Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro Hockey Ungdom Team 04

Följ

Team 04

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 18:30

      Fys


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 3Ons
    • 18:40

      Träning


      19:40
    • 19:50

      Träning


      20:50
  • 4Tor
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 5Fre
    • 00:00

      Gäre Trophy


      21:00
    • 19:00

      IFK Hallsberg Hockey (borta)


      21:00
  • 6Lör
    • 00:00

      Gäre Trophy


      21:00
    • 10:10

      VIK Västerås HK Ung (hemma)


      12:10
    • 17:10

      Grums IK (hemma)


      19:10
  • 7Sön
    • 14:20

      VIK Västerås HK Ung (hemma)


      16:20
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 10Ons
    • 18:40

      Träning


      19:40
    • 19:00

      Eskilstuna Linden Hockey (borta)


      21:00
  • 11Tor
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:30

      Färjestad BK vit (borta)


      12:30
    • 15:30

      IFK Arboga/FFIK/Kungsör (borta)


      17:30
  • 14Sön
    • 11:00

      Örebro Hockey Syd (borta)


      13:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 18:30

      Fys


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 17Ons
    • 18:40

      Träning


      19:40
    • 19:50

      Träning


      20:50
  • 18Tor
    • 17:00

      Fys


      18:10
    • 18:40

      Träning


      19:40
    • 18:50

      Målvaktsträning


      19:50
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 17:00

      Surahammars IF (hemma)


      19:00
  • 21Sön
    • 13:10

      IFK Hallsberg Hockey (hemma)


      15:10
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 18:30

      Fys


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Fys


      18:10
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 14:00

      IFK Munkfors (borta)


      16:00
    • 15:40

      Köping HC (borta)


      17:40
  • 28Sön
    • 14:30

      Guldsmedshytte SK (borta)


      16:30
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 18:30

      Fys


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 31Ons
    • 17:40

      Målvaktsträning


      18:40
    • 18:40

      Motala AIF HK (hemma)


      20:40