Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Örby IS
Välj sektion/lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Capri sun cup P-04_IB

    • 09:00

      IFK Stockholm FK 2 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 10:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Huddinge IF 3 (borta) P-05


      11:00
    • 10:00

      Årsta FF 3 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Huddinge IF 1 (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Stureby SK 2 (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 4 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Essinge IK Svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:30

      Fikaansvariga F-08


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 3 (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Sörskogens IF 2 (borta) P-06


      13:00
    • 12:15

      Djurö-Vindö IF (hemma) P-03


      14:15
    • 12:30

      västerhaninge (borta) P-04_IB


      14:00
    • 13:00

      IF Söderkamraterna Röd (borta) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Gul 2 (hemma) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:30

      Huddinge IF 1 (hemma) F-05


      15:30
    • 16:15

      Torshälla (hemma) P-04_IB


      18:30
    • 16:30

      Älta IF 2 (borta) F-05


      18:30
    • 21:30

      Nacka wallenstam (borta) P-04_IB


      23:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Capri sun cup P-04_IB


      19:00
    • 08:00

      Örbydagen - schema för föräldrar F-08


      17:00
    • 08:00

      Örbydagen P-05


      17:00
    • 08:45

      A slutspel (hemma) P-04_IB


      09:45
    • 09:00

      Segeltorps IF 2 (hemma) F-10


      10:00
    • 09:00

      Stuvsta IF 2 (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Sörskogens IF (borta) P-11


      10:00
    • 09:00

      Tullinge Fotboll Grön (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Sörskogens IF 2 (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Rågsveds IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Boo FF 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:30

      Tullinge Fotboll Gul (hemma) P-11


      11:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF 30 grön (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Rönninge Salem Fotboll 1 (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Stureby SK 1 (hemma) F-10


      12:00
    • 12:00

      Örbydagen-Internmatch P-08 Fotboll


      12:45
    • 12:00

      Örbydagen F-11


      14:00
    • 12:00

      Enskede IK Svart 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Lännersta FF P-11 Lag 1 (hemma) P-11


      12:40
    • 12:50

      Lännersta FF P-11 Lag 2 (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Stureby SK 3 (borta) F-08


      14:00
    • 13:10

      Örbydagen 2018 P-12 Fotboll


      13:25
    • 13:10

      Örbydagen - match mot SturebySK P-12 Fotboll


      13:25
    • 13:40

      Gröndals IK (hemma) P-10


      14:30
    • 14:00

      Tyresö FF C/T Röd (borta) P-08 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      7-mannafotbollsmatch mot Hammarby! F-09


      15:30
    • 14:30

      Örby IS P-10 (hemma) P-10


      15:30
    • 14:30

      Örbydagen F-12 fotboll


      15:00
    • 14:30

      Örbydagen - Uppvisningsmatch P-06


      16:00
    • 15:00

      Internmatch Örbydagen P-13


      15:45
    • 15:00

      Örbydagen F-13


      16:00
    • 15:55

      Match mot Älta - Örbydagen F-05


      17:00
    • 16:00

      Tyresö FF 2 (borta) P-06


      17:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot HIBS F07 F-06_IB


      19:15
  • 3Mån
    v.36
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 18:00

      Vårby Gårds IF Grön (borta) P-08 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Stockholm floorball cup P-04_IB


      00:00
    • 18:40

      Hässelby (borta) P-04_IB


      20:00
    • 19:00

      Boo FF 6 (borta) F-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:00

      Pappas Pojkar FF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Stockholm floorball cup P-04_IB

    • 09:00

      Sätra SK (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Vendelsö IK 6 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:40

      Täby (hemma) P-04_IB


      11:00
    • 10:00

      Huddinge IF 1 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Tallkrogens IF 1 (borta) F-10


      11:00
    • 10:00

      Stureby SK Blå (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Rönninge Salem Fotboll 4 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Högalids IF 1 (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Fikaansvariga F-08


      14:00
    • 12:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Rågsveds IF grön 2 (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Nackdala AIS 2 (borta) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:00

      Årsta FF 2 (hemma) F-08


      14:00
    • 13:30

      Vendelsö IK 2 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll 5 (hemma) P-08 Fotboll


      15:00
    • 16:20

      Vendelsö (hemma) P-04_IB


      18:00
    • 20:30

      Salem (borta) P-04_IB


      22:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Stockholm floorball cup P-04_IB


      19:00
    • 09:00

      Tullinge TP FK Gul (borta) P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Hägersten SK 1 (hemma) P-06


      10:00
    • 09:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-06


      10:00
    • 09:45

      Tullinge Fotboll Grön (borta) P-11


      10:45
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 4 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:30

      Tullinge Fotboll Vit (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF 29 vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08_IB


      12:00
    • 11:20

      Västerhaninge (hemma) P-04_IB


      13:00
    • 12:00

      FOC Farsta Blå (borta) F-09


      14:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Enskede IK Blå (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Orminge FC blå (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 13:30

      Stuvsta IF 4 (hemma) P-05


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Årsta FF (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch (Lag Röd) mot BP P-07


      16:00
    • 16:00

      Norrtulls SK 1 (hemma) F-05


      18:00
  • 10Mån
    v.37
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:00

      Styrelsemöte IB Sektionen


      21:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      KLUBBLOKALEN: Styrelsemöte fotbollssektionen Örby IS


      20:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
    • 20:00

      KLUBBLOKALEN: Ledarmöte fotbollssektionen Örby IS


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 17:45

      Älvsjö AIK FF 2 (hemma) F-05


      19:45
    • 18:45

      Älvsjö AIK FF Grön 2 (hemma) P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Träniscup Djursholm P-09


      13:30
    • 09:00

      Norsborgs IF 1 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 2 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Sickla IF Röd 1 (borta) P-06


      11:00
    • 10:00

      Tullinge TP FK Vit (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Solberga BK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Grödinge SK Grön (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Segeltorps IF 1 (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Träning F-08


      13:00
    • 12:00

      Älta IF gul (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) F-05


      13:15
    • 12:00

      Stureby SK 2 (borta) F-10


      13:00
    • 12:15

      Årsta FF 1 (hemma) P-03


      14:15
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Stureby SK lag 1 (hemma) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F-05


      15:00
    • 13:30

      Tullinge TP FK 2 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Sköndals IK FK 1 (borta) F-08


      15:00
    • 16:00

      Svensk-Palestinska FF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Vendelsö IK 1 (borta) P-06


      17:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Enskede IK Grön (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:00

      Tullinge TP FK Vit (borta) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:45

      Aspudden Tellus 2 (hemma) P-11


      10:45
    • 10:00

      Hammarby IF FF 3 vit (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:30

      Rönninge Salem (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Högdalens AIS 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Röd 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Tullinge TP FK Grön (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:00

      Huddinge IF 1 (borta) F-08


      14:00
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:45

      Skogås-Trångsunds FF Blå (borta) F-05


      16:45
    • 15:30

      Träningsmatch ÖIS P07 P-06


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch Örby IS P07 Röd vs. Örby IS P06 P-07


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04_IB


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Sköndals IK F06 (hemma) F-06_IB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 18:00

      Vårby Gårds IF (borta) F-07


      20:00
    • 18:45

      Sickla IF U (borta) P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Svensk-Palestinska FF 2 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:00

      Boo FF 4 (hemma) F-07


      11:00
    • 10:00

      Nockebyhovs IF 1 (hemma) F-05


      11:00
    • 10:00

      Rågsveds IF Vit 2 (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 4 vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch FC Järfälla P-06


      13:00
    • 11:30

      Fikaansvariga F-08


      14:00
    • 12:00

      Tullinge TP FK Grön (hemma) F-08


      13:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 6 vit (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Röd 1 (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Enskede IK Grå (borta) P-09


      14:00
    • 13:30

      Älvsjö AIK FF 3 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:15

      Stuvsta IF 1 (borta) F-05


      16:15
    • 15:00

      Sorunda IF (hemma) P-08 Fotboll


      16:00
    • 15:00

      Tyresö FF Vit (borta) F-10


      16:00
    • 15:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 5 (borta) P-08 Fotboll


      16:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Stuvsta IF (borta) P-11


      10:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:30

      Boo FF 4 (borta) F-09


      11:30
    • 09:45

      Aspudden Tellus 1 (hemma) P-11


      10:45
    • 10:00

      Tunisiska FC 1 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:30

      Inställd. Träning ersätter - Örby IS Röd - Haninge P-06


      12:00
    • 11:00

      Gröndals IK 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 12 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P-08_IB


      12:00
    • 11:00

      Skogås/Trångsunds IBK (borta) A-lag Damer


      13:00
    • 11:00

      Enskede IK Lila (hemma) F-10


      12:00
    • 12:00

      IFK Stocksund Orange (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Huddinge IF 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Boo FF 13 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Träning F08/F09_IB


      13:00
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:30

      Boo FF 6 (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Tyresö FF Blå (borta) F-08


      15:00
    • 15:00

      Norsborgs IF 1 (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      Rågsveds IF Gul (borta) P-06


      17:00
    • 19:00

      Träning P-04_IB


      20:00
  • 24Mån
    v.39
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 25Tis
    • 16:00

      Extra träning P-09


      17:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-05


      18:00
    • 17:00

      Extra träning SVFA P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04_IB


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Segeltorps IF 2 (borta) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 18:45

      Boo FF 5 (hemma) P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Vendelsö IK (B) (borta) P-08_IB


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch P-09


      10:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Röd (hemma) F-07


      11:00
    • 10:00

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-06_IB


      11:15
    • 10:30

      Essinge IK 1 (borta) F-05


      12:30
    • 11:00

      Stureby SK Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Järla IF FK Vit (borta) P-06


      12:00
    • 12:00

      Enskede IK Svart 2 (hemma) P-08 Fotboll


      13:00
    • 12:00

      FBI Tullinge (borta) P-09_IB


      13:00
    • 12:00

      Tyresö FF Röd (borta) F-10


      13:00
    • 12:15

      Ingarö IF (hemma) P-03


      14:15
    • 13:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 2 (hemma) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:30

      Tullinge TP FK 1 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Salems IF (A) (hemma) P-07_IB


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF Svart 1 (borta) P-10


      16:00
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (hemma) F-08


      17:00
    • 15:00

      Järfälla IBK (B) (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:45

      Aspudden Tellus 1 (hemma) P-11


      10:45
    • 09:45

      Tullinge Fotboll Grön (borta) P-11


      10:30
    • 09:45

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-06_IB


      10:45
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:00

      Vendelsö IK 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Hägersten SK Gul (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 11:00

      Huddinge IF 51 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Boo FF 11 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Tullinge TP FK Vit (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Enskede IK Röd 1 (borta) P-08 Fotboll


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08_IB


      12:00
    • 12:00

      Huddinge IF 7 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 22 grön (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Träning F08/F09_IB


      13:00
    • 12:00

      FOC Farsta Röd (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 13:00

      Stuvsta IF 2 (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 6 grön (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Hanvikens SK Vit (borta) F-08


      17:00
    • 15:45

      Ängby IF (borta) P-03_IB


      16:45
    • 16:30

      Stureby SK 2 (borta) F-05


      18:30
    • 17:00

      Årsta FF 3 (borta) P-08 Fotboll


      18:00
    • 17:00

      Djurgården - Östersund P-06


      20:30
    • 17:30

      DIF - Östersund P-09


      19:00
    • 18:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-04_IB


      20:00
    • 18:15

      Träningsmatch - Aspudden F-11


      19:00
    • 19:15

      Tungelsta IF (borta) P-06_IB


      21:15