Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån FK

Följ

Lillån FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lillån FK
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 09:00

      Vinterspelen Skinnskatteberg (Utlåning) P14 (P06)


      00:00
    • 10:00

      Städning P-07


      11:00
    • 10:45

      Vinterspelen P-07


      00:00
    • 10:45

      Vinterspelen 1-2/2 2020 P-07


      00:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Vinterspelen Skinnskatteberg (Utlåning) P14 (P06)


      19:00
    • 00:00

      Vinterspelen P-07


      19:59
    • 00:00

      Vinterspelen 1-2/2 2020 P-07


      19:00
    • 08:00

      Träning P-12


      19:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 12:00

      Adolfsbergs IK Svart (hemma) P14 (P06)


      13:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:30

      Träning P-09


      14:30
    • 14:30

      Match P-08


      15:30
    • 14:30

      Karlslunds IF HFK P05 (borta) U15/16


      15:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:00

      Minicup P-11


      14:00
    • 09:00

      Minicupen 2020 P11 Minicupen Futsal


      15:00
    • 13:30

      Futsalmatch i Laxå. P-08


      14:30
    • 14:45

      Futsalmatch P-07


      15:45
    • 17:30

      Täby FK P06 FA (borta) P14 (P06)


      18:30
  • 9Sön
    • 08:00

      Träning P-12


      19:00
    • 09:00

      Lillån Vit (hemma) F-12/13


      14:20
    • 09:00

      Lillån Vit (hemma) F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Mariebergs IK (hemma) F-12/13


      11:00
    • 10:20

      ÖSK Ungdom Svart (borta) F-12/13


      11:20
    • 11:00

      ÖSK Ungdom Svart (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:40

      KIF Örebro DFF (hemma) F-12/13


      12:40
    • 12:00

      ÖSK Ungdom Vit (hemma) F-12/13


      13:00
    • 12:20

      Mariebergs IK (borta) F-12/13


      13:20
    • 13:00

      ÖSK Ungdom Vit (hemma) F-12/13


      14:00
    • 13:00

      Omklädning Hemma + Borta Bokningar


      16:00
    • 13:20

      KIF Örebro DFF (hemma) F-12/13


      14:20
    • 14:00

      Adolfsberg (hemma) U15/16


      16:00
    • 14:20

      Lillån Vit (hemma) F-10/11


      15:20
    • 14:20

      Lillån Vit (hemma) F-10/11


      19:20
    • 15:20

      Mosjö SK Svart (hemma) F-10/11


      16:20
    • 15:40

      KIF Örebro DFF (borta) F-10/11


      16:40
    • 16:20

      KIF Örebro DFF (hemma) F-10/11


      17:20
    • 17:00

      Garphyttans IF (hemma) F-10/11


      18:00
    • 17:20

      Mosjö SK Gul (hemma) F-10/11


      18:20
    • 17:40

      Mosjö SK Svart (borta) F-10/11


      18:40
    • 18:20

      Mosjö SK Gul (hemma) F-10/11


      19:20
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:40

      Garphyttans IF (hemma) F-10/11


      19:40
    • 20:00

      BK Forward Gul (hemma) P14 (P06)


      21:00
  • 10Mån
    v.7
    • 08:00

      Träning P-12


      09:00
    • 17:40

      Intresseanmälan målvaktsträning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning U15/16


      20:30
    • 19:30

      Träning med A-truppen U15/16


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:30

      Kristinehamnscupen U15/16


      00:00
    • 17:30

      IFK Mora FK 1 (hemma) U15/16


      18:00
    • 17:30

      Degerfors IF P14/15 (hemma) P14 (P06)


      19:00
      Lillåvallen Konstgräs
      Serie: Träningsmatcher 11v11
      Samlingsinfo: Klubbstugan
      Samlingstid: 16:45
      Anteckning: Träningsmatch 2/2020. 11v11 mot Degerfors 05/06.
      Resultat och referat
    • 17:40

      Match P-08


      18:30
    • 21:30

      IFK Hindås (borta) U15/16


      22:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Kristinehamnscupen U15/16

    • 10:00

      Match Herr (Klubbstuga) Bokningar


      14:00
    • 10:00

      Match Herr (Hemma/Borta) Bokningar


      14:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Hidingsta Herrlag


      13:00
    • 11:00

      Jobba MAX Lillån U15/16


      15:00
    • 11:00

      Jobba MAX Eurostop U15/16


      15:00
    • 14:30

      Hälsinggårdens AIK (borta) U15/16


      15:00
    • 17:00

      IFK Kristinehamn (borta) U15/16


      17:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Kristinehamnscupen U15/16


      17:00
    • 08:00

      Träning P-12


      19:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 12:20

      Älta IF (hemma) U15/16


      13:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:30

      Träning P-09


      14:30
    • 14:30

      Träning P-08


      15:30
    • 14:30

      IFK Kristinehamn (borta) U15/16


      15:00
    • 17:30

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 17Mån
    v.8
    • 08:00

      Träning P-12


      09:00
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P14 (P06)


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
    • 19:30

      Träning med A-laget U15/16


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
    • 19:30

      Träning med A-truppen U15/16


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 08:00

      Träning P-12


      19:00
    • 09:30

      Karlslunds IF HFK P16/17 (borta) U15/16


      11:30
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 14:30

      Träning P-08


      15:30
    • 15:30

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träningsmatch mot Lekeberg P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P14 (P06)


      18:00
    • 17:45

      Örebro SK Futsalklubb (hemma) P14 (P06)


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 24Mån
    v.9
    • 08:00

      Träning P-12


      09:00
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:30
    • 19:30

      Träning med A-truppen U15/16


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Uf-open cup P-07

    • 06:30

      Träningsläger Prioritet Serneke Arena Göteborg P14 (P06)


      00:00
    • 10:00

      Match Herr (Klubbstuga) Bokningar


      14:00
    • 10:00

      Match Herr (Hemma/Borta) Bokningar


      14:00
    • 10:40

      UF-Cupen P-07


      21:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Mariebergs IK Herrlag


      13:00
    • 12:00

      Träning F07-09


      18:00
    • 15:30

      GAIS P14 Akademi (borta) P14 (P06)


      17:00