Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF

Följ

Kungsbacka IF - Fotb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Kungsbacka IF
Välj lag

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 08:00

      Oddebollen P-03


      00:00
    • 08:50

      Liga 06 IF (borta) P-04


      09:50
    • 09:40

      Bjärreds IF 2 (borta) P-04


      10:40
    • 12:10

      Näsets SK 2 (hemma) P-04


      13:10
    • 12:10

      Alingsås IF 1 (hemma) P-04


      13:10
    • 13:50

      IFK Skoghall (hemma) P-03


      14:50
    • 17:10

      Karlsberg United FC (borta) P-03


      18:10
    • 18:00

      Oddebollen P-03


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Oddebollen P-03

    • Heldag

      Oddebollen P-03

    • 09:40

      Lerdala IF (hemma) P-03


      10:40
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 14:00

      Kågeröds BOIF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 14:40

      Vara SK (borta) P-03


      15:40
    • 14:40

      Hvetlanda GIF (borta) P-04


      15:40
    • 15:30

      Fristads GoIF/Sparsör/Borgstena (borta) P-04


      16:30
  • 6Sön
    • 00:00

      Oddebollen P-03


      19:00
    • 00:00

      Oddebollen P-03


      19:00
    • 08:00

      Degerfors IF (hemma) P-03


      09:00
    • 09:40

      BK Ljungsbro (hemma) P-04


      10:40
    • 09:40

      Tölö IF (hemma) P-04


      10:40
    • 19:00

      Oddebollen P-03


      21:00
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 16:00

      IF Norvalla (hemma) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Halmstads BK (borta) P-03


      18:00
    • 16:30

      LEK- och GRILLKVÄLL P-05


      19:00
    • 17:00

      Lilla Träslövs FF 2 (hemma) P-04


      18:00
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Falkenbergs FF 2 (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F/P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:00

      OBK 3 (borta) P-06


      12:30
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 15:00

      Bollkallar KIFs A-lag P-08


      17:00
    • 15:00

      Snöstorps Nyhem FF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 20Sön
    • 09:45

      MATCH IFK Fjärås - KIF P-05


      12:00
    • 11:45

      MATCH Tölö - KIF P-05


      14:00
    • 14:30

      Kållered (hemma) P-07


      16:00
    • 15:45

      Onsala (hemma) P-07


      17:15
    • 17:00

      Derome/Åskloster (hemma) P-04


      18:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:45

      Match mot Onsala BK P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-trupp


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      Zenith gräscupen F-08/09

    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 11:00

      Tölö (borta) P-07


      12:30
    • 11:15

      Träning P-08


      12:30
    • 12:15

      Fjärås 1 (borta) P-06


      13:45
    • 13:00

      Onsala (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Träning P-04


      15:00
    • 16:00

      Lerkils IF (borta) Seniorlag Herrar


      19:00
  • 27Sön
    • 08:00

      ZENITH CUP P-09


      12:30
    • 08:00

      Div lag (hemma) P-10


      16:00
    • 09:00

      Div lag (hemma) F/P-11


      16:00
    • 09:00

      Cup PicNic-bollen F-10


      15:00
    • 09:15

      MATCH KIF - Annebergs IF P-05


      11:30
    • 10:00

      Träning Nybygget B&U


      11:00
    • 12:00

      Laholms FK (hemma) P-03


      14:00
    • 16:00

      Träslövsläge IF (hemma) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 17:00

      OBK 6 (hemma) P-06


      18:30
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
    • 17:30

      Onsala (borta) P-07


      19:00
    • 17:30

      Onsala (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 2


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning Nybygget 1


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
    • 18:15

      Fjärås (hemma) P-07


      20:00
    • 18:15

      Fjärås (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Fun to Run F-08/09


      19:00
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Onsala BK (borta) P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-trupp


      20:00
  • 31Tor
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P07 P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-trupp


      20:30
    • 22:00

      Träna med P07 på tisdagar P-08


      23:00