Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 11:00

      Träning U16


      12:30
    • 13:00

      Träning P-06


      14:45
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:30

      Bollebygds/Hestrafors (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Kronängs IF Svart (hemma) P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-08/09/10


      13:00
    • 11:00

      Domare P10/11 P-06


      12:15
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 14:00

      Alingsås IF FF (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      Träning U17


      16:30
    • 16:00

      IFK Falköping FF (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-07


      19:00
    • 17:30

      Kronängs IF (borta) P-09


      19:30
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning U17


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning P-06


      17:15
    • 19:00

      IFK Örby (hemma) U16


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Träning A-lag Herrar

    • 11:00

      Fritsla IF Orange (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Fritsla IF Svart (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      IFK Öxnevalla (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:30

      Holmalunds IF Alingsås (hemma) U17


      16:30
  • 10Sön
    • 11:00

      Rydboholms SK (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Alingsås IF FF (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Match Alingsås P-08


      16:30
    • 16:00

      Fritsla IF (borta) P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-09


      19:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning U17


      20:00
    • 18:45

      Mariedals IK (hemma) P-07


      20:45
    • 19:00

      Toarpsalliansen D (hemma) F-04/05


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:50

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:30

      Ulricehamns IFK (borta) U16


      20:30
  • 16Lör
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 11:00

      Mariedals IK (hemma) P-06


      13:00
    • 14:00

      Dalsjöfors GOIF (hemma) U17


      16:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Fritsla IF (hemma) P-09


      13:00
    • 14:15

      Match grupp 3&4 P-08


      16:15
    • 14:30

      Bergdalens IK Röd (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Byttorps IF (borta) P-08


      17:00
    • 15:30

      Tranemo IF Röd (borta) P-12


      17:30
    • 15:30

      Tranemo IF Vit (borta) P-12


      17:30
    • 16:00

      Sparsörs AIK (borta) P-09


      18:00
    • 16:30

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-10/11


      18:30
    • 16:30

      Domare P10/11 P-06


      18:00
    • 17:00

      Sandareds IF (hemma) F-08/09/10


      19:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning U17


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 11:00

      Träning U16


      12:45
  • 23Lör
    • 11:30

      Träning U17


      13:00
    • 12:00

      Sandhult/Bredared (borta) P-10/11


      14:00
      Thåängen A
      Serie: Pojkar Div 13 Bollebygd
      Samlingstid: 10:45
      Resultat och referat
    • 14:00

      Träning P-06


      15:45
  • 24Sön
    • 11:00

      Domare P10/11 P-06


      12:30
    • 11:00

      Brämhults IK (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Sandhult/Bredared (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) P-10/11


      13:00
    • 11:30

      Match P-08


      13:00
    • 13:00

      Sätila SK (hemma) F-11/12


      15:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Brämhults IK j lag (hemma) U17


      19:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Fristads GoIF Vit (borta) P-10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:15

      Träning U17


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Holmalunds IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Brämhults IK (hemma) U16


      20:00
  • 30Lör
    • 11:00

      Sätila SK (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-10/11


      13:00
    • 14:00

      IF Elfsborg Gul (hemma) P-10/11


      16:00
    • 14:00

      Domare P10/11 P-06


      15:30
  • 31Sön
    • 11:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IK Frisco (9:9) (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Borås AIK (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Sandareds IF (hemma) P-09


      14:30
    • 15:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Träning U16


      16:30
    • 15:00

      Träning U17


      16:30
    • 16:00

      Match Örby P11 P-10/11


      18:00
    • 16:00

      Skene IF (hemma) F-11/12


      18:00
    • 16:00

      Halvorstorps IS (borta) U16


      18:00
    • 16:30

      Sparsörs AIK (hemma) P-08


      18:30
    • 17:00

      Match Tidaholm borta P-06


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch A-lag Damer


      21:00