Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån FK

Följ

Lillån FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lillån FK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      IFK Askersund 2 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:30

      IFK Askersund 2 (borta) U23 Herrar


      20:30
  • 2Ons
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 16:40

      P-04 Klubbstugan Bokningar


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 3Tor
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      P04 Match Hemma/borta Bokningar


      21:30
    • 18:00

      P04 Klubbstugan Bokningar


      18:30
    • 19:00

      Skogstorps GoIF F03-04 mot Lillån FK / Rynninge IK F-04


      20:45
    • 19:00

      Skogstorps GoIF F03-04 (borta) F-04


      21:00
    • 19:15

      Sköllersta IF (hemma) P-04


      21:15
    • 20:15

      Träning Herrlag


      21:15
  • 4Fre
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 5Lör
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 10:00

      Seriespel 7-manna P-07


      13:00
    • 10:00

      Seriespel Lillån 1 P-09


      12:30
    • 11:00

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      KB Karlskoga (borta) P-05


      13:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10


      19:00
    • Heldag

      Intressean. Thomas Nordahl cup P-10

    • 08:00

      Motståndarlaget (hemma) P-10


      14:00
    • 08:00

      Motståndarlaget (hemma) P-10


      14:00
    • 08:00

      Örebro SK Ungdom vit (hemma) F-10/11


      09:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 09:20

      Örebro SK Ungdom svart (borta) F-10/11


      10:20
    • 10:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) F-10/11


      11:00
    • 11:20

      Garphyttans IF (borta) F-10/11


      12:20
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:20

      IFK Hallsberg FK (hemma) F-10/11


      14:20
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Klubbstugan, U15/16 Möte Bokningar


      18:50
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Klubbstugan, Ledarmöte Bokningar


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Adolfsbergs IK 2 (borta) P-04


      21:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Klubbstugan, U15/16 Möte Bokningar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Utbildning - Ung i Gymmet P-06


      19:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Herr klubbstugan Bokningar


      21:00
    • 17:45

      Bowling P-09


      19:30
    • 20:15

      Träning Herrlag


      21:15
  • 11Fre
    • 17:00

      Sturehov/Lillån (hemma) P-06


      18:30
  • 12Lör
    • 08:00

      Nordahl Cup med Glanshammars IF P-06


      18:00
    • 08:30

      Thomas Nordahl Cup F07-09


      00:00
    • 10:00

      Avslutningsaktivitet P-04


      14:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Thomas Nordahl Cup F07-09


      19:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 15:00

      Motala AIF FK P13 11v11 (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Tränarmöte Bokningar


      16:30
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte F07-09 Bokningar


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:40

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:45

      U15/16 Upptaktsmöte o Träning Bokningar


      19:20
    • 18:45

      Träning Bokningar


      20:45
    • 19:00

      Träning U15/16


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Cup i Askersund P-05

    • 07:00

      McDonalds cup P-06


      00:00
      Västerås
      Samlingsinformation: Preem
      Samlingstid: 06:00
      Anteckning: Cup med övernattning på hotell i Västerås. Vi bor i 4-bäddsrum. Lunch, middag, frukost och lunch äter vi med truppen och plats i spelarbussen eller bilar för samtliga.
    • 08:00

      Vaksala SK (hemma) P-06


      09:00
    • 10:45

      Karlbergs BK (borta) P-06


      11:45
    • 11:00

      Jobba MAX Lillån P-04


      15:00
    • 11:00

      Jobba MAX Eurostop P-04


      15:00
    • 11:00

      Reserv jobba MAX P-04


      15:00
    • 11:00

      Skogås Trångsund (borta) P-05


      12:00
    • 13:30

      IFK Västerås FK (borta) P-06


      14:30
    • 15:00

      Skyllberg (hemma) P-05


      16:00
    • 17:00

      Mjölby (hemma) P-05


      18:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Cup i Askersund P-05

    • 00:00

      McDonalds cup P-06


      18:00
      Västerås
      Samlingsinformation: Preem
      Samlingstid: 06:00
      Anteckning: Cup med övernattning på hotell i Västerås. Vi bor i 4-bäddsrum. Lunch, middag, frukost och lunch äter vi med truppen och plats i spelarbussen eller bilar för samtliga.
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Föräldramöte P-11


      12:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:00

      Avslutning F07-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 16:45

      Avslutning Fotbollen P-08


      20:00
    • 16:45

      Avslutning Bowling P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 21Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
    • 19:00

      Ösk-Elfsborg P-10


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 14:40

      Fotboll24 Camp Invite 11v11 Kristinehamn P-06


      00:00
    • 17:00

      Sturehov/Lillån (borta) P-06


      18:30
  • 26Lör
    • Heldag

      Fotboll24 Camp Invite 11v11 Kristinehamn P-06

  • 27Sön
    • 00:00

      Fotboll24 Camp Invite 11v11 Kristinehamn P-06


      19:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 14:30

      Träning P-08


      15:30
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 28Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Städning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 10:50

      11v11 matcher P-06


      14:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Städning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
  • 31Tor