Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Öja FF
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-04


      18:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-09


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:00

      Bo Olsson cup P-10


      16:00
    • 10:00

      Loppis i Johans Lada Öja FF


      12:00
    • 12:00

      IFK Simrishamn 1 (hemma) P-05


      14:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:45

      Tomelilla IF (borta) P-05


      19:45
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Gislövs IF röd (borta) P-05


      12:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Köpingebro IF svart (borta) P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-12/13


      11:00
    • 11:00

      Blentarps BK blå (hemma) P-09


      13:00
    • 16:45

      Köpingebro IF (borta) Seniorer


      18:30
  • 16Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:45
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
      Björkvallen Öja FF
    • 19:00

      Föräldrarinformation P-05


      19:30
  • 17Tis
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 18:00

      IFK Ystad FK (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 18:30

      Spjutstorps IF (hemma) Seniorer


      20:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Gärsnäs AIS (hemma) P-05


      12:00
    • 12:00

      FC Rosengård 1917 blå (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF/Wollsjö AIF ( (borta) P-04


      16:00
  • 22Sön
    • 09:30

      IFK Simrishamn 2 (borta) P-09


      11:30
    • 11:00

      IFK Simrishamn 1 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      BK Höllviken (borta) P-02/03


      14:00
    • 13:00

      Spjutstorps IF vit (hemma) P-07/08


      15:00
    • 13:00

      SoGK Charlo (hemma) P-07/08


      15:00
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Sankt Olofs IF (hemma) Seniorer


      20:45
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 27Fre
    • 17:45

      Spjutstorps IF röd (borta) P-07/08


      19:45
  • 28Lör
    • 10:00

      Tomelilla IF vit (borta) P-09


      12:00
    • 14:00

      IFK Ystad FK (borta) Seniorer


      16:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Genarps IF (9m) (hemma) P-04


      13:00
    • 13:00

      Lunnarps BK (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      BK Höllviken röd (borta) P-05


      16:00
    • 16:45

      Spjutstorps IF (borta) P-07/08


      18:45
  • 30Mån
    v.18
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30