Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF

Följ

Kungsbacka IF - Fotb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kungsbacka IF
Välj lag

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
    • 00:00

      Skadevi Cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Åsa-cupen P-08


      20:00
    • 08:00

      Anmäda till Åsa Cupen P-09


      17:00
    • 08:00

      Åsa cupen P-10


      14:00
    • 09:00

      Åsa-cupen dag 2 P-06


      14:00
    • 09:30

      Tofta GOIF/ BLÅ (hemma) P-09


      10:00
    • 09:30

      Fässbergs IF/SWANSEA (borta) P-09


      10:00
    • 10:30

      BK Astrio (borta) P-04


      12:30
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 11:00

      Träslövsläge IF VIT (borta) P-09


      11:35
    • 12:30

      Åsa IF/1 (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Fässbergs IF/Burnley (borta) P-09


      14:30
    • 17:00

      Derome/Åskloster (borta) P-04


      19:00
  • 2Mån
    v.27
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher P-05


      15:00
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 18:00

      Matchställ P-06


      19:00
  • 9Mån
    v.28
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatcher inför Gothia P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning Nybygget 1


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 2


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-trupp


      19:00
    • 18:00

      GAIS U14 (hemma) P-04


      19:15
  • 12Tor
    • 14:00

      Gothia träningar P-trupp


      15:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
      Inlag
      Anteckning: Vi fortsätter träna spel 11-11. Obligatoriskt med benskydd på träning, ta gärna med vattenflaska. Omklädningsrum finns för dusch och ombyte.
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Fre
    • 14:00

      Gothia träning P-trupp


      15:30
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      Gothia Cup P-04

    • Heldag

      Arbete inför Gothia P-trupp

    • 13:00

      Inskrivning Gothia Cup P-04


      13:30
    • 13:00

      Sunderby SK (hemma) P-04


      14:30
    • 13:00

      ID-kontroll och information P-05


      14:00
    • 15:00

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Gothia Cup P-07


      00:00
  • 16Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Bemanning Gothia F-08/09

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • 08:00

      Gothia Cup P-trupp


      00:00
    • 09:00

      Gothia Cup (2 lag) P-05


      00:00
    • 10:30

      Träning P-04


      11:00
    • 12:10

      South Dartmoor CC (hemma) P-04


      13:10
    • 14:30

      South Dartmoor CC (borta) P-trupp


      15:30
    • 18:10

      Gemensam färd till Ullevi P-06


      19:00
    • 20:00

      Gothia Cup Invigning P-06


      21:30
    • 20:00

      Gothia Cup INVIGNING P-07


      22:00
  • 17Tis
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • 11:30

      Sigtuna IF Fotboll (hemma) P-04


      12:30
    • 13:30

      Kisa BK (borta) P-trupp


      14:30
    • 17:00

      Mat & Bad i Åsa P-04


      21:00
    • 18:00

      Minigolf P-05


      20:30
  • 18Ons
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • 09:50

      IL Runar 2 (borta) P-04


      10:50
    • 09:50

      AS Saint Genis Ferney Crozet (hemma) P-trupp


      10:50
    • 17:20

      Trollhättans FK (borta) P-trupp


      18:20
  • 19Tor
    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

    • 08:00

      Skjetten (hemma) P-04


      09:00
    • 12:10

      Lilleström SK (hemma) P-04


      13:10
  • 20Fre
    • 00:00

      Gothia Cup P-07


      18:00
    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-trupp

    • Heldag

      Gothia Cup (2 lag) P-05

  • 21Lör
    • 00:00

      Gothia Cup P-06


      21:00
    • 00:00

      Gothia Cup P-trupp


      19:00
    • 00:00

      Gothia Cup (2 lag) P-05


      12:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.31
  • 31Tis