Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om ÖIS Akademi

Följ

ÖIS Akademi

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
ÖIS Akademi
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:00
    • 10:00

      Fässbergs IF (P07) (hemma) P2007


      12:00
    • 10:30

      Träning P2005


      12:00
    • 12:00

      Angered MBIK (P07) (hemma) P2007


      14:00
    • 12:00

      KF Velebit (hemma) P2010


      14:30
    • 14:00

      Finlandia/Pallo AIF Blå (hemma) P2008


      15:15
    • 15:15

      Finlandia/Pallo AIF Vit (hemma) P2008


      16:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning F2008-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P2012


      11:00
    • 13:00

      Partille (hemma) P2009


      15:00
    • 13:30

      Träning P2008


      14:30
    • 13:30

      Husqvarna FF (P17) (borta) P17


      15:30
    • 14:45

      Träning P2008


      15:45
    • 15:30

      Träning P2007


      17:30
    • 15:30

      Hovås Billdal IF (borta) P2006


      17:00
    • 16:00

      Träning F2012-13


      17:30
    • 16:00

      Träning F2011


      17:30
    • 16:00

      Träning P2008


      17:30
    • 17:00

      Hovås Billdal IF (borta) P2006


      18:30
    • 17:30

      Träning P2010


      19:00
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 15:00

      Träning P19


      16:30
    • 15:30

      Träning P17


      17:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:00
    • 10:30

      Träning P19


      12:00
    • 12:00

      Sandarna BK (hemma) P2010


      15:00
    • 12:45

      IK Oddevold (P17) (hemma) P17


      14:45
    • 15:00

      IFK Göteborg Fotbollsakademi (borta) P2006


      17:00
    • 15:00

      Sävedalens IF (hemma) P2005


      17:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:00

      Träning P19


      16:30
    • 15:00

      Träning P2006


      16:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:30

      Träning P2008


      19:00
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P2011


      11:00
    • 10:30

      Träning P2005


      12:00
    • 14:00

      Varbergs BoIS FC (P19) (borta) P19


      16:00
  • 16Sön
    • 08:00

      CUP P2012


      16:00
      Starttid/plats ej bestämd i nuläget (dock inomhus)
      Samlingstid: 07:50
      Anteckning: 16 Februari kommer vi spela cup inomhus. 3 mot 3. Vi anmäler antal lag efter antalet anmälningar vi får.

      Exakt tid och plats återkommer vi med.

      OBS Obligatorisk anmälan. Även om man ej kan komma.

      Anmälan efter sista svarsdatum (25 jan) godtas tyvärr ej.

      Välkomna!
    • 11:00

      Träning P2006


      13:00
    • 13:45

      BK Häcken (hemma) P2005


      15:45
    • 15:30

      Träning P2007


      17:30
    • 16:00

      Träning P2008


      17:30
    • 16:00

      Träning F2012-13


      17:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning P2010


      18:45
    • 18:00

      Information från Akademichef P2005


      19:00
    • 18:30

      Träning P2005


      20:00
    • 18:45

      Träning F2008-10


      20:15
    • 19:00

      Föräldramöte P2006


      20:30
    • 20:15

      Träningsmatch Juniorlag Damer


      22:00
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:30

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
    • 18:30

      Norrby IF (P16) (hemma) P17


      20:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:00
    • 10:00

      Floda BoIF Svart (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      Floda BoIF Blå (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      Västra Frölunda IF (P07) (hemma) P2007


      12:00
    • 10:30

      Träning Juniorlag Herrar


      12:00
    • 10:30

      Träning P2005


      12:00
    • 12:00

      Västra Frölunda IF (P07) (hemma) P2007


      14:00
    • 13:00

      Degerfors IF (P19) (borta) P19


      15:00
    • 15:15

      Jönköpings Södra IF (P17) (hemma) P17


      17:15
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:30

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
  • 29Lör
    • 08:00

      Träningsläger P2009


      00:00
    • 09:00

      IK Oddevold (P07) (hemma) P2007


      11:00
    • 09:30

      Träning P2011


      11:00
    • 10:30

      IK Oddevold (P07) (hemma) P2007


      12:30
    • 10:30

      Träning P2005


      12:00
    • 10:30

      Vänersborgs FK (P16) (borta) P17


      12:30
    • 11:00

      Norrby IF (P17) (borta) P17


      13:00
    • 12:30

      Ytterby IS (hemma) P2010


      14:00
    • 12:45

      IFK Göteborg (P19) (hemma) P19


      14:45
    • 13:00

      Träningsmatch Juniorlag Damer


      15:00
    • 14:00

      Ytterby IS (hemma) P2010


      15:30
    • 15:00

      IF Elfsborg (hemma) P2005


      17:00
    • 15:30

      Utbynäs SK (borta) P2006


      17:00
    • 16:00

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) P2008


      17:30
    • 16:00

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) P2008


      17:30