      IK Bolton (borta) F-05


      13:40
    • 13:00

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) P-06/07


      17:30
    • 13:45

      Skogås HK (hemma) P-05


      15:45
    • 14:30

      Täby HBK (hemma) F-03


      16:30
    • 16:15

      Täby HBK 2 (hemma) F-03


      18:15
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:00
    • 17:15

      Lidingö SK (hemma) P-05


      19:15
    • 20:30

      Westermalms IF HK (hemma) A-lag Damer


      22:30
  • 23Mån
    v.43
    • 17:00

      Träningsspel mot Cliff P09 P-08


      18:00
    • 18:10

      Träning F-03


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:05

      Skuru IK 3 (hemma) F-06/07


      19:35
    • 19:45

      Match mot Huddinge F-06/07


      20:20
    • 20:30

      Träning P-00


      22:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 14:20

      Titta på Elit-Damhandboll F-06/07


      17:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30