Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Örby IS
Välj sektion/lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (borta) F-10


      10:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 10:00

      Sörskogens IF P10_1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Tyresö FF Blå (hemma) F-10


      11:00
    • 10:15

      Tyresö FF K/F Röd (borta) P-09


      11:30
    • 10:30

      Fiket P10 P-10


      12:00
    • 10:30

      Vendelsö IK 2 (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 2 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Sköndals IK FK 3 (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08_IB


      12:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF 2 (hemma) F-05


      13:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Vit (hemma) F-11


      13:00
    • 12:00

      Rågsveds IF Gul (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Västerhaninge IF blå (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 13:00

      Rågsveds IF Råg 2 (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Tyresö FF Röd (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:00

      Träning F-13


      15:00
    • 14:30

      Träning P-12 Fotboll


      16:00
    • 16:00

      Träning F-12 fotboll


      17:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 9 grön (borta) P-11


      18:00
    • 16:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) F-09


      18:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Extraträning med SvFA P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      SvFA varje vecka 2019 F-05


      19:00
    • 18:00

      KLUBBLOKALEN: Huvudstyrelsen Örby IS


      21:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      KLUBBLOKALEN: Möte Örby IS


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06_IB


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:15
    • 20:00

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:00

      SvFA extra träning P-09


      17:00
    • 17:00

      SvFA träning P-06


      18:00
    • 17:00

      SvFA varje vecka F-08


      18:00
    • 17:30

      Karlbergs BK 1 (borta) F-07


      19:30
    • 18:45

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (borta) F-07


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04_IB


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 7Lör
    • 07:00

      Stockholm floorball cup P-04_IB


      00:00
    • 07:00

      Transport Örbydagen P-11


      19:30
    • 07:00

      Örbydagen P-11


      19:30
    • 08:00

      Träning P-08 Fotboll


      18:00
    • 08:00

      Örbydagen 2019 - fiskdammsgrupp P-12 Fotboll


      15:00
    • 08:00

      Vendelsö Lag 1 (borta) P-04_IB


      09:00
    • 08:00

      Örbydagen P-11


      16:00
    • 09:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      10:00
    • 09:00

      Boo FF 4 (hemma) F-08


      10:15
    • 09:00

      Internmatch Örbydagen P-13


      09:30
    • 09:00

      Träningsmatch Örbydagen mot Stureby F-12 fotboll


      10:00
    • 09:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd 1 (borta) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:30

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      11:00
    • 10:15

      Sätra SK (borta) F-09


      12:15
    • 10:15

      Hanvikens SK Röd (hemma) F-07


      12:15
    • 10:15

      Reymersholms IK 1 (hemma) P-06


      12:15
    • 10:15

      Rågsveds IF 1 (borta) P-07


      12:15
    • 10:15

      Vega FC P09 (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      12:00
    • 11:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      Gröndals IK 1 (borta) P-08 Fotboll


      12:30
    • 11:30

      Träning P-12 Fotboll


      13:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 5 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Stuvsta IF 4 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 3 (borta) F-05


      14:00
    • 12:15

      Reymersholms IK 7 (borta) P-08 Fotboll


      13:15
    • 12:30

      Matchspel Örbydagen F-11


      13:45
    • 12:45

      Stuvsta IF 2 (hemma) P-07


      14:45
    • 12:45

      Matchvärdar - Örbydagen P-06


      16:00
    • 13:00

      Nynäshamns IF FK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      14:00
    • 13:10

      T-match Örbydagen Örby IS Domare


      13:45
    • 14:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      15:00
    • 14:00

      Örbydagen F-09


      18:00
    • 14:00

      Grödinge SK Grön (hemma) F-09


      16:00
    • 14:00

      Stockholm Södra FF 1 (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      16:00
    • 15:15

      Boo FF 13 (borta) P-09


      16:30
    • 15:45

      Boo FF 1 (hemma) F-05


      17:45
    • 16:00

      Örbydagen - föräldrabemanning F-08


      17:00
    • 17:00

      Örbydagen P-11


      19:30
    • 17:10

      Farsta mörkröd (hemma) P-04_IB


      18:10
    • 20:30

      Tyresö Trollbäcken (borta) P-04_IB


      21:25
  • 8Sön
    • 00:00

      Stockholm floorball cup P-04_IB


      19:00
    • 08:30

      Intresseanmälan Knatteserien 8/9 P-12 Fotboll


      11:30
    • 09:00

      Kallelse Knatteserien 8/9 P-12 Fotboll


      11:30
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:30

      Fiket P10 P-10


      11:00
    • 09:40

      Vendelsö lag 2 (borta) P-04_IB


      11:40
    • 10:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-10


      11:00
    • 10:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      Hanvikens SK Guld (borta) P-06


      12:30
    • 10:30

      Enskede IK Orange 2 (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      FoC Farsta FF Blå (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Hanvikens SK Vit (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 12:00

      FoC Farsta FF Röd (borta) F-10


      13:00
    • 12:00

      Jarlabergs IF 2 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:45

      Hammarby IF FF 11 vit (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 13:00

      Årsta FF 3 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:30

      Stuvsta IF (borta) F-11


      14:30
    • 13:30

      Tyresö FF 2 (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:00

      Träning F-13


      15:00
    • 14:00

      Norrtulls SK 1 (hemma) F-05


      16:00
    • 14:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK Röd (borta) P-08 Fotboll


      15:15
    • 16:00

      Träning F-12 fotboll


      17:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 26 grön (borta) P-11


      18:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Extraträning med SvFA P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      SvFA varje vecka 2019 F-05


      19:00
    • 18:00

      KLUBBLOKALEN: F07 Örby IS


      21:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F07 F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F08/F09_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:30
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus Blå 3 (borta) P-10


      20:00
      Aspuddens IP 115
      Serie: P 9-44
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Observera match mitt i veckan! Kom ihåg att svara på kallelsen, senast måndag 9/9 kl 12. Är vi inte fullt lag då kommer vi att kalla in reserver från de andra lagen. Reserverna kommer då få förtur till att spela framför eventuella sent inkomna svar på kallelsen.
      Resultat och referat
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
  • 12Tor
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06_IB


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:15
    • 20:00

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:45

      Ledarmöte P-06


      22:00
  • 13Fre
    • 16:00

      SvFA extra träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA varannan vecka (udda) F-08


      18:00
    • 17:00

      SvFA varje vecka F-08


      18:00
    • 17:00

      SvFA träning P-06


      18:00
    • 18:45

      Enskede IK Grön (borta) F-09


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04_IB


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:00

      FC Tre Laxar (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) F-10


      10:00
    • 09:00

      Skogås-Trångsunds FF Blå (borta) P-09


      10:15
    • 10:00

      Rågsveds IF Hag 2 (borta) P-10


      12:00
    • 10:15

      Espanyol Academy IF Vit (hemma) P-08 Fotboll


      11:15
    • 10:15

      Sickla IF Svart 4 (hemma) P-07


      12:15
    • 10:15

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (borta) P-06


      12:15
    • 10:15

      Rönninge Salem Fotboll 2 (hemma) F-07


      12:15
    • 10:15

      Boo FF 6 (hemma) F-07


      12:15
    • 11:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (hemma) F-09


      13:30
    • 11:30

      Sätra SK (borta) F-08


      12:45
    • 11:30

      Boo FF 1 (borta) F-11


      12:30
    • 11:30

      Skogås-Trångsunds FF Röd (borta) P-07


      13:30
    • 11:30

      Årsta FF 1 (hemma) P-08 Fotboll


      12:30
    • 11:30

      Spårvägens FF 2 (hemma) P-09


      12:45
    • 12:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) F-05


      14:00
    • 12:45

      Vårby Gårds IF Grön (hemma) P-08 Fotboll


      13:45
    • 14:00

      FoC Farsta FF Vit (hemma) P-08 Fotboll


      15:00
    • 14:45

      Järla IF FK Röd (borta) F-05


      16:45
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) P-11


      17:00
    • 16:15

      Hanvikens SK Vit (borta) P-09


      17:30
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Gröndals IK 1 (borta) P-11


      10:00
    • 10:00

      Värmdö IF (hemma) P-08_IB


      11:30
    • 10:00

      Tungelsta IF 1 (hemma) F-10


      11:00
    • 10:00

      Rågsveds IF Hag 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      Fiket P10 P-10


      12:00
    • 11:00

      Rågsveds IF Råg 2 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Tallkrogens IF (hemma) F-10


      12:00
    • 11:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) F-07


      13:30
    • 11:30

      Sanktan match mot Rågsved P-07


      13:00
    • 11:30

      Vendelsö IK (hemma) F08/F09_IB


      13:00
    • 12:00

      Rönninge Salem Fotboll 4 (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Huddinge IF 2 (hemma) F-11


      13:00
    • 12:45

      Enskede IK Blå 1 (borta) F-08


      14:45
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Svart (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 13:30

      Boo FF 8 (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:00

      Träning F-13


      15:00
    • 14:30

      Träning P-12 Fotboll


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 6 vit (borta) P-06


      17:00
    • 15:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (borta) P-07


      17:15
    • 16:00

      Träningsmatch Örby BP mot Mälarhöjden F-12 fotboll


      17:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Extraträning med SvFA P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      SvFA varje vecka 2019 F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07_IB


      20:10
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:15
    • 20:00

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:00

      SvFA extra träning P-09


      17:00
    • 17:00

      SvFA träning P-06


      18:00
    • 17:00

      SvFA varje vecka F-08


      18:00
    • 18:30

      Huddinge IF 4 (borta) P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04_IB


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 21Lör
    • 10:15

      Rågsveds IF 1 (borta) F-07


      12:15
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 1 blå (borta) F-07


      12:15
    • 10:15

      Stureby SK Svart (hemma) P-07


      12:15
    • 10:15

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön (borta) P-08 Fotboll


      11:15
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (borta) P-08 Fotboll


      11:15
    • 10:15

      Stureby SK Vit (hemma) P-09


      11:30
    • 10:15

      Norrtulls SK 05-7 (borta) P-06


      12:15
    • 10:30

      Hammarby IF IBF (B) (hemma) A-lag Damer


      12:30
    • 11:00

      Nynäshamns IF FK 1 (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:30

      Stuvsta IF 2 (borta) P-09


      12:45
    • 11:30

      Huddinge IF 1 (hemma) F-09


      13:30
    • 12:45

      Solberga BK F08 (hemma) F-08


      14:45
    • 13:00

      Boo FF 2 (hemma) F-05


      15:00
    • 14:00

      Vendelsö IK Rosa (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Hägersten SK (borta) F-09


      16:00
    • 14:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (borta) F-11


      15:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) P-08 Fotboll


      15:00
    • 14:15

      Träningsmatch 11:manna P-06


      16:00
    • 15:00

      Vendelsö IK 1 (borta) F-05


      17:00
  • 22Sön
    • 08:30

      Intresseanmälan Knatteserien 22/9 P-12 Fotboll


      11:30
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Enskede IK Vit (hemma) F-05


      11:00
    • 09:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön (borta) F-08


      11:00
    • 09:30

      Fiket P10 P-10


      11:00
    • 10:00

      Enskede IK Röd 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Essinge IK Svart (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Stureby SK 1 (hemma) F-10


      12:00
    • 10:15

      Sickla IF Blå 2 (borta) P-09


      11:30
    • 10:15

      Tyresö FF Str Gul (borta) P-07


      12:15
    • 10:30

      Tröjprovning F-06_IB


      11:00
    • 10:30

      Enskede IK Röd (borta) F-07


      12:30
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 11:00

      Tyresö FF Gul (hemma) F-11


      12:00
    • 11:20

      Årsta FF 4 (borta) P-08 Fotboll


      12:20
    • 12:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Karlbergs BK Blå 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 7 grön (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 13:30

      Enskede IK Vit 1 (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:00

      Träning F-13


      15:00
    • 14:30

      Träning P-12 Fotboll


      16:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 8 grön (borta) P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12 fotboll


      18:30
    • 19:00

      Årsta FF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Extraträning med SvFA P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      SvFA varje vecka 2019 F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning PF-12_IB


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06_IB


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:15
    • 20:00

      Träning P-04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:00

      SvFA extra träning P-09


      17:00
    • 17:00

      SvFA träning P-06


      18:00
    • 17:00

      SvFA varannan vecka (udda) F-08


      18:00
    • 17:00

      SvFA varje vecka F-08


      18:00
    • 18:00

      Stuvsta IF 3 (borta) P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04_IB


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:00

      Enskede FF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Röd 2 (hemma) P-09


      10:15
    • 10:00

      Enskede IK Svart (borta) F-10


      12:00
    • 10:15

      FoC Farsta FF Vit (hemma) F-07


      12:15
    • 10:15

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (hemma) F-07


      12:15
    • 10:15

      Stuvsta IF 2 (hemma) F-08


      12:15
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF Grön 1 (hemma) P-07


      12:15
    • 10:15

      Essinge IK 1 (hemma) P-06


      12:15
    • 11:30

      Stureby SK Orange (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Saltsjöbadens IF 3 (hemma) P-08 Fotboll


      12:30
    • 11:30

      Stuvsta IF 1 (borta) F-08


      13:30
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Svart (borta) F-11


      14:00
    • 12:00

      Stuvsta IF 3 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch DIF akademi P-06


      14:00
    • 12:30

      11-mannamatch mot Segeltorp F-05


      14:00
    • 12:45

      Rågsveds IF (hemma) F-09


      14:45
    • 12:45

      Huddinge IF 4 (hemma) P-08 Fotboll


      13:45
    • 13:00

      Djurgårdens IF IBS (borta) P-08_IB


      15:00
    • 13:00

      Åkersberga IBF (B) (borta) P-06_IB


      15:00
    • 14:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-07


      16:00
    • 14:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (hemma) P-09_IB


      16:15
    • 15:30

      Farsta IBK (borta) P-07_IB


      17:30
    • 16:30

      Hammarby IF FF 3 grön (borta) P-09


      17:45
    • 17:00

      Älta IF (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Boo FF 10 (borta) P-07


      21:00
  • 29Sön
    • 08:00

      Intresseanmälan Rönninge/Salem minicup P-12 Fotboll


      12:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 25 vit (borta) P-09


      10:15
    • 09:30

      Fiket P10 P-10


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Röd (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Gröndals IK 3 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-07


      12:00
    • 10:00

      Enskede IK Vit (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Sköndals IK FK 1 (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-08_IB


      12:00
    • 11:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Svart (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Sköndals IK FK 2 (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Högdalens AIS 1 (hemma) F-11


      14:00
    • 12:15

      Värmdö IF (A) (borta) F-06_IB


      13:15
    • 12:30

      Huddinge IF 2 (hemma) P-08 Fotboll


      13:30
    • 13:00

      Silverdals IF (B) (borta) F08/F09_IB


      15:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 13:00

      Sickla IF Röd 3 (hemma) P-11


      15:00
    • 13:30

      Jarlabergs IF 3 (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:00

      Träning F-13


      15:00
    • 14:00

      Segeltorps IF 1 (hemma) P-09


      15:15
    • 14:30

      Träning P-12 Fotboll


      16:00
    • 16:00

      Boo FF 9 (borta) F-08


      18:00
    • 16:30

      FoC Farsta FF 1 (borta) F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12 fotboll


      18:30
    • 18:00

      Huddinge IF 2 (borta) F-05


      20:00
  • 30Mån
    v.40