Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån FK

Följ

Lillån FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lillån FK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      IFK Askersund 2 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:30

      IFK Askersund 2 (borta) U23 Herrar


      20:30
  • 2Ons
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 16:40

      P-04 Klubbstugan Bokningar


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 3Tor
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      P04 Match Hemma/borta Bokningar


      21:30
    • 18:00

      P04 Klubbstugan Bokningar


      18:30
    • 19:00

      Skogstorps GoIF F03-04 mot Lillån FK / Rynninge IK F-04


      20:45
    • 19:00

      Skogstorps GoIF F03-04 (borta) F-04


      21:00
    • 19:15

      Sköllersta IF (hemma) P-04


      21:15
    • 20:15

      Träning Herrlag


      21:15
  • 4Fre
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 5Lör
    • Heldag

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10

    • 10:00

      Seriespel 7-manna P-07


      13:00
    • 10:00

      Seriespel Lillån 1 P-09


      12:30
    • 11:00

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      KB Karlskoga (borta) P-05


      13:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Städvecka konstgräs/anläggning P-10


      19:00
    • Heldag

      Intressean. Thomas Nordahl cup P-10

    • 08:00

      Motståndarlaget (hemma) P-10


      14:00
    • 08:00

      Motståndarlaget (hemma) P-10


      14:00
    • 08:00

      Örebro SK Ungdom vit (hemma) F-10/11


      09:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 09:20

      Örebro SK Ungdom svart (borta) F-10/11


      10:20
    • 10:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) F-10/11


      11:00
    • 11:20

      Garphyttans IF (borta) F-10/11


      12:20
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:20

      IFK Hallsberg FK (hemma) F-10/11


      14:20
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Klubbstugan, U15/16 Möte Bokningar


      18:50
    • 18:30

      Träning med Rynninge U-lag F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Klubbstugan, Ledarmöte Bokningar


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Adolfsbergs IK 2 (borta) P-04


      21:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Klubbstugan, U15/16 Möte Bokningar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Utbildning - Ung i Gymmet P-06


      19:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Herr klubbstugan Bokningar


      21:00
    • 17:45

      Bowling P-09


      19:30
      Strike & Co, Örebro
      Anteckning: Som avslutning på utesäsongen tänkte vi åka och bowla. Vi samlas utanför Strike & co 17:45. Vi kommer att bowla mellan 18:00-19:30. Vi kommer inte att äta där så ni vet, så det är bra om alla har ätit innan. Om det är någon som behöver skjuts från lillån så hör av er till Magnus/Tränarna
    • 20:15

      Träning Herrlag


      21:15
  • 11Fre
    • 17:00

      Sturehov/Lillån (hemma) P-06


      18:30
  • 12Lör
    • 08:00

      Nordahl Cup med Glanshammars IF P-06


      18:00
    • 08:30

      Thomas Nordahl Cup F-08/09


      00:00
    • 10:00

      Avslutningsaktivitet P-04


      14:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Thomas Nordahl Cup F-08/09


      19:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 15:00

      Motala AIF FK P13 11v11 (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Tränarmöte Bokningar


      16:30
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte F07-09 Bokningar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning med Rynninge U-lag F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:40

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:45

      U15/16 Upptaktsmöte o Träning Bokningar


      19:20
    • 18:45

      Träning Bokningar


      20:45
    • 19:00

      Träning U15/16


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Cup i Askersund P-05

    • 07:00

      McDonalds cup P-06


      00:00
    • 08:00

      Vaksala SK (hemma) P-06


      09:00
    • 10:45

      Karlbergs BK (borta) P-06


      11:45
    • 11:00

      Jobba MAX Lillån P-04


      15:00
    • 11:00

      Jobba MAX Eurostop P-04


      15:00
    • 11:00

      Reserv jobba MAX P-04


      15:00
    • 11:00

      Skogås Trångsund (borta) P-05


      12:00
    • 13:30

      IFK Västerås FK (borta) P-06


      14:30
    • 15:00

      Skyllberg (hemma) P-05


      16:00
    • 17:00

      Mjölby (hemma) P-05


      18:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Cup i Askersund P-05

    • 00:00

      McDonalds cup P-06


      18:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Föräldramöte P-11


      12:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:00

      Avslutning F-08/09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 16:45

      Avslutning Fotbollen P-08


      20:00
    • 16:45

      Avslutning Bowling P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 21Mån
    v.43
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
    • 19:00

      Ösk-Elfsborg P-10


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:40

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 14:40

      Matchcamp 11v11 Kristinehamn P-06


      00:00
    • 16:45

      Träning U15/16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Sturehov/Lillån (borta) P-06


      18:30
  • 26Lör
    • Heldag

      Matchcamp 11v11 Kristinehamn P-06

  • 27Sön
    • 00:00

      Matchcamp 11v11 Kristinehamn P-06


      19:00
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 28Mån
    v.44
    • 17:40

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Städning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 10:50

      11v11 matcher P-06


      14:00
    • 16:40

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Städning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
  • 31Tor