Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 00:00

      Bollnäs IS (borta) U12


      02:00
    • 01:00

      IF Sundsvall Hockey Blå (hemma) U12


      03:00
    • 09:30

      Träning U13


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Ånge IK (hemma) U14/U15


      14:15
  • 4Sön
    • 09:00

      IF Sundsvall Hockey Vit (borta) U12


      11:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Söderhamns IK (hemma) U11


      14:15
    • 13:00

      Kovlands IF (borta) U13


      15:00
    • 13:45

      Svedjeholmen/KB65 (borta) U14/U15


      14:45
    • 15:00

      Kovlands IshF (hemma) J18


      17:00
  • 5Mån
    v.6
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 6Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Teori U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 7Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Fys kyrkmon U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 00:00

      Östersunds IK (borta) J18


      02:00
    • 09:15

      Match Njurunda-Sundsvall vit U10


      10:45
    • 09:45

      Timrå IK (borta) U09


      10:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 11:30

      Timrå IK (borta) U14/U15


      13:30
    • 12:00

      Hudiksvalls HC (borta) U12


      14:00
    • 12:15

      Match Sundsvall vit-Timrå vit U10


      13:45
    • 13:30

      Timrå IK (borta) U13


      15:30
    • 14:00

      Match Njurunda-Timrå vit U10


      15:30
  • 11Sön
    • 09:00

      IF Sundsvall Hockey Blå (borta) U12


      11:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 11:00

      Ånge IK (borta) U09


      12:30
    • 12:00

      Bollnäs IS (borta) U11


      14:00
    • 14:10

      ÖSK/ÖHF/Modo (borta) U14/U15


      16:10
  • 12Mån
    v.7
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 19:00

      Kovlands IshF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
      Zäta Modin Hallen
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) J18


      21:30
  • 15Tor
    • 16:30

      Fys kyrkmon U14/U15


      18:00
    • 19:30

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:45

      Träning J18


      21:45
  • 16Fre
    • 13:00

      Timrå IK (borta) U11


      14:00
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:15

      IFK Täby HC (borta) U11


      18:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      20:45
    • 19:30

      Kramfors-Alliansen (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 17Lör
    • 00:00

      Timrå IK Vit (borta) U12


      02:00
    • 08:00

      Sunderby SK (borta) U11


      09:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Näldens IF (hemma) U13


      14:00
    • 12:30

      AIK Ishockeyförening (hemma) U11


      13:30
    • 12:45

      Söderhamns IK (borta) U12


      14:45
    • 13:45

      Kovlands IshF (borta) J18


      15:45
    • 15:45

      IF Sundsvall Hockey Vit (borta) U11


      17:45
  • 18Sön
    • 09:00

      IF Sundsvall Blå (hemma) U09


      10:45
    • 09:30

      Leksands IF Ishockey (hemma) U11


      10:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:00

      U13 Gällsta (bortamatch Gävle) U12


      14:00
    • 12:00

      Timrå IK (borta) U11


      13:00
    • 12:15

      Ånge IK (hemma) U09


      14:00
    • 14:15

      Träning U12


      15:15
    • 16:15

      IF Sundsvall Hockey Blå (borta) U11


      18:15
  • 19Mån
    v.8
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 20Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 19:30

      Kovlands IshF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 22Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Fys kyrkmon U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 23Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      20:45
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 24Lör
    • 00:00

      Östersunds IK (hemma) J18


      02:00
    • 09:00

      Träning U11


      10:45
    • 09:30

      Ånge IK (borta) U12


      11:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Brunflo IK (borta) U13


      14:00
    • 14:00

      Bollnäs IS (hemma) U12


      16:00
    • 16:45

      Östersunds IK (borta) U13


      18:30
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 27Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Cupföräldramöte U11


      18:45
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 19:30

      Brunflo IK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 28Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (borta) J18


      21:30