Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 12:00

      Träning P-04


      13:30
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Vegby/Tvärred/Gällstad (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö (hemma) P-04


      21:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:45
    • 18:15

      Bollkallar P-09


      21:00
    • 18:15

      Bollkallar Lova & Meja F-08/09


      21:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 12:00

      Toarpsalliansen G (hemma) F-06/07


      14:00
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (borta) P-04


      23:00
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Borås AIK (borta) U/J-lag


      21:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Bergdalens IK (hemma) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Helsingborgs IF (borta) P-03


      21:30
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
      Viskavallen - Lilla plan
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 19:00

      Göta BK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Brämhults IK (hemma) U/J-lag


      21:00
    • 19:30

      IF Elfsborg (borta) P-06


      21:30
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Limmareds IF (borta) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Alingsås KIK Vit (hemma) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 19:00

      Örgryte IS FF (hemma) P-03


      21:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-06


      11:30
    • 10:00

      Västgötasammandrag F-10/11


      14:00
    • 14:15

      Bollkallar Felicia & Mikaela F-08/09


      17:00
    • 14:15

      Bollkallar P-09


      17:00
    • 15:00

      Trollhättans FK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 18Sön
    • 13:00

      Rävlanda AIS (borta) P-10/11


      15:00
    • 14:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-10/11


      16:00
    • 15:00

      Bergdalens IK (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Sätila SK (hemma) F-08/09


      18:00
    • 16:00

      Fristads GoIF Vit (borta) P-09


      18:00
    • 17:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Fristads GoIF (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-05


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      IFK Örby Vit (borta) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Timmele GoIF (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P-04


      21:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:15

      Borås AIK (9:9) (borta) F-04/05


      21:15
    • 19:15

      Kronängs IF (borta) A-lag Herrar


      21:15
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:45
    • 18:30

      Redvägs FK (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Halmstads BK (hemma) P-03


      21:00
  • 24Lör
    • 12:45

      Svansjö (borta) F-08/09


      14:45
  • 25Sön
    • 11:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träning F-04/05


      12:30
    • 14:30

      Brämhults IK Vit (borta) P-04


      16:30
    • 14:45

      Ulricehamns IFK Blå (borta) P-07


      16:45
    • 15:00

      IFK Örby (hemma) P-10/11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:30

      Gerdskens BK Gul (hemma) P-08


      18:30
    • 18:00

      Länghems IF (borta) P-06


      19:30
    • 18:30

      Brämhults IK (hemma) F-06/07


      20:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P-06


      20:00
    • 20:15

      Qviding FIF (borta) P-03


      22:15
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Svenljunga/Sexdrega (borta) F-06/07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Toarpsalliansen (9:9) (borta) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Horreds IF (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      IF Elfsborg (hemma) P-04


      21:00
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:45
    • 18:15

      Bollkallar P-09


      21:00
    • 18:15

      Bollkallar Emilia & Gry F-08/09


      21:00
    • 19:00

      Gällstads FK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 31Lör
    • 10:00

      Tranemo/Gislaved (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Kinnaloppet P-05


      12:00
    • 11:45

      Bergdalens IK Svart (borta) P-09


      13:45
    • 16:15

      GAIS (borta) P-03


      18:15