Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Järpens IF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Match Njurunda-Timrå röd U10


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 11:45

      Timrå IK Röd (borta) U12


      13:45
    • 11:45

      IF Sundsvall Hockey Blå (borta) U12


      13:45
    • 11:45

      Ånge IK (borta) U14/U15


      13:45
    • 12:15

      Match Timrå röd-Sundsvall blå U10


      13:45
    • 12:15

      IF Sundsvall Blå (borta) U09


      15:30
    • 15:00

      Sollefteå HK (hemma) J18


      17:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Match Njurunda-Sundsvall blå U10


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      IF Sundsvall Hockey Vit (hemma) U11


      14:15
    • 13:45

      Match u15 kramfors U14/U15


      16:15
  • 4Mån
    v.49
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 5Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 6Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:45

      Kovlands IshF (borta) J18


      21:45
  • 7Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
      Modin & Zetterberghallen, Njurunda
      Anteckning: OBS... Träningen flyttad från torsdag till fredag
    • 19:40

      Östersunds IK (borta) J18


      21:40
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:00

      Timrå IK (hemma) U09


      10:30
    • 09:30

      Timrå IK (borta) U11


      11:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Svenstaviks HK (hemma) U13


      14:30
    • 14:00

      u15 vs Timrå U14/U15


      17:00
    • 14:15

      Ånge IK (hemma) U09


      15:30
  • 11Mån
    v.50
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 12Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 13Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 19:30

      Brunflo IK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 14Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Brottning U14/U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 10:00

      Timrå IK (borta) U09


      11:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 11:30

      Match U10


      15:00
    • 12:15

      Gällsta IK (hemma) U11


      14:15
    • 15:00

      IF Sundsvall Hockey (borta) U13


      17:00
    • 15:30

      IF Sundsvall Vit (borta) U09


      17:00
  • 18Mån
    v.51
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 19Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 21Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Brottning U14/U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 22Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 28Tor
    • Heldag

      Ankarcupen U13

    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Brottning U14/U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Ankarcupen U13

    • Heldag

      Intresseanmälan cup 29/12 U10

    • 16:15

      Träning U10


      17:15
  • 30Lör
  • 31Sön