Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro Hockey Ungdom Team 04

Följ

Team 04

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 18:45

      Fysträning


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 4Ons
    • 18:40

      Träning


      19:40
    • 19:00

      Finspångs AIK/Vita Hästen (borta)


      21:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Fysträning


      18:10
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:35

      Hammarö HC (hemma)


      09:35
    • 10:45

      Motala AIF HK (borta)


      11:45
    • 12:55

      Tibro IK (borta)


      13:55
    • 14:10

      Fagersta AIK (hemma)


      16:10
    • 15:05

      Bäcken HC (hemma)


      16:05
  • 8Sön
    • 14:30

      IFK Hallsberg Hockey (hemma)


      16:30
      Trängens IP hall A
      Serie: U15 Örebro/Västmanla
      Resultat och referat
  • 9Mån
    v.41
    • 18:00

      Utbildning


      19:00
  • 10Tis
    • 18:45

      Fysträning


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 11Ons
    • 18:40

      BIK Karlskoga U (hemma)


      20:40
  • 12Tor
    • 17:00

      Fysträning


      18:10
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 14:00

      Sunne IK (borta)


      16:00
    • 14:20

      VIK Västerås HK Ung (borta)


      16:20
  • 15Sön
    • 14:30

      Guldsmedshytte SK (borta)


      16:30
  • 16Mån
    v.42
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:40

      Eskilstuna Linden Hockey (hemma)


      20:40
  • 19Tor
    • 17:00

      Fysträning


      18:10
    • 18:40

      Träning


      19:40
    • 18:50

      Målvaktsträning


      19:50
  • 20Fre
    • 08:00

      Oktobercupen


      21:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Oktobercupen


      21:00
    • 12:10

      IFK Arboga/FFIK/Kungsör (hemma)


      14:10
  • 22Sön
    • 08:00

      Oktobercupen


      21:00
    • 13:15

      IFK Arboga/FFIK/Kungsör (hemma)


      15:15
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 18:45

      Fysträning


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 25Ons
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 26Tor
    • 17:00

      Fysträning


      18:10
    • 18:40

      Färjestad BK grön (hemma)


      20:40
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 12:45

      Surahammars IF (borta)


      14:45
    • 16:10

      Viking HC (hemma)


      18:10
  • 29Sön
    • 13:00

      Kumla HC Black Bulls (borta)


      15:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis
    • 18:45

      Fysträning


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00