Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kävlinge HK

Följ

Kävlinge HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kävlinge HK
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning FA


      20:45
    • 19:00

      Prova matchkläder F-07


      19:30
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:15
    • 18:30

      Träning Herrarna


      20:30
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
    • 20:00

      Träning FA


      22:00
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:30
    • 18:45

      Styrelsemöte Kävlinge HK


      21:00
    • 19:00

      Trelleborgs HBK Elit (borta) Herrarna


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-05


      17:15
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:45

      Träning Damer


      21:30
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning FA


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      IK Sund (hemma) P-06


      21:00
  • 6Lör
    • Heldag

      USM Steg 1 FA

    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:20

      LUGI HF F04 2 (borta) F-04


      10:20
    • 09:30

      Tollarps IF F12 2 (borta) F-06


      11:30
    • 09:30

      LUGI HF 4 (borta) P-07


      10:30
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 10:45

      IFK Ystad HK (hemma) P-07


      11:45
    • 12:15

      Kristianstad HK F04 3 (hemma) F-04


      13:15
    • 12:50

      Karlskrona Handboll P16 (borta) PA


      14:50
    • 13:00

      Helsingborgs HK (borta) Damer


      15:00
    • 14:00

      LVHK P05 (hemma) P-05


      15:00
    • 14:45

      IF Kristianstad P04 Vit (borta) P-04


      16:45
    • 15:30

      IFK Kristianstad 2 (borta) FA


      17:30
    • 17:00

      Backa HK/ Kungälvs HK (borta) Damer


      19:00
  • 7Sön
    • Heldag

      USM Steg 1 FA

    • 09:00

      LVHK F08 (borta) F-08


      11:00
    • 09:00

      Ljunghusens HK F08 (hemma) F-08


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10/11


      10:30
    • 09:45

      H43 Lund HF P09 2 (borta) P-09


      11:45
    • 09:45

      H43 Lund HF P09 1 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Trelleborgs HBK F08 (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      HK Ankaret F10 1 (hemma) F-09


      12:30
    • 10:10

      OV Helsingborg HK F08 (hemma) F-08


      12:10
    • 10:15

      HK Ankaret P9 2 (hemma) P-09


      12:15
    • 10:30

      HK Ankaret F9 2 (hemma) F-09


      12:30
    • 10:45

      H43 Lund HF P09 1 (hemma) P-09


      12:45
    • 10:45

      Träning F/P 12/13


      12:00
    • 11:00

      Sammandrag F-09 F 10/11


      14:00
    • 11:00

      HK Ankaret F9 2 (borta) F-09


      13:00
    • 11:15

      HK Ankaret P9 (borta) P-09


      13:15
    • 11:15

      HK Ankaret P9 2 (borta) P-09


      13:15
    • 11:30

      Kungälvs HK (hemma) FA


      13:30
    • 11:35

      Kävlinge HK (hemma) F-07


      15:30
    • 12:00

      IFK Malmö HF F2009 Gul (hemma) F-09


      14:00
    • 12:00

      Träning Knattelag


      13:00
    • 12:20

      IK Lågan F12 2 (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      IK Lågan F12 2 (borta) F-06


      15:00
    • 14:30

      HK Hök P05 (borta) P-05


      15:30
    • 15:45

      Nödinge SK Handboll (borta) FA


      17:45
    • 16:45

      IK Lågan F13 1 (borta) F-05


      18:45
  • 8Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning FA


      20:45
    • 20:00

      Träning PA


      22:00
    • 20:15

      Träning Herrarna


      21:45
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:15
    • 18:30

      Träning Herrarna


      20:30
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      IK Lågan F16 2 (borta) FA


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrarna


      19:30
    • 18:30

      Träning PA


      20:30
    • 19:45

      Träning Damer


      21:30
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning FA


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Herr match F-07


      21:00
    • 19:30

      H43 Lund HF (hemma) Herrarna


      21:30
  • 13Lör
    • 08:30

      Lagaktivitet F-08


      17:00
    • 09:00

      LUGI HF F06 3 (hemma) F-06


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:30

      LUGI HF P08 2 (borta) P-09


      11:30
    • 09:40

      IFK Kristianstad (borta) P-06


      13:30
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 10:30

      LVHK F05 2 (hemma) F-05


      12:30
    • 10:40

      LUGI HF P08 3 (hemma) P-09


      12:40
    • 12:00

      USM P-04


      00:00
    • 12:15

      IFK Kristianstad F02 orange (hemma) FA


      14:15
    • 14:00

      Karlskrona Flottan (hemma) Damer


      16:00
  • 14Sön
    • 00:00

      USM P-04


      19:00
    • 09:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      15:00
    • 09:15

      Egna lag (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Stenungsunds HK 2 (hemma) P-04


      12:30
    • 10:45

      Träning F/P 12/13


      12:00
    • 11:15

      Ystads IF HF P08 Blå (borta) P-08


      13:15
    • 11:30

      Eslövs IK 1 (borta) F-09


      14:30
    • 12:00

      Träning Knattelag


      13:00
    • 12:30

      Trelleborgs HBK P08 (hemma) P-08


      14:30
    • 12:30

      Halmstad Handbollförening (hemma) PA


      14:30
    • 13:30

      LUGI HF P08 4 (borta) P-08


      15:30
    • 14:15

      IK Lågan F14 (hemma) F-04


      15:15
    • 14:30

      LVHK P08 röd (hemma) P-08


      16:30
    • 15:00

      IFK Skövde HK (borta) P-04


      17:00
    • 15:45

      Kristianstad HK F04 2 (hemma) F-04


      16:45
  • 15Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
    • 17:20

      Kristiianstad HK F06 2 (hemma) F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Kristianstad HK F06 2 (hemma) F-06


      20:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning FA


      20:45
    • 20:00

      Träning PA


      22:00
    • 20:15

      Träning Herrarna


      21:45
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrarna


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:15
    • 18:30

      Styrelsemöte Kävlinge HK


      21:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
    • 20:00

      Träning FA


      22:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrarna


      19:30
    • 18:30

      Träning PA


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:45

      Träning Damer


      21:30
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning FA


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Växjö HF (borta) Herrarna


      21:30
    • 19:45

      LUGI HF P05 3 (hemma) P-05


      20:45
  • 20Lör
    • 09:00

      Kävlinge HK (hemma) F-04


      19:00
    • 09:00

      Matcher F-08


      13:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:00

      HK Ankaret F11 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      HK Malmö svart (borta) F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 11:00

      Skurups Handboll F08 (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      IK Sund F08 (borta) F-08


      13:00
    • 13:30

      IFK Malmö HF (hemma) F-04


      15:30
    • 15:00

      HK Hök (hemma) P-06


      17:15
    • 16:00

      IF Hallby HK (borta) Damer


      18:00
    • 18:45

      IK Bolton (borta) F-04


      20:45
  • 21Sön
    • 09:00

      OV Helsingborg HK P05 (borta) P-05


      10:00
    • 09:00

      KFUM Lundagård F10 2 (borta) F 10/11


      12:30
    • 09:00

      HK Ankaret P9 (hemma) P-09


      12:00
    • 09:30

      H43 Lund HF P09 2 (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Träning P-10/11


      10:30
    • 10:00

      HK Ankaret F8 2 (borta) F 10/11


      12:00
    • 10:30

      Eslövs IK 2 (borta) F 10/11


      12:30
    • 10:30

      H43 Lund HF 1 (borta) F 10/11


      12:30
    • 10:30

      HK Malmö (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      IFK Malmö HF P2009 (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Tomelilla IF (borta) P-07


      11:30
    • 10:45

      HK Ankaret 1 (borta) P-07


      11:45
    • 10:45

      Träning F/P 12/13


      12:00
    • 11:30

      HK Björnen (hemma) P-07


      12:30
    • 11:30

      HK Malmö (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      IFK Malmö HF P2009 (hemma) P-09


      13:30
    • 11:50

      Kävlinge HK (hemma) F-07


      14:40
    • 12:00

      Lugi HF F10 5 (hemma) F 10/11


      14:00
    • 12:00

      KFUM Lundagård F10 2 (borta) F 10/11


      14:00
    • 12:00

      Träning Knattelag


      13:00
    • 12:00

      GF Kroppskultur (hemma) F-04


      14:00
    • 12:30

      HK Malmö vit (borta) F-09


      14:30
    • 12:45

      OV Helsingborg (hemma) P-07


      13:45
    • 13:30

      Veberöds HK F08 (hemma) F-09


      15:30
    • 13:35

      HK Ankaret F06 1 (hemma) F-07


      15:15
    • 14:15

      HK Ankaret F12 1 (hemma) F-06


      16:15
    • 15:00

      Torslanda HK Blå (borta) F-04


      17:00
    • 15:45

      Åhus Handboll F06-2 (hemma) F-06


      17:45
    • 16:30

      OV Helsingborg HK 1 (borta) FA


      18:30
    • 17:30

      Åhus Handboll P02 (borta) PA


      19:30
  • 22Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning FA


      20:45
    • 20:00

      Träning PA


      22:00
    • 20:15

      Träning Herrarna


      21:45
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrarna


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
    • 20:00

      Träning FA


      22:00
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Landskamp Sverige-Spanien P-07


      21:30
    • 18:00

      Landskamp Sverige-Spanien F-04


      21:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Landslagsmatch FA


      21:00
    • 19:15

      Sverige-Spanien 24/10 kl 19:15 P-04


      21:15
    • 19:15

      Handbollsfest F-07


      19:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrarna


      19:30
    • 18:30

      Träning PA


      20:30
    • 19:45

      Träning Damer


      21:30
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning FA


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Staffanstorps HK FA-1 (borta) FA


      21:00
    • 19:30

      HK Ankaret P16 (hemma) PA


      21:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:00

      Skurups Handboll P08 (borta) P-08


      11:00
    • 09:30

      LUGI HF P08 5 (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Ljunghusens HK P08 3 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 10:45

      HK Malmö (hemma) P-08


      12:45
    • 12:15

      Ystads IF HF P05 Vit (hemma) P-05


      13:15
    • 14:00

      HSB Barngalan i Lund F-07


      17:00
    • 14:00

      HF Somby/Skövde (hemma) Damer


      16:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      15:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:45

      Träning F/P 12/13


      12:00
    • 12:00

      Träning Knattelag


      13:00
    • 12:30

      OV Helsingborg HK (hemma) F-09


      14:30
    • 13:00

      Eslövs IK 2 (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      HK Ankaret F15 2 (borta) FA


      15:00
    • 13:30

      Lugi HF F09 1 (borta) F-09


      15:30
    • 13:30

      LUGI HF P08 1 (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Lugi HF F09 2 (borta) F-09


      16:00
    • 14:30

      Lugi HF F09 1 (hemma) F-09


      16:30
    • 14:30

      H43 Lund HF P08 (hemma) P-09


      16:30
    • 15:00

      Lugi HF F09 2 (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      Div 2. Herrmatch P-08


      17:00
    • 15:30

      Höörs HK H 65 (hemma) Herrarna


      17:30
  • 29Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning FA


      20:45
    • 20:00

      Träning PA


      22:00
    • 20:15

      Träning Herrarna


      21:45
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrarna


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 31Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:30
    • 19:45

      Brottningsträning FA


      21:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:30

      Träning PA


      22:00