Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kävlinge HK

Följ

Kävlinge HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kävlinge HK
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • Heldag

      USM steg 2 P-05

    • 09:00

      Träning F 10/11


      10:00
    • 09:00

      HK Ankaret (hemma) P-06


      11:30
    • 10:15

      Hemmamatch 1/12 F-08


      14:30
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:15

      LVHK F11 2 (hemma) F-08


      13:15
    • 11:30

      IK Sund P07 1 (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Höörs HK H 65 P09 (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Pyssla F-07


      19:00
    • 13:30

      H43 Lund HF 1 (borta) F-08


      15:30
    • 14:00

      OV Helsingborg HK 2 (hemma) P-09


      16:00
    • 16:15

      Kävlinge HK 2 (hemma) P-09


      18:15
    • 17:30

      Fjärås HK (borta) Herrarna


      19:30
  • 2Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Extra träning - Fys F-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Seriematch mot Lödde A-serie P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrarna


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04


      22:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Julmarknad Furulund F-07


      21:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Botulfsplatsens BK (hemma) Juniorlag Damer


      22:00
  • 7Lör
    • 09:30

      HK Malmö röd (hemma) P-08


      11:30
    • 10:30

      Lugi HF P11 7 (borta) P-08


      12:30
    • 11:30

      Eslövs IK F16C (borta) FA (19/20)


      13:30
    • 11:45

      IK Lågan (borta) P-06


      15:00
    • 12:45

      Matcher 7/12 F-08


      16:15
    • 13:30

      LVHK F14 3 (borta) F-05


      15:30
    • 14:15

      Lugi HF F11 1 (borta) F-08


      16:15
    • 15:15

      H43 Lund HF 3 (hemma) F-08


      17:15
    • 15:30

      IFK Kristianstad Orange (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Seriematch mot Kristianstad A-serie P-05


      17:00
  • 8Sön
    • 08:30

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      14:30
    • 09:00

      Träning F 10/11


      10:00
    • 09:15

      Hemmamatcher 8/12 F-08


      13:45
    • 09:45

      HK Ankaret F8 (-11) (borta) F 10/11


      11:45
    • 09:45

      HK Malmö röd (hemma) F 10/11


      11:45
    • 10:15

      HK Ankaret F8 (-11) 1 (borta) F 10/11


      12:15
    • 10:15

      HK Malmö svart (hemma) F-08


      12:15
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:15

      Ljunghusens HK 1 F8 (hemma) F 10/11


      13:15
    • 11:30

      Skurups Handboll F11 (borta) F-09


      13:30
    • 11:45

      IFK Malmö HF F8/F2011 Vil (hemma) F 10/11


      13:45
    • 12:15

      LVHK F8 svart (borta) F 10/11


      14:15
    • 12:30

      Bjärnums HK F11 (hemma) F-09


      14:30
    • 12:45

      KFUM Lundagård (borta) F-08


      14:45
    • 12:45

      H43 Lund HF (hemma) P-08


      14:45
    • 13:45

      Trelleborg HBK Ungdom (borta) P-08


      15:45
    • 13:45

      IFK Kristianstad Svart (hemma) P-07


      15:45
    • 14:00

      Trelleborg HBK Ungdom (hemma) F-06


      16:00
    • 15:30

      HK Önnerediterna (hemma) Herrarna


      17:30
    • 16:45

      Ystads IF HF P14 Vit (borta) P-05


      17:45
  • 9Mån
    v.50
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Staffanstorps HK F16 A (hemma) FA (19/20)


      20:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Usm F-05

    • 08:15

      Matcher 14/12 F-08


      14:15
    • 09:00

      LVHK P10 (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      LVHK F11 1 (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Ystads IF HF F10 Blå (borta) F-09


      12:00
    • 10:15

      LVHK P9 (hemma) P-09


      12:15
    • 11:00

      LVHK F10 röd (hemma) F-09


      13:00
    • 11:30

      IFK Malmö HF P10 2 Vit (borta) P-09


      13:30
    • 12:45

      H43 Lund HF 1 (borta) P-09


      14:45
    • 13:15

      HK Ankaret F11 (-08) 1 (hemma) F-08


      15:15
    • 14:00

      Hässleholms HF F11 (borta) F-09


      16:00
    • 14:20

      Lugi HF P14 3 (borta) P-05


      15:20
    • 15:00

      Ljunghusens HK F11 (hemma) F-09


      17:00
    • 15:30

      Trelleborg HBK Ungdom (borta) FA (19/20)


      17:30
  • 15Sön
    • Heldag

      Usm F-05

    • 00:00

      H43 Lund HF 1 (hemma) F 10/11


      02:00
    • 00:00

      H43 Lund HF 2 (hemma) F 10/11


      02:00
    • 00:00

      Lugi HF F9 2 (hemma) F 10/11


      02:00
    • 00:00

      LVHK F9 svart (borta) F 10/11


      02:00
    • 09:00

      Träning F 10/11


      10:00
    • 09:30

      IK Sund (hemma) P-06


      11:30
    • 10:30

      Eslövs HF P12 Grön (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      17:00
    • 11:45

      Hemmamatcher 15/12 F-08


      15:45
    • 11:45

      H43 Lund HF 2 (borta) P-04


      13:45
    • 12:00

      H43 Lund HF 2 (hemma) P-05


      13:00
    • 12:30

      Eslövs IK (borta) F-07


      13:30
    • 12:45

      IFK Malmö HF F11/F2008 Vit (hemma) F-08


      14:45
    • 13:30

      LVHK P12 2 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      IK Sund P08 2 (hemma) P-08


      16:00
    • 14:45

      OV Helsingborg HK (borta) F-08


      16:45
    • 17:00

      IK Cyrus (borta) Herrarna


      19:00
    • 18:30

      LVHK dam (borta) Juniorlag Damer


      20:30
  • 16Mån
    v.51
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Extra träning - Målvakt F-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning FA (19/20)


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Matchvärdar på herrmatch F-09


      21:30
    • 20:00

      HK Malmö U (hemma) Herrarna


      22:00
  • 21Lör
    • 09:30

      H43 Lund HF 1 (borta) P-07


      11:30
    • 10:30

      Lugi HF (hemma) F-07


      11:30
    • 13:15

      HK Malmö röd (borta) FA (19/20)


      15:15
    • 13:45

      Eslövs IK F14C (hemma) F-05


      15:45
    • 14:30

      Lugi 2 (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Karlshamns HF (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Match karlshamns HK P-04


      17:00
    • 15:15

      Svedala HK (hemma) P-05


      17:15
    • 15:30

      Bjärnums HK F13 (borta) F-06


      17:30
    • 16:00

      Lugi HF P14 1 (borta) P-05


      18:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning F 10/11


      10:00
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:10

      Lödde Vikings HK 2 (hemma) P-08


      13:10
    • 12:20

      HS Sierra (borta) P-08


      14:20
    • 14:30

      LVHK P12 1 (borta) P-07


      16:30
  • 23Mån
    v.52
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
  • 24Tis
    • 00:00

      Tomelilla IF (hemma) P-08


      02:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 08:00

      Lundaspelen F-09


      00:00
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Lundaspelen 2019 P-08


      00:00
  • 27Fre
    • Heldag

      Lundaspelen F-09

    • Heldag

      Lundaspelen 2019 P-08

    • Heldag

      Lundaspelen F-08

    • Heldag

      Lundaspelen mini F 10/11

    • Heldag

      Lundaspelen P-05

    • Heldag

      Lundaspelen F-07

    • 08:00

      Lundaspelen FA (19/20)


      00:00
    • 08:00

      Lundaspelen Storplan F 10/11


      00:00
    • 08:00

      Lundaspelen 2019 P-09


      00:00
    • 09:00

      Lundaspelen P-07


      00:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Lundaspelen F-09

    • Heldag

      Lundaspelen 2019 P-08

    • Heldag

      Lundaspelen F-08

    • Heldag

      Lundaspelen P-05

    • Heldag

      Lundaspelen FA (19/20)

    • Heldag

      Lundaspelen Storplan F 10/11

    • Heldag

      Lundaspelen 2019 P-09

    • Heldag

      Lundaspelen P-07

    • Heldag

      Lundaspelen P-10/11

  • 29Sön
    • Heldag

      Lundaspelen F-09

    • Heldag

      Lundaspelen 2019 P-08

    • Heldag

      Lundaspelen F-08

    • Heldag

      Lundaspelen P-05

    • Heldag

      Lundaspelen FA (19/20)

    • 00:00

      Lundaspelen Storplan F 10/11


      19:00
    • 00:00

      Lundaspelen 2019 P-09


      19:00
    • Heldag

      Lundaspelen P-07

    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
  • 30Mån
    v.1
    • 00:00

      Lundaspelen F-09


      23:00
    • 00:00

      Lundaspelen 2019 P-08


      22:00
    • Heldag

      Lundaspelen F-08

    • Heldag

      Lundaspelen P-05

    • 00:00

      Lundaspelen FA (19/20)


      19:00
    • 00:00

      Lundaspelen P-07


      15:00
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
  • 31Tis