Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 12:00

      Landvetter IF 2003 (borta) F-04/05


      13:45
    • 12:30

      Träning P-10/11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:30
    • 15:30

      Träning F-08/09/10


      17:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
  • 2Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
  • 7Lör
    • Heldag

      OIS-Cupen P-07

    • 10:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (borta) A-lag Herrar


      12:00
    • 10:00

      Tölö IF (hemma) U16


      12:00
    • 12:00

      Landskrona BoIS (P17) (hemma) U17


      14:00
    • 16:00

      Träningsmatch IFK Örby P-08


      17:30
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning F-04/05


      10:30
    • 10:45

      Bergdalens IK (hemma) P-04


      13:00
    • 10:45

      Bergdalens IK (hemma) U16


      12:15
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 12:30

      Träning P-10/11


      14:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
  • 9Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 10Tis
    • 18:00

      Domarutbildning P-06


      19:00
    • 18:00

      Domarutbildning F-06/07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04/05


      19:30
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:15
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:00

      Träning P-06


      10:30
    • 12:00

      Varbergs BoIS FC (P17) (borta) U17


      14:00
    • 14:00

      Match U16


      16:00
    • 16:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      3-kamp och tacobuffé U16


      19:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:00

      Träning P-06


      10:30
    • 16:00

      Säven/Hol (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning F-08/09/10


      10:30
    • 09:00

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning F-04/05


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch Böljan P-06


      12:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Lilla Träslövs FF (borta) U17


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 18:00

      IF Väster (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      IF Väster (borta) U16


      19:30
  • 23Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
      Kunskapena hus,Skene
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träningsmatch Sjömarken/Rydboholm P-08


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Rydboholm p05 P-06


      12:30
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning F-08/09/10


      10:30
    • 09:00

      Träning F-04/05


      10:30
    • 09:30

      Träning F-11/12


      10:30
    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 11:45

      Tölö IF (borta) P-04


      13:45
    • 13:00

      Tölö IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Bergdalens IK (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Mariedals IK (hemma) U17


      17:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 30Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 31Tis