Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Njurunda Sportklubb
Välj sektion/lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Sparköpstrofén U12

    • Heldag

      Hockeyfestival Tre Kronor Hockeyskola

    • 00:00

      Östersunds IK (borta) J18


      02:00
    • 11:45

      IF Sundsvall Hockey Blå (borta) U11


      13:45
    • 15:00

      Match u14 Sundsvall U15/U16


      17:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Sparköpstrofén U12

    • 08:00

      Njurunda Hockeyfestival U09


      18:30
    • 10:30

      Timrå IK (borta) U15/U16


      12:30
    • 13:00

      Nsk-Järvsö U10


      13:45
    • 15:00

      Lindefallet-Nsk U10


      15:45
    • 17:00

      Sundsvall -Nsk U10


      17:45
  • 5Mån
    v.10
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
  • 6Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
  • 7Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U15/U16


      19:30
  • 10Lör
    • 09:15

      IF Sundsvall Vit (borta) U09


      10:30
    • 12:15

      IF Sundsvall Blå (borta) U09


      13:30
    • 12:15

      Njurunda SK - Timrå U12


      15:00
  • 11Sön
    • 09:15

      Match Njurunda-Timrå vit U10


      10:45
    • 11:00

      Match Timrå vit-Sundsvall vit U10


      12:30
    • 12:45

      Match Njurunda-Sundsvall vit U10


      14:15
  • 12Mån
    v.11
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      20:15
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:45

      Takskottning U11


      20:00
    • 18:00

      Skotta tak U10


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 15Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
      Modin & Zetterberg Hallen
    • 16:30

      Fys kyrkmon U15/U16


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte PF-06


      18:30
    • 18:00

      Takskottning U12


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 18:45

      Teori U15/U16


      19:15
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 20:00

      Träning U15/U16


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 16Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 18:45

      Timrå IK (hemma) U11


      20:45
  • 17Lör
    • Heldag

      Sebastian Lauritzen cup U10

    • 09:55

      Sebastian Lauritzen cup U09


      00:00
    • 10:10

      Mars-cupen U12


      21:00
    • 10:20

      Cup/sammandrag i Brunflo U15/U16


      00:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.12
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
  • 20Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      20:15
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 19:30

      Östersunds IK (hemma) J18


      21:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 18:50

      Timrå IK (hemma) U11


      19:50
    • 19:00

      Östersunds IK (borta) J18


      21:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Cup Leksand U15/U16

    • 11:30

      Östersund IK Grön (hemma) U11


      12:30
    • 13:50

      Boo Hockey (hemma) U11


      14:50
    • 18:30

      Hille/Åbyggeby IK (hemma) U11


      19:30
  • 25Sön
    • Heldag

      Cup Leksand U15/U16

    • Heldag

      Cup U10

    • 08:00

      Östersunds IK Vit (hemma) U11


      09:00
    • 12:40

      Hille/Åbyggeby IK (borta) U11


      13:40
    • 15:00

      Östersunds IK Vit (hemma) U11


      16:00
  • 26Mån
    v.13
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Stjärnorna vs. Föräldrarna U09


      18:30
    • 19:30

      Kovlands IshF (hemma) J18


      21:30
  • 27Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:45

      Träning U15/U16


      20:15
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • Heldag

      Henrik Zetterberg Cup U12