Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Njurunda Sportklubb
Välj sektion/lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 14:00

      Östersunds IK (borta) U15/U16


      16:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:45

      Kovlands IshF (borta) J18


      21:45
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 7Lör
    • 14:10

      MODO H (borta) U15/U16


      16:10
  • 8Sön
    • Heldag

      Erika Udén Johansson cup U11

  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 11Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Brunflo IK (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Sätta plant U15/U16


      16:00
      Circle K Bredsand
      Anteckning: Vi har 10 000 plant att sätta
      ALLA spelare och de föräldrar som vill hjälps åt på lördag.
      Fam Millén bjuder på lunch hamburgare & fest
    • 09:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U12


      11:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U13


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Härnösand U11


      17:00
    • 15:00

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) J18


      17:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 18Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 19:30

      Östersunds IK (hemma) J18


      21:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 25Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Föräldramöte U10


      18:30
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 18:00

      IF Sundsvall H (hemma) U15/U16


      20:00
    • 19:30

      Näldens IF (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Lilla SCA-Dagen U09

    • 08:30

      Örnsköldsviks Trophy U13


      18:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Bollnäs IS (hemma) U11


      14:00
    • 14:00

      Kovlands IshF (hemma) U12


      16:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 11:15

      Träning A-lag Herrar


      13:15
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 31Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/U16


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00