Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrköpings HK

Följ

Norrköpings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 15:00

      Träning P-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 4Fre
    • Heldag

      Hallbybollen P-03

    • Heldag

      Hallbybollen P-08

    • Heldag

      Hallbybollen F-08

    • Heldag

      Hallbycupen P-06/07

    • 12:00

      Hallby P-04


      23:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • Heldag

      Hallbybollen P-03

    • Heldag

      Hallbybollen P-08

    • Heldag

      Hallbycupen P-06/07

    • Heldag

      Hallbybollen F-08

    • Heldag

      Hallby P-04

  • 7Mån
    v.2
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning Knattelag


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Finspångs HK P12 (borta) P-06/07


      12:30
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 12:00

      USM Steg 3 P-04


      23:59
    • 14:00

      Tumba HK (borta) Senior


      16:00
    • 17:00

      Sannadals SK (borta) Senior


      19:00
    • 17:00

      Borlänge HK (hemma) PA


      19:00
  • 13Sön
    • Heldag

      USM Steg 3 P-04

    • 10:00

      Malmslätts HF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      LIF Lindesberg (hemma) PA


      13:00
    • 11:15

      Mantorps IF HF P10 (hemma) P-08


      13:15
    • 12:30

      IFK Nyköping (hemma) P-06/07


      14:30
    • 13:30

      RP IF Linköping (borta) F-08


      14:30
  • 14Mån
    v.3
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning Knattelag


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 11:30

      IFK Nyköping (borta) P-06/07


      13:30
    • 12:00

      USM steg 3 PA


      22:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF HF (hemma) Senior


      17:00
  • 20Sön
    • 09:00

      USM steg 3 PA


      19:00
    • 12:00

      Eskilstuna Guif IF (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      RP IF Linköping (hemma) F-08


      13:30
    • 12:45

      Mantorps IF HF P10 (borta) P-08


      13:45
    • 13:45

      Eskilstuna Guif 06 (hemma) P-06/07


      15:45
    • 14:00

      Malmslätts HF (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      RP IF Linköping 2 (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      HK eRPing (borta) Senior


      18:00
  • 21Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      FÖRÄLDRAMÖTE P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning Knattelag


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 13:00

      Borlänge HK (borta) P-06/07


      15:00
    • 14:30

      Falu HK P03 (borta) P-03


      16:30
    • 16:00

      Sorunda IF (hemma) Senior


      18:00
    • 18:00

      Föräldrafest P-08


      00:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Föräldrafest P-08


      01:00
    • Heldag

      Spelarutbildningsläger 1 P-05

    • 11:30

      VästeråsIrsta HF (borta) PA


      13:30
    • 14:00

      Västerort HK (borta) Senior


      16:00
    • 17:00

      Hallstahammars SK HK (hemma) Senior


      19:00
  • 28Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Spelar- och föräldramöte P-03


      19:30
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00