Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Njurunda Sportklubb
Välj sektion/lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Järpens IF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Match Njurunda-Timrå röd U10


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 11:45

      Timrå IK Röd (borta) U12


      13:45
    • 11:45

      Ånge IK (borta) U15/U16


      13:45
    • 11:45

      IF Sundsvall Hockey Blå (borta) U12


      13:45
    • 12:15

      Match Timrå röd-Sundsvall blå U10


      13:45
    • 12:15

      IF Sundsvall Blå (borta) U09


      15:30
    • 15:00

      Sollefteå HK (hemma) J18


      17:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Match Njurunda-Sundsvall blå U10


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      IF Sundsvall Hockey Vit (hemma) U11


      14:15
    • 13:45

      Kramfors/AIK H (borta) U15/U16


      15:45
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U15/U16


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 6Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:45

      Kovlands IshF (borta) J18


      21:45
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
      Modin & Zetterberg Hallen, Njurunda
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 19:40

      Östersunds IK (borta) J18


      21:40
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:00

      Timrå IK (hemma) U09


      10:30
    • 09:30

      Timrå IK (borta) U11


      11:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Svenstaviks HK (hemma) U13


      14:30
    • 14:00

      Timrå IK (hemma) U15/U16


      16:00
    • 14:15

      Ånge IK (hemma) U09


      15:30
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U15/U16


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 13Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 19:30

      Brunflo IK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 10:00

      Timrå IK (borta) U09


      11:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 11:30

      Match U10


      15:00
    • 14:15

      Timrå IK (hemma) U15/U16


      15:15
    • 15:00

      IF Sundsvall Hockey (borta) U13


      17:00
    • 15:30

      IF Sundsvall Vit (borta) U09


      17:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U15/U16


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • 13:00

      Träning U13


      14:00
    • 16:15

      Träning U15/U16


      17:30
  • 27Ons
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:45

      Träning J18


      19:45
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 28Tor
    • Heldag

      Ankarcupen U13

    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:45

      Träning J18


      19:45
  • 29Fre
    • Heldag

      Ankarcupen U13

    • 16:15

      Träning U10


      17:15
  • 30Lör
    • 13:00

      Träning J18


      15:30
  • 31Sön