Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF

Följ

Kungsbacka IF - Fotb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kungsbacka IF
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      AW för föräldrarna F-08/09


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Tölöcupen P-10


      16:00
    • 09:00

      KIF P11 (hemma) F/P-11


      14:30
    • 09:30

      Tölöcupen F-10


      14:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 10:00

      Sponsordag! F-08/09


      14:00
    • 10:00

      IFK Fjärås 2 (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Kullavik IF (hemma) P-04


      13:00
    • 12:30

      Kullavik IF (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning/Kompis dag P-09


      15:30
    • 16:00

      SRG Himledalen (hemma) P-05


      18:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Skepplandacup P-07


      16:00
    • 09:45

      F11 (hemma) F/P-11


      13:00
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 10:00

      Kullavik IF (hemma) F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Onsala BK blå (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Annebergs IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Falkenbergs FF Vit (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Särö IK (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      IF Leikin A-lag (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Onsala BK 2 (borta) P-05


      17:00
    • 15:30

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Laholms FK (hemma) P-04


      19:00
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Annebergs IF (hemma) P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Lerkils IF 2 (hemma) P-08


      20:00
    • 19:45

      Näsets SK (borta) P-trupp


      21:45
  • 9Lör
    • 08:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      17:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken P-10


      17:00
    • 09:00

      Domare KBA-leken P-trupp


      17:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 11:00

      Halmstads BK (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Onsala BK 4 (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Åsa IF (borta) P-08


      13:30
    • 16:00

      Varbergs BoIS FC Grön (hemma) P-05


      18:00
    • 19:15

      Sverige - Peru P-08


      21:00
    • 19:15

      Sverige - Peru NY P-08


      21:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Kungsbackaleken F-10

    • 09:00

      Döma 5v5 matcher KBA Leken P-04


      17:45
    • 09:40

      Onsala BK 1 (borta) P-09


      10:10
    • 10:00

      Derome/Åskloster (hemma) F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 10:00

      Varberg BOIS (borta) P-07


      11:30
    • 11:00

      Tölö IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Åsa IF 1 (hemma) P-09


      11:30
    • 12:40

      Tölö IF 1 (hemma) P-09


      13:10
    • 14:00

      Bollpojkar A-lagsmatch P-06


      16:00
    • 14:00

      Getinge IF A-lag (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:20

      Onsala BK 4 (borta) P-09


      14:50
    • 14:30

      Lilla Träslövs FF (borta) F-08/09


      16:00
    • 14:40

      Sandlyckan/Kullavik IF 2 (borta) P-09


      15:40
    • 15:20

      Lerkils IF 1 (hemma) P-09


      15:50
    • 15:30

      Kullavik IF 2 (borta) P-05


      17:30
    • 16:00

      IFK Fjärås (hemma) P-05


      18:00
    • 16:40

      IFK Fjärås Röd (hemma) P-09


      17:10
    • 17:00

      Plocka ihop KBA-lek P-08


      19:00
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 1


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Veddige BK (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Halmstad BK (hemma) P-trupp


      21:00
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Onsala BK (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      MV-träning P-06


      19:00
    • 18:00

      MV-träning med Freddie Roth P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Onsala BK röd (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Lilla Träslövs FF vit (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Lerkils IF (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Varbergs BOIS FC (hemma) P-trupp


      21:00
    • 19:30

      Onsala BK (borta) P-04


      21:30
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
  • 16Lör
    • 08:00

      cup Nybygget 2


      19:00
    • 08:00

      cup Nybygget 1


      19:00
    • 09:00

      KIF-dagen P-trupp


      14:00
    • 09:00

      KIF-dagen 2018 P-05


      14:00
    • 09:00

      KIF dagen P-07


      14:00
    • 09:00

      KIF-loppet 2018 P-08


      10:00
    • 09:00

      KIF dagen F-08/09


      14:00
    • 09:00

      KIF dagen P-10


      14:00
    • 09:10

      KIF DAGEN P-09


      14:00
    • 09:15

      KIF Dagen P-04


      14:00
    • 09:30

      Domare KIF Dagen P-04


      14:15
    • 09:30

      KIF-loppet P-06


      10:30
    • 10:00

      KIF-dagen F-10


      14:00
    • 10:30

      KIF-dagen P-06


      14:00
    • 10:30

      KIF dagen 2018 P-08


      14:00
    • 11:00

      Onsala BK (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Träning F/P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning F/P-12


      12:00
    • 13:00

      Skrea IF A-lag (borta) Seniorlag Herrar


      14:00
  • 17Sön
    • 10:00

      IFK Fjärås (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Trönninge BK (hemma) F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Onsala BK (borta) F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 13:30

      Info ledare Sommarfotbollsskolan P-04


      16:00
    • 14:00

      Träning P-trupp


      00:00
    • 15:00

      Intresseanmälan ledare s-fbsk 2018 P-04


      00:00
    • 15:00

      Ledare Sommarfotbollsskolan 2018 P-04


      00:00
    • 16:00

      Lilla Träslövs FF blå (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Särö IK (borta) P-07


      17:15
    • 17:00

      Annebergs IF (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Snöstorp Nyhem FF (hemma) P-04


      19:00
    • 17:30

      Särö IK (hemma) P-05


      19:30
  • 18Mån
    v.25
    • Heldag

      Träning P-trupp

    • Heldag

      Intresseanmälan ledare s-fbsk 2018 P-04

    • Heldag

      Ledare Sommarfotbollsskolan 2018 P-04

    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-05


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-06


      10:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      16:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-08/09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskola F/P-11


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola dag 1 Ledare


      16:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-10


      10:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 19Tis
    • Heldag

      Träning P-trupp

    • Heldag

      Intresseanmälan ledare s-fbsk 2018 P-04

    • Heldag

      Ledare Sommarfotbollsskolan 2018 P-04

    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-05


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-08/09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      16:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-06


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-10


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola dag 2 Ledare


      16:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F/P-11


      10:00
    • 18:00

      Träning Nybygget 1


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 2


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Frillesås FF (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Åsa IF (hemma) P-06


      20:30
  • 20Ons
    • Heldag

      Träning P-trupp

    • Heldag

      Intresseanmälan ledare s-fbsk 2018 P-04

    • Heldag

      Ledare Sommarfotbollsskolan 2018 P-04

    • 08:00

      Träning P-08


      16:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-06


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-08/09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-05


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F/P-11


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-10


      10:00
    • 17:30

      Viktigt möte F-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-trupp


      19:30
    • 18:00

      Sommarfotbollsskola dag 3 Ledare


      19:00
  • 21Tor
    • 00:00

      Träning P-trupp


      16:00
    • 00:00

      Intresseanmälan ledare s-fbsk 2018 P-04


      17:00
    • 00:00

      Ledare Sommarfotbollsskolan 2018 P-04


      16:30
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola dag 4 Ledare


      16:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-10


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F/P-11


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-05


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola F-08/09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Sommarfotbollsskola P-06


      10:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      16:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Värö U (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Lilla Träslövs FF A-lag (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Åsa IF 2 (hemma) F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Träning P-trupp


      12:30
    • 14:45

      Kullavik IF (hemma) P-07


      15:45
    • 15:00

      Onsala BK vit (borta) P-08


      17:00
    • 15:15

      Lerkils IF (borta) F-08/09


      16:45
    • 17:00

      IFK Fjärås (hemma) P-04


      19:00
  • 25Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Kållered SK (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Kållered SK (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Domaruppdrag KIF P08-Kållered SK 1 P-04


      19:30
    • 18:30

      Domaruppdrag KIF P08-Kållered SK 2 P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Lerkils IF B-lag (borta) Seniorlag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Värö U 2 (hemma) P-05


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 15:45

      Sverige - Mexiko P-09


      17:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 08:00

      Skadevi Cup P-05


      00:00
    • 16:45

      Käka mat Ledare & Spelare P-04


      18:20
    • 19:00

      Åsa IF A-lag (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-04


      21:00
    • 19:00

      IS Halmia (borta) P-trupp


      21:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup P-05

    • 08:00

      Åsa-cupen P-08


      00:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 13:30

      Åsa-cupen P-06


      18:00