Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF

Följ

Kungsbacka IF - Fotb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kungsbacka IF
Välj lag

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
    • 00:00

      Skadevi Cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Åsa-cupen P-08


      20:00
    • 08:00

      Anmäda till Åsa Cupen P-09


      17:00
    • 08:00

      Åsa cupen P-10


      14:00
    • 09:00

      Åsa-cupen dag 2 P-06


      14:00
    • 09:30

      Tofta GOIF/ BLÅ (hemma) P-09


      10:00
    • 09:30

      Fässbergs IF/SWANSEA (borta) P-09


      10:00
    • 10:30

      BK Astrio (borta) P-04


      12:30
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 11:00

      Träslövsläge IF VIT (borta) P-09


      11:35
    • 12:30

      Åsa IF/1 (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Fässbergs IF/Burnley (borta) P-09


      14:30
    • 17:00

      Derome/Åskloster (borta) P-04


      19:00
  • 2Mån
    v.27
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher P-05


      15:00
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 18:00

      Matchställ P-06


      19:00
  • 9Mån
    v.28
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatcher inför Gothia P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning Nybygget 1


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 2


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-trupp


      19:30
    • 18:00

      GAIS U14 (hemma) P-04


      19:15
  • 12Tor
    • 10:00

      Gothia träning P-trupp


      11:30
    • 14:00

      Gothia träningar P-trupp


      15:30
      Inlag
      Anteckning: Samba träning inför Gothia på Inlag för alla med Samba Erik.
      Obligatorisk träning för dom killar som ska spela Gothia cup.
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Fre
    • 10:00

      Gothia träning P-trupp


      11:30
    • 14:00

      Gothia träning P-trupp


      15:30
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      Gothia Cup P-04

    • Heldag

      Arbete inför Gothia P-trupp

    • 13:00

      Inskrivning Gothia Cup P-04


      13:30
    • 13:00

      Sunderby SK (hemma) P-04


      14:30
    • 13:00

      ID-kontroll och information P-05


      14:00
    • 15:00

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Gothia Cup P-07


      00:00
  • 16Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Bemanning Gothia F-08/09

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • 08:00

      Gothia Cup P-trupp


      00:00
    • 09:00

      Gothia Cup (2 lag) P-05


      00:00
    • 10:30

      Träning P-04


      11:00
    • 12:10

      South Dartmoor CC (hemma) P-04


      13:10
    • 14:30

      South Dartmoor CC (borta) P-trupp


      15:30
    • 18:10

      Gemensam färd till Ullevi P-06


      19:00
    • 20:00

      Gothia Cup Invigning P-06


      21:30
    • 20:00

      Gothia Cup INVIGNING P-07


      22:00
  • 17Tis
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • Heldag

      Sommar uppehåll F-08/09

    • 11:30

      Sigtuna IF Fotboll (hemma) P-04


      12:30
    • 13:30

      Kisa BK (borta) P-trupp


      14:30
    • 17:00

      Mat & Bad i Åsa P-04


      21:00
    • 18:00

      Minigolf P-05


      20:30
  • 18Ons
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • Heldag

      Sommar uppehåll F-08/09

    • 09:50

      IL Runar 2 (borta) P-04


      10:50
    • 09:50

      AS Saint Genis Ferney Crozet (hemma) P-trupp


      10:50
    • 17:20

      Trollhättans FK (borta) P-trupp


      18:20
  • 19Tor
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • Heldag

      Sommar uppehåll F-08/09

    • 08:00

      Skjetten (hemma) P-04


      09:00
    • 12:00

      Most Wanted Elite (hemma) P-trupp


      13:00
    • 12:10

      Lilleström SK (hemma) P-04


      13:10
  • 20Fre
    • 00:00

      Gothia Cup P-07


      18:00
    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • Heldag

      Sommar uppehåll F-08/09

  • 21Lör
    • 00:00

      Gothia Cup P-06


      21:00
    • 00:00

      Gothia Cup P-trupp


      19:00
    • 00:00

      Gothia Cup (2 lag) P-05


      12:00
    • Heldag

      Sommar uppehåll F-08/09

  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.31
  • 31Tis