Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF

Följ

Kungsbacka IF - Fotb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kungsbacka IF
Välj lag

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
    • 00:00

      Skadevi Cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Åsa-cupen P-08


      20:00
    • 08:00

      Anmäda till Åsa Cupen P-09


      17:00
    • 08:00

      Åsa cupen P-10


      14:00
    • 09:00

      Åsa-cupen dag 2 P-06


      14:00
    • 09:30

      Tofta GOIF/ BLÅ (hemma) P-09


      10:00
    • 09:30

      Fässbergs IF/SWANSEA (borta) P-09


      10:00
    • 10:30

      BK Astrio (borta) P04


      12:30
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 11:00

      Träslövsläge IF VIT (borta) P-09


      11:35
    • 12:30

      Åsa IF/1 (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Fässbergs IF/Burnley (borta) P-09


      14:30
    • 17:00

      Derome/Åskloster (borta) P04


      19:00
  • 2Mån
    v.27
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher P-05


      15:00
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 18:00

      Matchställ P-06


      19:00
  • 9Mån
    v.28
    • 17:00

      Träning P04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatcher inför Gothia P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning Nybygget 1


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 2


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-trupp


      19:00
    • 18:00

      GAIS U14 (hemma) P04


      19:15
  • 12Tor
    • 14:00

      Gothia träningar P-trupp


      15:30
    • 17:00

      Träning P04


      18:30
      Inlag konstgräs
      Samlingsinformation: Inlag omklädningsrum 15
      Samlingstid: 16:45
      Anteckning: Träning på konstgräs.
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Fre
    • 14:00

      Gothia träning P-trupp


      15:30
    • 16:00

      Träning P04


      17:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      Gothia Cup P04

    • Heldag

      Arbete inför Gothia P-trupp

    • 13:00

      Inskrivning Gothia Cup P04


      13:30
    • 13:00

      Sunderby SK (hemma) P04


      14:30
    • 13:00

      ID-kontroll och information P-05


      14:00
    • 15:00

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Gothia Cup P-07


      00:00
  • 16Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Bemanning Gothia F-08/09

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • 08:00

      Gothia Cup P-trupp


      00:00
    • 09:00

      Gothia Cup (2 lag) P-05


      00:00
    • 10:30

      Träning P04


      11:00
    • 12:10

      South Dartmoor CC (hemma) P04


      13:10
    • 14:30

      South Dartmoor CC (borta) P-trupp


      15:30
    • 18:10

      Gemensam färd till Ullevi P-06


      19:00
    • 20:00

      Gothia Cup Invigning P-06


      21:30
    • 20:00

      Gothia Cup INVIGNING P-07


      22:00
  • 17Tis
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • 11:30

      Sigtuna IF Fotboll (hemma) P04


      12:30
    • 13:30

      Kisa BK (borta) P-trupp


      14:30
    • 17:00

      Mat & Bad i Åsa P04


      21:00
    • 18:00

      Minigolf P-05


      20:30
  • 18Ons
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • 09:50

      IL Runar 2 (borta) P04


      10:50
    • 09:50

      AS Saint Genis Ferney Crozet (hemma) P-trupp


      10:50
    • 17:20

      Trollhättans FK (borta) P-trupp


      18:20
  • 19Tor
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • 08:00

      Skjetten (hemma) P04


      09:00
    • 12:10

      Lilleström SK (hemma) P04


      13:10
  • 20Fre
    • 00:00

      Gothia Cup P-07


      18:00
    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

  • 21Lör
    • 00:00

      Gothia Cup P-06


      21:00
    • 00:00

      Gothia Cup P-trupp


      19:00
    • 00:00

      Gothia Cup (2 lag) P-05


      12:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.31
  • 31Tis