Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Örby IS
Välj sektion/lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:00

      Spontanträning P-06


      18:00
    • 17:15

      Stuvsta IF 2 (borta) F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06_IB


      19:30
    • 18:45

      Segeltorps IF 5 (hemma) P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Örbydagen P-09

    • Heldag

      Örbydagen P-03

    • Heldag

      Örbydagen P-05

    • 07:15

      Capri sun cup P-04_IB


      16:30
    • 08:15

      Vendelsö IK (hemma) P-04_IB


      09:15
    • 09:00

      Örbydagen F-11


      18:00
    • 09:00

      Örbydagen 2017 P-10


      11:00
    • 09:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Foc Farsta (hemma) F-10


      10:00
    • 09:25

      Match örbydagen P-11


      11:00
    • 10:00

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) F-05


      11:00
    • 10:00

      Örbydagen P-08 Fotboll


      17:00
    • 10:00

      Stureby SK2 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Ingarö IF Gul (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) F-08


      11:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      Grimsta AIK Lag 1 (borta) P-04_IB


      13:00
    • 12:15

      Sollentuna FK 1 (hemma) F-05


      14:15
    • 13:00

      Träningsmatch Örbydagen P-09


      14:30
    • 13:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) P-06


      14:00
    • 13:20

      Örby IS Röd (hemma) F-08


      13:50
    • 13:20

      Örbydagsmatch mot Enskede P-08 Fotboll


      13:50
    • 13:20

      Örbydagsmatch mot P09 P-08 Fotboll


      13:50
    • 13:55

      Örbydagsmatch mot P09 P-08 Fotboll


      14:25
    • 14:00

      Vendelsö IK 4 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:15

      Nacka Wallenstam Svart (borta) P-04_IB


      15:15
    • 14:30

      Örbydagsmatch mot Enskede P-08 Fotboll


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatch Örbydagen! F-09


      15:00
    • 15:05

      Saltsjöbadens IF (hemma) F-04


      16:30
    • 16:00

      Sörskogens IF 2 (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Rågsveds IF Röd (hemma) P-06


      17:00
    • 16:30

      Huddinge IBS Röd (hemma) P-04_IB


      17:30
    • 17:00

      Vendelsö IK 1 (borta) F-05


      18:00
  • 3Sön
    • 09:00

      FOC Farsta Rosa (borta) P-09


      10:00
    • 09:00

      Försäsongscup F-06_IB


      19:00
    • 09:30

      Fikaansvariga F-08


      11:00
    • 10:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      IFK Tumba FK Vit (borta) P-05


      11:00
    • 10:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      Stureby SK blå (hemma) P-08 Fotboll


      12:00
    • 11:00

      Nackdala AIS 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Huddinge IF 6 (hemma) P-08 Fotboll


      13:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll Grön (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Rågsveds IF Grön (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Älta IF 2 (borta) F-04


      14:30
    • 13:00

      Segeltorps IF 3 (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 19:00

      Träning P-04_IB


      20:00
    • 20:00

      S Wanderers IKF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning med SvFa (varje vecka) P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träningsmatch 1 Årsta P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:15

      Träningsmatch 2 Årsta P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:15

      Träningsmatch 3 Årsta P-06


      20:30
    • 21:30

      Träning P-00-01_IB


      23:00
  • 6Ons
    • 16:00

      SvFA Tematräning P-06


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06_IB


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-00


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 7Tor
    • 16:00

      Extraträning P-08 Fotboll


      17:30
    • 16:00

      Extra Träning med SvFA för de som anmält varje vecka F-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10_IB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04_IB


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06_IB


      20:00
    • 19:00

      KLUBBLOKALEN: Yoga, lokalen uthyrd Örby IS


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:30

      Träning P-00


      22:00
    • 21:00

      Träning P-00-01_IB


      22:30
  • 8Fre
    • 18:45

      FK Bromma Svart (borta) F-05


      20:45
    • 19:00

      Irakiska Vårby IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Telge cup P-04_IB


      00:00
    • 10:00

      Stureby SK blå (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Huddinge IF 2 (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 23 (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Rågsveds IF Gul (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF Röd 2 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Vårby Gårds IF (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Stuvsta IF 5 (borta) P-09


      12:00
    • 11:45

      Telge SIBK (hemma) P-04_IB


      12:45
    • 12:00

      IFK Haninge 1 (hemma) P-00


      14:00
    • 12:15

      Saltsjö-Boo IF Vit (hemma) F-04


      14:15
    • 13:30

      Enskede IK (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Enskede IK Svart 3 (borta) P-08 Fotboll


      17:00
    • 16:00

      Enskede IK Vit 2 (borta) P-08 Fotboll


      18:00
    • 16:30

      Huddinge IBS (borta) P-04_IB


      17:30
    • 20:30

      Vendelsö IK (hemma) P-04_IB


      21:30
  • 10Sön
    • 00:00

      Telge cup P-04_IB


      19:00
    • 09:00

      Träning P-08_IB


      10:30
    • 09:30

      Fikaansvariga F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Hägersten SK Svart (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Boo FF 4 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F08/F09


      11:30
    • 10:15

      Enskede IK Gul (borta) P-03


      12:15
    • 10:30

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 36 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 27 (borta) P-08 Fotboll


      13:00
    • 11:30

      IFK Tumba FK Blå (borta) P-05


      12:30
    • 12:00

      Enskede IK Vit 2 (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Grödinge SK Grön (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch 7 manna P-09


      14:30
    • 14:00

      Grödinge SK Gul (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 15:00

      Tyresö FF S/B 1 (hemma) P-05


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:30

      Vallentuna BK DF 2 (borta) F-05


      18:30
    • 17:00

      Enskede IK 2 (borta) F-07


      19:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 16:00

      Extraträning P-08 Fotboll


      17:30
    • 16:00

      Extra träning med SvFa F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09_IB


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      KLUBBLOKALEN: styrelsemöte FS Örby IS


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-00-01_IB


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Ledarmöte Örby IS


      21:00
  • 13Ons
    • 16:00

      Extra träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10_IB


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08 Fotboll


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06_IB


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus 2 (borta) F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-00


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 14Tor
    • 16:00

      Extra träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning med SvFa (varje + varannan vecka) P-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
      Lisebergs BP
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Samling 17:15
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04_IB


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07_IB


      20:00
    • 19:00

      KLUBBLOKALEN: Yoga, lokalen uthyrd Örby IS


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:30

      Träning P-00


      22:00
    • 21:00

      Träning P-00-01_IB


      22:00
  • 15Fre
    • 18:00

      Träning F-06_IB


      19:30
    • 18:45

      Stuvsta IF 3 (borta) F-07


      20:45
    • 18:45

      Tyresö FF F/Ö (hemma) P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Fisksätra IF 1 (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Stuvsta IF 4 (borta) P-07


      11:00
    • 09:30

      Träningscup P-09


      13:00
    • 10:00

      Järla IF FK Vit (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Tyresö FF Gul (borta) F-08


      11:00
    • 10:15

      Mälarhöjdens IK Fotboll Röd/Vit 1 (borta) P-05


      11:15
    • 11:00

      Stuvsta IF 5 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Aspudden-Tellus 3 (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Vendelsö IK 2 (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Träning P-04_IB


      15:00
    • 14:00

      Enskede IK Vit 3 (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 21 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Värmdö IF (borta) F-04


      17:00
    • 15:15

      Sätra SK (borta) F-05


      17:15
    • 16:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (hemma) P-06


      17:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Lindgren Bil Cup- Värmdö IF P-10


      14:00
    • 09:00

      Träning P-08_IB


      10:30
    • 09:30

      Fikaansvariga F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Svart 1 (hemma) P-08 Fotboll


      12:00
    • 10:00

      Träning F08/F09


      11:30
    • 10:30

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 11:00

      Arameisk-Syrianska IF (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) P-08 Fotboll


      13:00
    • 12:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      IF Olympia (hemma) P-08 Fotboll


      14:00
    • 12:00

      Pappas Pojkar FF 2 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Järla IF FK Vit (borta) F-05


      14:00
    • 13:00

      Boo FF 15 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:30

      Ösmo GIF FK (borta) P-03


      15:30
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Hammarby TFF 1 (borta) P-00


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04_IB


      20:00
    • 20:00

      AC Jordbro (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning med SvFa (varje vecka) P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      KLUBBLOKALEN: Innebandysektionen Örby IS


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Tränarmöte F-08


      21:00
    • 21:30

      Träning P-00-01_IB


      23:00
  • 20Ons
    • 16:00

      SvFA Tematräning P-06


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07_IB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06_IB


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      KLUBBLOKALEN: lokalen bokad P10 Örby IS


      22:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Föräldarmöte P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-00


      20:30
  • 21Tor
    • 16:00

      Extraträning P-08 Fotboll


      17:30
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10_IB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04_IB


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06_IB


      20:00
    • 19:00

      KLUBBLOKALEN: Yoga, lokalen uthyrd Örby IS


      21:00
    • 19:00

      Föräldrarmöte -P10 - innebandy P-10_IB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:00

      Träning P-00-01_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning P-00


      22:00
  • 22Fre
    • 17:15

      Stuvsta IF 1 (borta) F-09


      19:15
    • 17:15

      Sörskogens IF 2 (borta) P-07


      19:15
    • 18:15

      Match mot Älvsjö F-05


      20:00
    • 18:45

      Solberga BK (hemma) P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Knattecup Sjöstadshallen P-09_IB


      15:00
    • 09:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) P-06


      10:00
    • 09:00

      Skogås-Trångsunds FF Blå 1 (borta) P-06


      10:00
    • 10:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd 3 (borta) P-06


      11:00
    • 10:00

      Rågsveds IF Röd (borta) P-08 Fotboll


      11:00
    • 10:00

      Huddinge IF 1 (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F08/F09


      11:30
    • 10:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Boo FF 9 (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Segeltorps IF 4 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (borta) P-08 Fotboll


      12:00
    • 11:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Nackdala AIS 3 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Röd 2 (borta) P-09


      13:00
    • 12:15

      Huddinge IF 1 (hemma) F-05


      14:15
    • 13:00

      Boo FF 6 (borta) F-07


      15:00
    • 13:45

      Bagarmossen Kärrtorp BK 1 (hemma) F-04


      15:45
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P-00


      16:00
    • 15:00

      Enskede IK Blå (borta) P-08 Fotboll


      16:00
    • 17:00

      Rönninge Salem Fotboll 1 (borta) P-05


      18:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08_IB


      10:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      MiniCup F-06_IB


      16:00
    • 10:00

      FOC Farsta Orange (borta) P-09


      11:00
    • 10:30

      Träning P-07_IB


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07_IB


      12:00
    • 11:00

      Enskede IK Röd (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (hemma) F-09


      12:00
    • 12:00

      IFK Tumba FK Svart (borta) P-03


      14:00
    • 14:00

      Huddinge IF 6 (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:15

      Boo FF 1 (borta) F-07


      16:15
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 15:40

      Föräldramöte 24/9 P-11


      16:15
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 18:00

      Träningsmatch P-06_IB


      19:30
    • 18:45

      Träningsmatch P-00-01_IB


      20:45
    • 19:00

      Träning P-04_IB


      20:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 16:00

      Extraträning P-08 Fotboll


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träningsmatch A, Årsta P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:15

      Träningsmatch B,Årsta P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:15

      Träningsmatch C, Årsta P-06


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:00

      Extra träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning med SvFa (varje + varannan vecka) P-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04_IB


      19:00
    • 19:00

      KLUBBLOKALEN: Yoga, lokalen uthyrd Örby IS


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:30

      Träning P-00


      22:00
  • 29Fre
    • 19:15

      Älvsjö AIK FF 2 (borta) F-04


      21:15
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 30Lör
    • 09:00

      KLUBBLOKALEN: bokad (dop) Örby IS


      23:00
    • 09:00

      Solberga BK (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Träningsmatch P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F08/F09


      11:30
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Vit (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 3 (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF Orange 2 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Älta IF 1 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:15

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) F-04


      13:15
    • 11:15

      Duvbo IK (hemma) P-04_IB


      13:15
    • 11:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (borta) F-05


      13:30
    • 12:00

      Stureby SK svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:15

      Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (hemma) F-05


      14:15
    • 13:00

      Djurgårdens IF Innebandy (borta) P-08_IB


      14:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (A) (borta) F-06_IB


      16:00
    • 14:00

      Gröndals IK Blå (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll 4 (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 16 (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Rågsveds IF Vit (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Spårvägens FF 3 (borta) P-00


      16:00
    • 15:00

      Segeltorps IF 2 (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Sörskogens IF 4 (hemma) P-06


      17:00
    • 16:45

      Nacka Wallenstam IBK (B) (hemma) P-00-01_IB


      18:45
    • 17:30

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) A-lag Damer


      19:30