Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Örby IS
Välj sektion/lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      Motståndare (borta) P-11


      11:00
    • 11:30

      Träningsmatch Tumba P-06


      14:00
    • 12:00

      11-manna träningsmatch med P06 mot IFK Tumba P-07


      14:00
    • 16:00

      Extraträning med SvFA F-08


      17:00
    • 16:00

      Ersan - Täby FK P09:9 P-09


      17:00
    • 17:00

      SvFA extra träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Ingarö IF 1 (borta) P-10


      19:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Värmdö IF Blå (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Rågsveds IF Svart (hemma) P-08 Fotboll


      11:00
    • 10:15

      Segeltorps IF 2 (hemma) F-08


      11:30
    • 10:15

      Hammarby IF FF 7 vit (borta) P-10


      12:15
    • 11:00

      Essinge IK 1 (borta) P-12 Fotboll


      13:00
    • 11:30

      Rågsveds IF U4-3 (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      P08/P07 St Erikscupen - Rågsved P-08 Fotboll


      13:00
    • 11:30

      Enskede IK Blå 2 (hemma) F-08


      12:45
    • 11:30

      Solberga BK F09 (borta) F-09


      13:30
    • 11:45

      Enskede IK Vit (borta) F-05


      13:45
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 (borta) F-11


      13:00
    • 12:00

      Vasalunds IF 1 (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      IFK Stockholm FK Blå B (borta) P-07


      14:30
    • 12:30

      Gustavsbergs IF FK Röd (borta) F-09


      14:30
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF Svart 2 (borta) P-09


      14:00
    • 12:45

      Hanvikens SK Vit (hemma) P-08 Fotboll


      14:45
    • 13:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (borta) F-12 fotboll


      15:00
    • 16:45

      Djurgårdens IF FF 7 (borta) P-09


      18:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Segeltorps IF 2 (hemma) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Järla IF FK Svart (hemma) F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Enskede IK Orange (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma) F-11


      11:00
    • 10:45

      Årsta FF 2 (borta) P-08 Fotboll


      12:45
    • 11:00

      Högdalens AIS 1 (borta) F-12 fotboll


      13:00
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 11:00

      Rågsveds IF Vit (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 gul (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      IFK Haninge 32 (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Ungdomstränare fotbollsskola F-05


      14:00
    • 12:00

      Träning F-13_IB


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:00

      Järla IF FK Vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) P-12 Fotboll


      14:00
    • 12:00

      Boo FF 7 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Boo FF 7 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:15

      Hammarby IF FF 25 vit (hemma) P-08 Fotboll


      14:15
    • 12:15

      Norsborgs IF 2 (borta) P-06


      14:15
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:00

      Sätra SK (borta) F-07


      15:00
    • 13:30

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) F-10


      14:45
    • 13:30

      Älvsjö AIK FF 1 (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:30

      Hammarby IF FF 23 grön (borta) P-10


      16:30
    • 14:45

      Boo FF 4 (borta) F-10


      16:00
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Motståndare (borta) P-11


      16:30
    • 16:30

      Enskede IK Grå 1 (borta) P-09


      17:45
    • 18:00

      Enskede IK X (borta) F-07


      20:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-12 IB


      18:30
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:40

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA F-08


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      SvFA extra träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Sörskogens IF 1 (borta) P-12 Fotboll


      19:00
    • 18:45

      Sörskogens IF 2 (borta) P-08 Fotboll


      20:45
    • 19:30

      Sickla IF 2 (borta) F-08


      20:45
  • 9Lör
    • 09:00

      IFK Stockholm FK Röd (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Skogås-Trångsunds FF Lila (borta) P-09


      10:15
    • 10:00

      Älta IF svart (borta) F-11


      11:00
    • 10:00

      Enskede IK Blå (hemma) P-07


      12:00
    • 10:15

      Konyaspor Kultur och IF (hemma) P-08 Fotboll


      12:15
    • 10:30

      Saltsjöbadens IF 3 (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Boo FF 8 (borta) F-12 fotboll


      13:00
    • 11:30

      Hammarby IF FF 11 vit (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Stuvsta IF 2 (hemma) F-09


      13:30
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF Vit (hemma) F-07


      13:30
    • 11:30

      Hammarby IF FF 11 grön (hemma) P-09


      12:45
    • 12:00

      Segeltorps IF 1 (borta) P-11


      14:00
    • 12:45

      Järla IF FK Vit (hemma) P-09


      14:00
    • 12:45

      Huddinge IF 3 (hemma) F-09


      14:45
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF Grön 1 (borta) P-07


      14:45
    • 12:45

      St Erikscupen P07/P08-Älvsjö P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:00

      Stureby SK Blå (hemma) F-07


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (borta) P-11


      15:30
    • 14:30

      Norrtulls SK 1 (hemma) F-05


      16:30
    • 15:00

      Enskede IK 7 (borta) P-06


      17:00
    • 15:15

      Gröndals IK Vit (borta) F-10


      16:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Enskede IK Mörkblå2 (hemma) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Motståndare (borta) P-11


      10:00
    • 09:00

      Inställd match GUL - Aspudden F-12 fotboll


      10:00
    • 09:15

      Träningsmatch F-07


      10:15
    • 10:00

      Hammarby IF FF 6 grön (borta) F-11


      11:00
    • 10:00

      Älta IF vit (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Sörskogens IF 1 (hemma) F-12 fotboll


      12:00
    • 10:30

      Årsta FF 4 (borta) P-08 Fotboll


      12:30
    • 11:00

      Huddinge IF 1 (hemma) P-12 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 11:00

      Sickla IF Röd 3 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Vårby Gårds IF Grön (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning F-13_IB


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:15

      Skogås-Trångsunds FF Lila 2 (borta) P-08 Fotboll


      14:15
    • 12:15

      Tallkrogens IF (hemma) F-10


      13:30
    • 12:30

      Fotbollsskolan Ungdomsledare


      14:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:15

      Träningsmatch Boo P-09


      14:15
    • 13:30

      Stuvsta IF 3 (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Vendelsö IK Gul (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Åkersberga BK (borta) F-05


      16:00
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) P-10


      17:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-12 IB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07_IB


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:40

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA F-08


      17:00
    • 17:00

      SvFA extra träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Sörskogens IF 2 (borta) P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Sörskogens IF 2 (borta) F-12 fotboll


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04_IB


      21:00
  • 16Lör
    • 08:50

      Träning F-13


      11:30
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 (borta) F-12 fotboll


      11:00
    • 09:00

      Gröndals IK Vit (borta) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (hemma) P-08 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Stureby SK Vit (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Stureby SK Vit (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF 10 (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF Vit (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Saltsjöbadens IF 3 (borta) F-11


      12:00
    • 11:00

      Jarlabergs IF P06A gul (borta) P-06


      13:00
    • 11:15

      Arameisk-Syrianska IF 1 (borta) P-08 Fotboll


      13:15
    • 11:30

      Stuvsta IF 5 (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      P08/P07 St Erikscupen - Stuvsta P-08 Fotboll


      13:00
    • 11:30

      Hägersten SK (borta) F-09


      13:30
    • 11:30

      IF Söderkamraterna 1 (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      Enskede IK Vit (hemma) F-08


      12:45
    • 12:45

      Stureby SK Blå (borta) P-10


      14:45
    • 12:45

      Hammarby IF FF 5 vit (hemma) P-08 Fotboll


      14:45
    • 13:00

      Reymers/Hammarby (hemma) F-05


      15:00
    • 13:30

      Sickla IF 3 (borta) F-07


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch Blå P-13


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatcher Lila P-13


      15:00
    • 14:45

      Gröndals IK Blå (borta) F-10


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatcher gul P-13


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatcher röd P-13


      16:00
    • 16:00

      Sanktan P-06


      18:00
    • 16:00

      Rågsveds IF U3-2 (borta) P-06


      18:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Enskede IK Vit 2 (hemma) F-12 fotboll


      10:00
    • 09:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (hemma) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 2 grön (borta) F-09


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 2 vit (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Boo FF 13 (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 11:00

      Gröndals IK 1 (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Enskede IK Turkos (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F-05


      14:00
    • 12:00

      Träning F-13_IB


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:00

      Rågsveds IF U3-1 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Enskede IK Röd 2 (borta) P-12 Fotboll


      14:00
    • 12:15

      Djurgårdens IF FF 12 (hemma) P-08 Fotboll


      14:15
    • 13:00

      Boo FF 8 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:30

      Hägersten SK Svart (hemma) F-10


      14:45
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P-06


      17:00
    • 17:15

      IFK Lidingö FK 8 blå (borta) P-09


      18:30
    • 17:45

      Högdalens AIS (borta) P-07


      19:45
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06_IB


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 08:45

      Träningsmatch Huddinge ML P-09


      10:15
    • 09:00

      Träningsmatch Tullinge (S) P-09


      10:00
    • 10:30

      Ersan Pokal semifinal mot Rågsved IF P-07


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Hammarby! F-09


      13:30
    • 16:00

      Ersan slutspelsmatch P-08 Fotboll


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA F-08


      17:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Ingarö IF 2 (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Match på Örby BP! F-09


      13:00
    • 11:30

      Nacka FC (hemma) F-07


      13:30
      Lisebergs BP 12
      Serie: F2007- 1B
      Samlingstid: 10:45
      Anteckning: Hemmamatch mot Nacka FC. Tova mv.
      Resultat och referat
    • 11:30

      Jarlabergs IF 3 (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Motståndare (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Stuvsta IF 2 (hemma) F-07


      15:00
    • 13:15

      IFK Lidingö FK C (borta) P-06


      15:15
    • 13:15

      IFK Lidingö FK C (borta) P-07


      15:15
    • 14:30

      Saltsjö-Boo IF 1 (hemma) F-05


      16:30
  • 24Sön
    • 09:00

      IFK Stocksund (hemma) P-06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch - DIF (S) P-09


      11:30
    • 10:30

      Norrtulls SK 2 (borta) F-05


      12:30
    • 10:30

      Hanvikens SK Gul (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 12:00

      Träning F-13_IB


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:15

      Träningsmatch Hanviken (M) P-09


      14:30
    • 14:00

      Skogås-Trångsunds FF Blå (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-08 Fotboll


      15:30
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 16:15

      Träningsmatch Jarlaberg 11:manna P-06


      19:00
    • 17:00

      11-manna träningsmatch med P06/P07 mixlaget mot Jarlaberg P-07


      19:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04_IB


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA F-08


      17:00
    • 17:00

      SvFA extra träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch - Tyresö P-08 Fotboll


      19:00
  • 30Lör
    • 09:00

      IFK Tumba FK Blå (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Boo FF 2 (borta) F-11


      11:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 12 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF Orange 1 (hemma) P-08 Fotboll


      12:15
    • 10:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) F-08


      11:30
    • 11:00

      Reymersholms IK 2 (borta) F-11


      12:00
    • 11:15

      Norsborgs IF 2 (borta) P-08 Fotboll


      13:15
    • 11:30

      Hägersten SK Gul (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      Svensk-Palestinska FF 2 (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      P08/P07 St Erikscupen - Svensk Palestina P-08 Fotboll


      13:00
    • 11:30

      Internmatch P07 P-07


      13:00
    • 11:30

      Sätra SK orange (hemma) F-09


      13:30
    • 11:30

      Segeltorps IF (hemma) F-07


      13:30
    • 12:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (borta) F-08


      13:45
    • 12:30

      IFK Aspudden-Tellus F10 Gul1 (borta) F-10


      14:00
    • 12:45

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) F-09


      14:45
    • 12:45

      Espanyol Academy IF 4 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK (hemma) F-05


      15:00
    • 14:00

      Norrtulls SK Gul 1 (borta) P-08 Fotboll


      16:00
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll Svart (hemma) P-09


      15:15
    • 14:00

      Träning F-13


      15:00
    • 14:30

      Nacka FC (hemma) F-07


      16:30
    • 16:30

      Sickla IF Grön 1 (borta) P-07


      18:30
  • 31Sön
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus P8 Gul4 (hemma) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Järla IF FK Vit (borta) P-06


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Blå (hemma) F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Solberga BK (hemma) F-12 fotboll


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (hemma) F-11


      11:00
    • 10:15

      Sickla IF Svart 1 (borta) P-08 Fotboll


      12:15
    • 10:30

      Hammarby IF FF 7 gul (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Hammarby IF FF 7 gul (hemma) P-06


      12:30
    • 10:30

      Spårvägens FF vit (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Boo FF 7 (hemma) P-12 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Huddinge IF 7 (borta) P-12 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Huddinge IF 8 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF Orange 1 (hemma) P-11


      12:30
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:15

      Ingarö IF 2 (hemma) F-10


      13:30
    • 12:30

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) F-07


      14:30
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:30

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) P-06


      15:30
    • 13:30

      Solberga BK P10 (hemma) P-10


      15:30
    • 13:45

      Boo FF 1 (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Bromma/Ängby (borta) F-05


      18:00