Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lödde Vikings HK

Följ

Lödde Vikings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lödde Vikings HK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:15
    • 16:30

      Seriematch P A grupp B PA


      19:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 2Tor
    • 00:00

      Kristanstad Arena Cup P04 P-04/05


      23:55
    • 08:30

      Kristianstad Arena Cup P-04/05


      20:45
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 3Fre
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 10:15

      Seriematch PA


      13:00
    • 11:00

      IFK Kristianstad F08 (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      LVHK Svart (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      LUGI HF F08 3 (borta) F-08


      13:30
  • 5Sön
    • 08:00

      Kristianstad Arena Cup F-06


      21:00
    • 09:00

      Kristianstad Arena Cup P-06


      19:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 14:00

      Lugi- matcher PA


      19:00
    • 14:00

      Se på elithandboll! Bollförskola


      20:00
    • 15:00

      Gå på LUGI-matcher F-05


      19:00
    • 15:00

      Lugimatcher Elitserien F-04


      19:30
    • 15:00

      Se på LUGI match F-08


      19:00
    • 15:00

      Titta på handboll LUGI-Boden & Lugi Alingsås P-07


      19:00
    • 18:00

      Hässleholms HF (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träna med P08? F-08


      19:15
    • 18:30

      GW Landskrona HK F03 (borta) F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 7Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 8Ons
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Utbildning: Passa - Fånga - Spring Ledare


      20:15
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Ystads IF HF F09 Vit (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      LVHK Svart (borta) P-09


      16:00
    • 11:00

      H43 Lund HF F09 3 (hemma) F-09


      13:00
    • 11:45

      Kristianstad HK F09 2 (hemma) F-09


      13:45
    • 12:00

      HK Malmö F09 (borta) F-09


      14:00
    • 12:20

      IFK Kristianstad F05 2 (hemma) F-05


      13:20
    • 12:45

      Kävlinge HK F09 (hemma) F-09


      14:45
    • 13:30

      IFK Malmö HF F05 (hemma) F-05


      14:30
    • 13:45

      Höörs HK H 65 F09 2 (borta) F-09


      15:45
    • 14:40

      LVHK (borta) P-04/05


      16:40
    • 15:00

      Ystads IF HF P06 Blå (hemma) P-06


      17:00
  • 12Sön
    • 11:00

      GW Landskrona HK F04 (borta) F-05


      13:00
    • 11:30

      IFK Kristianstad P07 Orange (borta) P-07


      13:30
    • 12:40

      Åhus Handboll P07 (hemma) P-07


      14:40
    • 13:40

      Bjärnums HK 1 P06 (hemma) P-06


      15:40
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 14Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 15Ons
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:15
    • 17:00

      Seriematch PA


      19:00
    • 17:00

      Seriematch PA


      19:30
      Eslövshallen A
      Anteckning: Seriematch mot Eslöv.
      Samling 17.00
      Matchstart 18.40
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:30

      Träning F-03


      17:00
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:30

      Göinge HK (hemma) F-03


      20:30
  • 18Lör
    • 09:30

      HK Malmö Svart (borta) F-04


      10:30
    • 09:30

      Seriematch PA


      12:30
    • 10:00

      IFK Malmö HF F04 1 (hemma) F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 10:15

      Seriematch PA grupp B PA


      12:15
    • 11:15

      LUGI HF F05 2 (borta) F-05


      12:15
    • 11:30

      Åhus Handboll F05 2 (borta) F-05


      12:30
    • 14:30

      LUGI HF F03 1 (borta) F-03


      16:30
    • 15:30

      H43 Lund HF F08 3 (borta) F-08


      18:30
    • 16:30

      LVHK Röd (borta) F-08


      18:30
    • 17:00

      Lagaktivitet med övernattning P-06


      00:00
    • 17:30

      LUGI HF F08 3 (borta) F-08


      19:30
  • 19Sön
    • 00:00

      Lagaktivitet med övernattning P-06


      13:00
    • Heldag

      Övernattningsaktivitet P-06

    • 09:00

      Kävlinge HK F07 (borta) F-08


      11:00
    • 09:00

      Prel. Match P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:20

      LVHK Svart (borta) F-08


      13:20
    • 11:30

      H43 Lund HF F08 5 (borta) F-08


      13:30
    • 12:00

      H43 Lund HF F08 5 (borta) F-08


      14:00
    • 12:30

      Tollarps IF F07 (borta) F-07


      14:30
    • 12:30

      HS Lejonen (borta) A-lag Herrar


      14:30
    • 13:00

      HK Ankaret F08 (borta) F-08


      15:00
    • 13:20

      HK Ankaret F07 (borta) F-07


      15:20
    • 13:30

      HK Malmö Vit (hemma) F-07


      15:30
    • 13:30

      Kiosk PA


      18:30
    • 14:00

      Höörs HK H 65 P07 (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      H43 Lund HF F07 (hemma) F-07


      16:30
    • 15:00

      LUGI HF P07 3 (hemma) P-07


      17:00
    • 16:00

      LVHK (borta) P-04/05


      18:00
    • 17:15

      IFK Malmö HF F03 2 (hemma) F-03


      19:15
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 21Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 22Ons
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:30

      Träning F-03


      17:00
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Glöggmingel 24/11 F-04


      19:00
    • 19:00

      Gratis elitmatch i Helsingborg Ledare


      21:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:10

      Ljunghusens HK F04 (hemma) F-05


      12:10
    • 12:00

      Tomelilla IF F03 (borta) F-03


      14:00
    • 12:20

      Kristianstad HK F03 (hemma) F-03


      14:20
    • 12:40

      IFK Kristianstad P06 Orange (hemma) P-06


      14:40
  • 26Sön
    • 09:15

      Staffanstorps HK F04 2 (borta) F-04


      10:15
    • 09:30

      Ljunghusens HK F06 (borta) F-06


      11:30
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:00

      GW Landskrona HK F05 (borta) F-05


      12:00
    • 11:50

      LVHK (borta) F-06


      13:50
    • 13:00

      Match mot ankaret P-06


      14:00
    • 14:10

      Staffanstorps HK F05 (hemma) F-05


      15:10
  • 27Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 28Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 29Ons
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 30Tor