Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF

Följ

Kungsbacka IF - Fotb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kungsbacka IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 07:30

      Cup Nybygget 2


      18:00
    • 07:30

      Cup Nybygget 1


      18:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken P-10


      16:00
    • 09:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      18:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 10:00

      Onsala BK2 (hemma) F-08/09


      11:00
    • 10:30

      IFK Fjärås (borta) F-08/09


      11:30
    • 11:30

      Tölö IF (hemma) P-08


      13:30
    • 12:35

      Zenithcupen P-07


      18:30
    • 16:00

      Onsala BK 2 (hemma) P-05


      18:00
  • 2Sön
    • 07:30

      Zenithcupen P-06


      12:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken F-10


      15:00
    • 09:00

      Tölö IF 1 (borta) P-09


      09:30
    • 09:40

      Annebergs IF 1 (borta) P-09


      10:10
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 11:00

      IF Centern (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Laholms FK (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      IFK Fjärås (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Onsala BK 2 (hemma) P-09


      11:30
    • 12:00

      Åsa IF (borta) P-07


      14:00
    • 12:20

      Tölö IF 2 (borta) P-09


      12:50
    • 12:30

      Hovås Billdal IF (hemma) P-07


      14:00
    • 13:30

      Zenith gräscupen F-08/09


      18:00
    • 14:20

      Sandlyckan/Kullavik IF 1 (borta) P-09


      14:50
    • 15:40

      Lerkils IF 1 (hemma) P-09


      16:10
    • 16:00

      Falkenbergs FF Vit (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Derome/Åskloster B-lag (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Onsala BK (hemma) P-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
    • 20:15

      Torslanda (borta) P-trupp


      22:15
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Tölö IF (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      IK Zenith (hemma) P-trupp


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Tjejfotbollens dag F-10


      15:00
    • 09:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      16:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Onsala BK 2 (hemma) P-04


      12:00
    • 11:30

      Lilla Träslövs FF vit (hemma) P-08


      13:30
    • 11:45

      Kullavik IF (borta) P-07


      13:30
    • 13:00

      Väröbacka GOIF B-lag (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Snöstorp Nyhem FF röd (borta) P-05


      15:30
    • 13:30

      Kullavik IF 2 (hemma) P-06


      15:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      18:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken P-10


      16:00
    • 10:00

      Vinbergs IF (hemma) F-08/09


      11:00
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 11:00

      Särö IK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Åsa IF 2 (hemma) P-09


      14:00
    • 11:00

      Åsa IF 3 (hemma) P-09


      14:00
    • 12:30

      Åsa IF 1 (hemma) P-09


      14:30
    • 12:30

      Kullavik IF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Särö IK (hemma) P-07


      14:00
    • 15:00

      IFK Öxnevalla (borta) F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Hovås Billdal IF (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Halmstads BK (hemma) P-04


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Målvaktsträning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 18:15

      Kullavik IF (hemma) P-08


      20:15
    • 18:15

      Hovås Billdal IF 2 (hemma) P-08


      20:15
  • 15Lör
    • 09:00

      Kungsbackaleken P-10


      16:00
    • 09:30

      IFK Fjärås (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Onsala BK vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F/P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
      Inlag plan 7b
    • 13:00

      Snöstorp Nyhem FF (borta) P-04


      15:00
    • 13:00

      Lerkils IF (borta) P-04


      15:00
    • 14:45

      Lerkils IF (borta) P-05


      16:45
  • 16Sön
    • 09:00

      Intresseanmälan spela Kba leken P-09


      15:00
    • 09:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      17:00
    • 09:00

      Onsala BK 3 (hemma) P-09


      12:00
    • 09:00

      Sandlyckan/Kullavik IF 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 09:40

      IFK Fjärås Röd (hemma) P-09


      12:40
    • 10:00

      Onsala BK (hemma) F-08/09


      11:00
    • 10:00

      Åsa IF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 10:00

      Onsala BK 5 (borta) P-05


      12:00
    • 10:20

      IFK Fjärås Grön (hemma) P-09


      11:20
    • 11:30

      Åsa IF (borta) P-08


      13:30
    • 11:40

      Lerkils IF 1 (borta) P-09


      12:40
    • 12:30

      Annebergs IF (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Kungsbackaleken F-10


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar A-laget P-08


      19:00
    • 16:00

      IFK Fjärås 3 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      IF Leikin A-lag (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Lerkils IF (borta) P-07


      19:30
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Målvaktsträning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:30

      Veddige BK (hemma) P-05


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
  • 22Lör
    • 09:00

      PicNic Cupen 2018 F/P-12


      16:59
    • 10:00

      Träning F/P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      16:00
    • 11:15

      Träning F-10


      12:30
    • 11:45

      Kullavik IF (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Derome/Åskloster (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Onsala BK (borta) P-07


      15:30
    • 16:00

      Onsala BK blå (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Kullavik IF (hemma) P-05


      18:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 10:00

      Trönninge BK (hemma) F-08/09


      11:00
    • 11:00

      Vinbergs IF (borta) F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Onsala BK 2 (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Onsala BK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Onsala BK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Domaruppdrag KIF P07-Onsala Röd P-04


      13:30
    • 13:40

      Velebit (borta) P-trupp


      16:00
    • 14:00

      Getinge IF A-lag (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Getinge IF (borta) Juniorlag Herrar


      16:00
    • 16:00

      BK Astrio (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      IFK Fjärås (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      IFK Fjärås (hemma) P-04


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Målvaktsträning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Mölnlycke IF (hemma) P-trupp


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Träning F/P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F/P-13


      11:00
    • 10:00

      Frillesås FF (borta) P-07


      11:30
    • 11:00

      Onsala BK röd (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Värö U 2 (borta) P-05


      13:00
    • 11:15

      Träning F-10


      12:30
    • 12:00

      Åsa IF (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Domaruppdrag KIF P08-Åsa P-04


      13:00
    • 13:00

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 13:30

      BK Häcken (borta) P-trupp


      15:30
    • 14:00

      Kungsbacka IF (borta) Juniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Skrea IF A-lag (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      IF Böljan (hemma) P-06


      16:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Åsa IF (hemma) F-08/09


      11:00
    • 10:00

      Tölö IF 3 (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 11:30

      Varbergs BoIS FC (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Lilla Träslövs FF (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      Domaruppdrag KIF P07-Onsala Grön P-04


      13:30
    • 12:30

      Domaruppdrag KIF P07-Lindome P-04


      13:30
    • 12:30

      Lindome GIF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Onsala BK (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      LGM Vit (hemma) F-08/09


      15:00
    • 14:15

      Lerkils IF 2 (borta) P-08


      16:15
    • 17:00

      BK Astrio (hemma) P-04


      19:00
    • 23:00

      Träna och spela match med P07 P-08


      23:55