Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF

Följ

Kungsbacka IF - Fotb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kungsbacka IF
Välj lag

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 08:00

      Oddebollen P-trupp


      00:00
    • 08:50

      Liga 06 IF (borta) P-04


      09:50
    • 09:40

      Bjärreds IF 2 (borta) P-04


      10:40
    • 12:10

      Näsets SK 2 (hemma) P-04


      13:10
    • 12:10

      Alingsås IF 1 (hemma) P-04


      13:10
    • 13:50

      IFK Skoghall (hemma) P-trupp


      14:50
    • 17:10

      Karlsberg United FC (borta) P-trupp


      18:10
    • 18:00

      Oddebollen P-trupp


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Oddebollen P-trupp

    • Heldag

      Oddebollen P-trupp

    • 09:40

      Lerdala IF (hemma) P-trupp


      10:40
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 14:40

      Vara SK (borta) P-trupp


      15:40
    • 14:40

      Hvetlanda GIF (borta) P-04


      15:40
    • 15:30

      Fristads GoIF/Sparsör/Borgstena (borta) P-04


      16:30
  • 6Sön
    • 00:00

      Oddebollen P-trupp


      19:00
    • 00:00

      Oddebollen P-trupp


      19:00
    • 08:00

      Degerfors IF (hemma) P-trupp


      09:00
    • 09:40

      BK Ljungsbro (hemma) P-04


      10:40
    • 09:40

      Tölö IF (hemma) P-04


      10:40
    • 19:00

      Oddebollen P-trupp


      21:00
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:15

      Träning P-08


      12:30
    • 13:30

      Kullavik IF 2 (borta) P-04


      15:30
  • 13Sön
    • 16:00

      Halmstads BK (borta) P-trupp


      18:00
    • 16:30

      LEK- och GRILLKVÄLL P-05


      19:00
    • 17:00

      Lilla Träslövs FF 2 (hemma) P-04


      18:00
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Falkenbergs FF 2 (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F/P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      OBK 3 (borta) P-06


      12:30
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 15:00

      Bollkallar KIFs A-lag P-08


      17:00
  • 20Sön
    • 09:45

      MATCH IFK Fjärås - KIF P-05


      12:00
    • 11:45

      MATCH Tölö - KIF P-05


      14:00
    • 14:30

      Kållered (hemma) P-07


      16:00
    • 15:45

      Onsala (hemma) P-07


      17:15
    • 17:00

      Derome/Åskloster (hemma) P-04


      18:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 19:15

      Värö United (borta) P-trupp


      20:30
  • 24Tor
    • 17:45

      Match mot Onsala BK P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      Zenith gräscupen F-08/09

    • 11:00

      Tölö (borta) P-07


      12:30
    • 11:15

      Träning P-08


      12:30
    • 12:15

      Fjärås 1 (borta) P-06


      13:45
    • 13:00

      Onsala (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Träning P-04


      15:00
  • 27Sön
    • 08:00

      ZENITH CUP P-09


      12:30
    • 08:00

      Div lag (hemma) P-10


      16:00
    • 09:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      16:00
    • 09:00

      Cup PicNic-bollen F-10


      15:00
    • 09:15

      MATCH KIF - Annebergs IF P-05


      11:30
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 12:00

      Laholms FK (hemma) P-trupp


      14:00
    • 17:00

      OBK 6 (hemma) P-06


      18:30
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
    • 17:30

      Onsala (borta) P-07


      19:00
    • 17:30

      Onsala (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning Nybygget 1


      19:30
    • 18:15

      Fjärås (hemma) P-07


      20:00
    • 18:15

      Fjärås (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Fun to Run F-08/09


      19:00
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Onsala BK (borta) P-trupp


      20:00
  • 31Tor