Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Tomelilla IF blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Sjöbo IF (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Sjöbo IF vit (hemma) P-07/08


      14:30
    • 14:00

      Träning Seniorer


      15:30
    • 17:15

      Träning P-12/13


      18:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Köpingebro IF svart (hemma) P-07/08


      20:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      ÖJA FF LOPPIS Öja FF


      12:00
    • 11:00

      Wollsjö AIF (hemma) P-04/05


      13:00
    • 14:00

      Svenstorps IF (borta) Seniorer


      16:00
  • 5Sön
    • 08:00

      Sammandrag Sjöbo P-11


      14:00
    • 09:30

      Sammandrag Simrishamn P-12/13


      13:00
    • 11:00

      Spjutstorp Vit (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Rydsgård/Skivarp Svart (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Köpingebro IF (borta) Seniorer


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF (hemma) P-04/05


      13:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:30

      Styrelsemöte Öja FF


      20:00
  • 7Tis
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
  • 10Fre
    • 18:00

      SoGK Charlo (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Gärsnäs AIS (borta) P-07/08


      20:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:00

      Ystad IF Blå (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      Tomelilla IF (borta) P-04/05


      12:00
    • 10:00

      Korvgrillning Seniorer


      11:30
    • 11:30

      Korvgrillning Seniorer


      13:30
    • 11:30

      Lilla Beddinge BK (borta) P-09


      13:30
    • 13:30

      Korvgrillning Seniorer


      15:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Sammandrag ÖJA P-11


      13:00
    • 09:30

      Cupspel 3 mot 3 sarg P-12/13


      12:30
    • 10:00

      Bara GoIF svart (borta) P-04/05


      12:00
    • 11:30

      Sjöbo IF Vit (borta) P-10


      12:30
    • 13:00

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (hemma) Seniorer


      15:00
    • 16:30

      Gärsnäs AIS (borta) P-07/08


      18:30
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 18:00

      Ystads IF FF blå (hemma) P-09


      20:00
    • 18:30

      Skurups AIF (borta) Seniorer


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
      Björkvallen
  • 17Fre
    • 19:00

      Lövestads IF (borta) Seniorer


      21:00
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:00

      Gislövs IF (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      SOGK Charlo (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Blentarps BK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Spjutstorps IF (hemma) P-07/08


      15:00
    • 14:00

      Bilbingo Seniorer


      18:00
    • 14:30

      BILBINGO Öja FF


      18:00
    • 15:00

      Wollsjö (borta) P-10


      16:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 18:00

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (borta) P-09


      20:00
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 18:30

      Gärsnäs AIS (borta) P-04/05


      20:30
  • 24Fre
    • 18:30

      Ystad IF Vit (borta) P-10


      19:30
    • 19:00

      Kiviks AIF (borta) Seniorer


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Cupsammandrag Simrishamn P-12/13


      13:00
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 11:00

      Spjutstorps IF röd (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Spjutstorps IF vit (hemma) P-09


      13:00
    • 15:30

      Lunds BOIS (borta) P-04/05


      17:30
  • 26Sön
    • 11:00

      Lilla Beddinge (hemma) P-10


      12:00
    • 14:00

      Bilbingo Seniorer


      18:00
    • 16:00

      Bil-Bingo Öja FF


      19:00
    • 16:30

      IFK Ystad FK röd (borta) P-07/08


      18:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
    • 19:00

      SoGK Charlo (9m) (hemma) Seniorer


      21:00
  • 28Tis
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 14:00

      Vanstads IF (hemma) Seniorer


      16:00
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träningsläger med övernattning P-09


      00:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
  • 31Fre
    • 00:00

      Träningsläger med övernattning P-09


      12:00