Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrköpings HK

Följ

Norrköpings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 08:00

      Elitläger 2 P-02


      17:00
    • 13:00

      Vadstena HF (borta) P-03


      15:00
    • 15:15

      HK Cliff (borta) Senior


      17:15
    • 15:45

      IFK Nyköping (borta) P-04


      17:45
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning Junior


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Lagfoto P-05


      17:40
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:20

      Fotografering P-07


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-02


      18:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 20:00

      Träning Junior


      21:30
    • 20:00

      Träning Senior


      21:30
  • 6Fre
    • 19:30

      Norrköping IF (borta) Junior


      21:30
  • 7Lör
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:00

      HK Eskil Herrar J (hemma) Junior


      14:00
    • 14:00

      HK Miffe (hemma) Senior


      16:00
    • 14:00

      U-SM steg 1 P-02


      18:30
      Mässhallen A
      Samlingstid: 14:00
    • 14:30

      ÖSK P03 svart (borta) P-03


      16:30
    • 16:00

      Tyresö Handboll (hemma) P-02


      18:00
  • 8Sön
    • 08:40

      U-SM steg 1 P-02


      17:30
    • 10:00

      Nässjö HF (hemma) P-02


      12:00
    • 10:00

      IFK Nyköping (hemma) P-05


      12:00
    • 11:15

      Eskilstuna Guif 04 (hemma) P-04


      13:15
    • 12:00

      Mantorps IF HF P05 (borta) P-05


      14:00
    • 15:30

      Marks HK (hemma) P-02


      17:30
    • 16:00

      IFK Hammarö P02 (borta) P-03


      18:00
  • 9Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning Junior


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Funktionärsutbildning P-03


      21:00
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
    • 18:50

      RP IF Linköping 1 (borta) P-05


      20:50
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 20:00

      Träning Junior


      21:30
    • 20:00

      Träning Senior


      21:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      HK Eskil P01 (borta) P-02


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-02


      13:00
    • 12:00

      IFK Nyköping (hemma) P-03


      14:00
    • 14:00

      Vadstena HF (borta) P-04


      16:00
    • 14:00

      Eskilstuna Guif 06 (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Krutholmens HK (hemma) Junior


      16:00
  • 15Sön
    • 08:30

      Spelarutbildningsläger 3 P-03


      16:00
    • 10:30

      Malmslätts HF P07 (borta) P-07


      12:30
    • 11:30

      RP IF Linköping 1 (borta) P-03


      13:30
    • 16:00

      Hallstahammars SK HK (borta) Senior


      18:00
    • 16:30

      Eskilstuna Guif (borta) Junior


      18:30
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning Junior


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      RP IF Linköping 2 (hemma) P-03


      20:45
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-02


      18:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Föräldrar/spelar möte P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 20:00

      Träning Junior


      21:30
    • 20:00

      Träning Senior


      21:30
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 07:00

      USM Steg 1, P14 P-03


      19:00
    • 11:00

      VästeråsIrsta Handbollförening (borta) P-02


      13:00
    • 11:00

      IFK Nyköping (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Eskilstuna Guif 05 (borta) P-05


      14:00
    • 14:30

      Mantorps IF HF P 03-04 (borta) P-03


      16:30
    • 17:00

      IFK Nyköping (hemma) Senior


      19:00
  • 23Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning Junior


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-02


      18:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 20:00

      Träning Junior


      21:30
    • 20:00

      Träning Senior


      21:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:30

      RP IF Linköping (hemma) P-02


      13:30
    • 12:45

      Finspångs HK P05 (borta) P-05


      13:45
    • 14:00

      RP IF Linköping (hemma) P-04


      16:00
    • 17:00

      Örebros SK Handboll (borta) Senior


      19:00
  • 29Sön
    • 18:00

      Katrineholms AIK (borta) Junior


      20:00
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning Junior


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Senior


      20:00
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00