Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • Heldag

      XL-Bygg Cup P-07

    • 12:30

      Gislaveds IS (hemma) P-04


      14:00
    • 13:30

      Träning P-10/11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) P-03


      17:00
    • 15:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:45

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning U/J-lag


      19:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:20

      IF Elfsborg (borta) P-03


      19:20
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U/J-lag


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 9Lör
    • Heldag

      Markmästerskap i Öxabäck P-10/11

    • Heldag

      Mark Cupen F-10/11

    • 09:25

      Elitcup Jönköping P-05


      14:00
    • 12:00

      Angered Mbik (borta) P-05


      13:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF (borta) P-05


      16:00
    • 15:30

      Utsiktens BK (hemma) P-03


      17:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch ÖIS P-06


      13:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 11:00

      Fagersanna IF (hemma) A-lag Herrar


      13:00
    • 13:30

      Träning P-08


      15:00
    • 14:30

      Qviding FIF P-04 (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 18:00

      Träning U/J-lag


      19:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:30
    • 18:20

      Träning P-03


      19:45
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Träningsläger + match P-06

    • 12:00

      Apel99 (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Solängens BK (hemma) P-04


      14:30
    • 15:00

      Kinnahults IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Träningsläger + match P-06

    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 12:00

      Träning P-10/11


      13:30
    • 12:00

      Sandlyckan/Kullavik IF (borta) P-04


      14:00
    • 12:00

      Varbergs BOIS FC (hemma) P-05


      13:15
    • 12:15

      Mölnlycke IF (borta) F-04/05


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch/er Svenljunga P-09


      15:00
    • 13:30

      Träning P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 15:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 18:00

      Träning U/J-lag


      19:00
  • 18Mån
    v.12
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Teaterföreställning om sexuella övergrepp och ofredanden P-03


      19:30
    • 20:30

      Träning U/J-lag


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:20

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U/J-lag


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (borta) P-03


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 23Lör
    • 14:30

      Fristads GoIF (borta) F-04/05


      16:15
      Hedens IP (konstgräs), Fristad
      Serie: Träningsmatcher 2019
      Samlingsinfo: Kinna IF :s kansli
      Samlingstid: 12:45
      Anteckning: Träningsmatch 11-manna
      Resultat och referat
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) P-03


      18:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher! P-08


      13:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch Varbergs Bois P-06


      13:30
    • 12:00

      Säkracupen P-09


      18:00
    • 12:00

      Träning P-10/11


      13:30
    • 14:30

      Gemensam tjejträning F-06/07


      16:30
    • 14:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:30
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 16:00

      Vara SK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Bergdalens IK (borta) P-04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning U/J-lag


      19:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 13:00

      Träningsläger Kalmar P-03


      00:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 30Lör
    • Heldag

      Träningsläger Kalmar P-03

    • 11:00

      Norrby IF (borta) P-04


      13:00
    • 11:15

      Askims IK (hemma) A-lag Herrar


      13:00
    • 15:00

      Jonsereds IF (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:15

      BK Häcken (borta) P-05


      17:30
  • 31Sön
    • 00:00

      Träningsläger Kalmar P-03


      21:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 10:45

      Föräldramöte P-09


      11:45
    • 12:00

      Träning P-10/11


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch Alingsås P-06


      15:25
    • 13:30

      Träning P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 15:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:45

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning U/J-lag


      19:00