Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:15

      Västgötasammandrag F-10/11


      14:30
    • 11:00

      Somali FF (borta) P-04


      13:00
    • 14:00

      Bergdalens IK (hemma) F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Tranemo IF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Rydboholms SK Blå (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      IF Olsfors (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
    • 16:30

      Sandhults SK (borta) P-10/11


      18:30
    • 16:30

      Sjömarkens IF (borta) F-08/09


      18:30
    • 17:00

      IFK Örby Blå (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Brämhults IK (borta) P-06


      20:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:30

      Skene/Svansjö/Örby (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) U/J-lag


      21:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-06


      21:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Spelar- och föräldramöte P-04


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Hyssna IF (borta) P-10/11


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:30

      Ulricehamns IFK (hemma) P-05


      20:30
  • 7Lör
    • 11:00

      Bergdalens IK (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-03


      13:00
    • 13:00

      Skepplanda BTK (borta) A-lag Herrar


      15:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Bergdalens IK Svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-09


      13:00
    • 15:00

      Sandareds IF (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:15

      Husie IF (borta) P-03


      17:15
    • 16:30

      Norrby IF (borta) P-04


      18:30
    • 16:30

      Match Rävlanda P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Svenljunga IK Blå (hemma) P-08


      19:00
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) U/J-lag


      21:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (hemma) F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10/11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
      Viskavalen
    • 19:30

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-04


      21:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Skene IF (borta) P-12


      18:30
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-03


      18:00
    • 18:45

      Kronängs IF (hemma) P-05


      20:45
    • 18:45

      Bollkallar Lova & Ester F-08/09


      21:30
    • 18:45

      Bollkallar P-09


      21:30
    • 19:30

      IFK Trollhättan (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 14Lör
    • 10:30

      IFK Örby (borta) F-04/05


      12:30
    • 12:30

      Hässleholms IF (hemma) P-03


      14:30
  • 15Sön
    • 11:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-04


      13:00
    • 14:00

      Sandareds IF (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Hyssna IF (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) P-10/11


      17:00
    • 16:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      IF Elfsborg Röd (hemma) P-07


      18:00
    • 17:15

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-06/07


      19:15
    • 18:00

      Sjömarkens IF (borta) P-06


      20:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Rydboholms SK (borta) F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10/11


      19:30
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (borta) U/J-lag


      21:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:30

      Södra Vings IF (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Match Byttorp P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Byttorps IF Grön (hemma) P-06


      21:00
  • 20Fre
    • 16:15

      Träning P-06


      17:45
    • 19:00

      Rävlanda AIS (borta) U/J-lag


      21:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Fotbollens dag P-10/11


      18:00
    • 10:45

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-08


      12:45
    • 11:15

      Skene IF (hemma) P-07


      12:45
    • 11:30

      Örby/Skene/Svansjö (hemma) P-04


      13:30
    • 11:30

      Fotbollens Dag P-05


      17:00
    • 12:00

      Västra Mark (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Halmstads BK (borta) P-03


      15:00
    • 13:15

      Alingsås IF FF Vit (hemma) P-10/11


      15:15
    • 13:15

      Skene IF (hemma) P-09


      15:15
    • 13:30

      Fotbollens dag F-04/05


      15:00
    • 14:15

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-06/07


      16:15
    • 14:30

      Hyssna IF (hemma) P-12


      15:30
    • 14:30

      Fotbollensdag F-10/11


      16:00
    • 14:30

      IFK Öxnevalla (hemma) F-08/09


      16:00
    • 15:15

      Bollkallar P-09


      18:00
    • 15:15

      Bollkallar Anna & Mikaela F-08/09


      18:00
    • 16:00

      Sandareds IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 22Sön
    • 14:00

      Match Sätila SK P-08


      15:30
    • 16:00

      Fritsla IF (borta) P-10/11


      18:00
    • 17:00

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö (borta) P-04


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10/11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Horreds IF (hemma) P-05


      21:00
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      IFK Öxnevalla (9:9) (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:45

      Fristads GoIF (borta) P-07


      20:45
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Sandareds IF (hemma) U/J-lag


      21:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Timmele GoIF (hemma) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 27Fre
    • 16:15

      Träning P-06


      17:45
    • 18:00

      TIffunnycup F-06/07


      00:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Rydboholms SK (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Qviding FIF (borta) P-03


      21:00
    • 19:30

      Bergdalens IK (borta) P-04


      21:30
  • 28Lör
    • Heldag

      TIffunnycup F-06/07

    • 10:00

      Gerdskens BK Gulsvart (hemma) P-06


      11:30
    • 11:00

      Tiffuny cup F-10/11


      23:59
    • 12:15

      Match Mariedal P-08


      13:45
  • 29Sön
    • 00:00

      TIffunnycup F-06/07


      20:59
    • 11:00

      Skene/Svansjö/Örby (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Bergdalens IK (borta) P-06


      14:00
    • 15:00

      Rydboholms SK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Tranemo IF (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      IF Elfsborg (hemma) P-10/11


      18:30
    • 16:30

      IF Elfsborg (hemma) F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) F-04/05


      19:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Limmareds IF (hemma) U/J-lag


      21:00