Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kävlinge HK

Följ

Kävlinge HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kävlinge HK
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 2Lör
    • 11:00

      H43 Lund HF 1 (hemma) P-04


      13:00
    • 12:30

      IFK Malmö HF P14/P2005 Vit (hemma) P-05


      13:30
  • 3Sön
    • 09:00

      LVHK F16 2 (borta) FA (19/20)


      10:00
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:00

      GW Landskrona HK (borta) F-05


      13:00
    • 16:00

      Helsingborgs HK (borta) Herrarna


      18:00
  • 4Mån
    v.45
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Extra träning - Fys F-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Lugi HF P11 4 (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Eslövs HF P11 Grön (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      IK Lågan P14 (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      IFK Ystad HK (borta) P-06


      15:00
    • 12:15

      Åhus Handboll F14 (hemma) F-05


      14:15
      Korsbacka Hallen, Kävlinge
      Serie: F14 Grupp C
      Anteckning: Samling 11:30 på hallen
      Resultat och referat
    • 13:25

      IK Sund P 09 2 (hemma) P-09


      15:25
    • 13:30

      IK Lågan F16 (borta) FA (19/20)


      15:30
    • 14:00

      Karlshamns HF (hemma) Herrarna


      16:00
    • 15:45

      IFK Malmö HF P10 2 Vit (borta) P-09


      17:45
    • 17:00

      HK Ankaret P12 (07) (borta) P-07


      18:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Lödde Vikings HK Blå (borta) F 10/11


      14:30
    • 08:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      12:00
    • 08:30

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      13:00
    • 08:30

      Matcher 10/11 F-08


      12:00
    • 10:00

      LVHK F9 röd (hemma) F 10/11


      12:00
    • 10:00

      Ystads IF HF F11 Vit (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      H43 Lund HF (borta) F-09


      12:00
    • 10:30

      Skurups Handboll P11 (borta) P-08


      12:30
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:00

      IFK Malmö HF F8/F2011 Gul (hemma) F 10/11


      13:00
    • 11:00

      HK Ankaret F8 (-11) (borta) F 10/11


      15:30
    • 11:00

      Ystads IF HF F10 Vit (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Lugi HF F9 4 (borta) F 10/11


      13:00
    • 11:00

      Eslövs IK (hemma) F-08


      13:00
    • 11:30

      H43 Lund HF 2 (hemma) F 10/11


      13:30
    • 12:15

      HF Limhamn 2 (hemma) P-05


      13:15
    • 12:30

      KFUM Lundagård (hemma) F 10/11


      14:30
    • 12:30

      Ljunghusens HK 2 F8 (hemma) F 10/11


      14:30
    • 13:00

      Lugi HF F9 2 (borta) F 10/11


      15:00
    • 13:30

      Ljunghusens HK 1 F8 (borta) F 10/11


      15:30
    • 13:30

      IK Sund P08 1 (hemma) P-08


      15:30
    • 13:30

      KFUM Lundagård (borta) F-06


      15:30
    • 14:00

      HK Malmö svart (hemma) F 10/11


      16:00
    • 14:00

      OV Helsingborg HK F16 2 (hemma) FA (19/20)


      16:00
    • 14:00

      Eslövs HF P10 Grön (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Hässleholms HF F11 (borta) F-09


      17:00
    • 15:00

      LVHK F8 röd (hemma) F 10/11


      17:00
    • 15:45

      Kristianstad HK (hemma) F-07


      16:45
    • 16:00

      Ljunghusens HK F11 (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      LVHK P10 (hemma) P-09


      18:00
  • 11Mån
    v.46
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
    • 18:05

      Lödde Vikings HK (borta) F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 16Lör
    • 09:00

      OV Helsingborg HK 1 (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      OV Helsingborg HK 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Höörs HK H 65 2 (borta) FA (19/20)


      13:00
    • 11:00

      Pyssla F-07


      19:00
    • 14:00

      IFK Malmö HF P11/P2008 Gul (borta) P-08


      16:00
    • 14:45

      Lugi HF P12 1 (borta) P-07


      16:45
    • 14:45

      HK Hök (borta) Herrarna


      16:45
    • 15:05

      HK Malmö svart (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      HK Ankaret P14 (-05) (hemma) P-05


      17:00
    • 17:30

      USM F18 Steg 2 Grupp 6 Juniorlag Damer


      00:00
    • 17:30

      IF Hallby HK (borta) Juniorlag Damer


      19:30
  • 17Sön
    • 00:00

      USM F18 Steg 2 Grupp 6 Juniorlag Damer


      18:30
    • 09:00

      Träning F 10/11


      10:00
    • 09:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      14:00
    • 10:10

      H43 Lund HF 1 (borta) P-09


      12:10
    • 10:30

      Halmstad HF 1 (borta) FA (19/20)


      12:30
    • 10:30

      Åhus Handboll P12 - 1 (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:20

      IK Sund P 09 1 (hemma) P-09


      13:20
    • 11:30

      Staffanstorps HK F11 (borta) F-09


      13:30
    • 12:30

      IFK Kristianstad 2 (hemma) F-09


      14:30
    • 12:30

      Halmstad HF (hemma) Juniorlag Damer


      14:30
    • 12:45

      Halmstad HF (hemma) P-04


      14:45
    • 13:00

      IK Lågan P11 (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      OV Helsingborg (borta) F-07


      14:30
    • 14:15

      Vinslövs HK (hemma) P-08


      16:15
    • 14:15

      OV Helsingborg HK (hemma) F-06


      16:15
    • 14:15

      Se Lugis damer på söndag? 17/11 F-08


      17:30
    • 15:00

      Lugi HF F10 2 (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      IFK Kristianstad (hemma) P-06


      17:00
    • 15:45

      Karlskrona Handboll (borta) F-05


      17:45
    • 16:00

      Eslövs IK (borta) F-09


      18:00
    • 16:30

      Höörs HK H 65 (borta) Juniorlag Damer


      18:30
  • 18Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning F-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Växjö HF (hemma) Herrarna


      22:00
  • 23Lör
    • 08:00

      Hemmamatch 23/11 F-08


      11:00
    • 09:00

      LVHK F8 röd (hemma) F 10/11


      11:00
    • 09:00

      Höörs HK H 65 Röd (borta) F-08


      11:00
    • 09:15

      USM FA (19/20)


      00:00
    • 10:00

      HK Malmö röd (hemma) F 10/11


      12:00
    • 10:00

      Trelleborg HBK Ungdom (hemma) F-08


      12:00
    • 10:30

      Ljunghusens HK 2 F8 (hemma) F 10/11


      12:30
    • 11:30

      IFK Malmö HF F8/F2011 Gul (hemma) F 10/11


      13:30
    • 12:00

      Halmstad HF (hemma) Juniorlag Damer


      14:00
    • 12:30

      HK Ankaret F8 (-11) 1 (hemma) F 10/11


      14:30
    • 13:00

      IFK Malmö HF F8/F2011 Vil (borta) F 10/11


      15:00
    • 13:45

      Match 23/11 F-08


      17:15
    • 13:45

      Match KHK-Limhamn P-05


      14:45
    • 13:45

      IFK Malmö HF (borta) P-06


      16:30
    • 15:15

      Tollarps IF F11 (hemma) F-08


      17:15
    • 16:15

      HK Malmö röd (borta) F-08


      18:15
  • 24Sön
    • 00:00

      USM FA (19/20)


      20:00
    • 09:30

      LVHK F9 svart (hemma) F 10/11


      11:30
    • 10:00

      Lugi HF F9 3 (borta) F 10/11


      12:00
    • 10:30

      Höörs HK H 65 F06 (hemma) F-06


      12:30
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:00

      Karlshamns HF (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Lugi HF F9 3 (hemma) F 10/11


      13:00
    • 11:30

      H43 Lund HF 2 (hemma) F-09


      13:30
    • 11:30

      Eslövs IK (borta) F-05


      13:30
    • 11:30

      Ystads IF HF P14 Gul (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      Lugi HF F9 1 (hemma) F 10/11


      14:00
    • 12:15

      Ystad IF HF (hemma) F-07


      13:15
    • 12:15

      Ljunghusens HK 3 P11 (borta) P-08


      14:15
    • 12:30

      Lugi HF F9 4 (borta) F 10/11


      14:30
    • 12:30

      IK Sund F11 (2008) 2 (borta) F-09


      14:30
    • 13:30

      LVHK F9 röd (hemma) F 10/11


      15:30
    • 13:30

      IFK Kristianstad Svart (hemma) P-08


      15:30
    • 14:30

      OV Helsingborg HK (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Ystads IF HF P12 Vit (borta) P-07


      17:00
    • 16:30

      IFK Malmö HF P14/P2004 Gul (borta) P-05


      17:30
  • 25Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning F 10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 30Lör
    • Heldag

      USM steg 2 P-05

    • 09:40

      H43 Lund (borta) F-07


      10:40
    • 10:30

      OV Helsingborg HK (hemma) F-05


      12:30
    • 10:30

      Lugi HF P12 2 (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      LVHK F10 svart (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Lugi HF F10 1 (borta) F-09


      14:00
    • 12:15

      LVHK P15 (hemma) P-04


      14:15
    • 14:00

      Åhus Handboll F16 (hemma) FA (19/20)


      16:00
    • 14:15

      Tollarps IF F13 (borta) F-06


      16:15
    • 15:45

      Ovesholms IF (hemma) FA (19/20)


      17:45