Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 15:30

      Alingsås KIK (borta) F-04/05


      17:30
    • 16:00

      Mariedals IK (hemma) P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Match P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 2Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (hemma) P-02/03


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 16:00

      Träning P-02/03


      17:30
    • 18:00

      Brämhults IK Svart (borta) P-05


      20:00
    • 19:30

      Alingsås IF FF (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 5Lör
    • 13:55

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-08


      15:55
  • 6Sön
    • 10:00

      Brämhults IK Svart (borta) P-06


      12:00
    • 14:00

      Brämhults IK (borta) F-04/05


      16:00
    • 14:30

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-07


      16:30
    • 14:30

      Fristads GoIF Vit (borta) F-06/07


      16:30
    • 14:30

      Bollebygd/Hestrafors (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Lidköpings FK (hemma) P-02/03


      17:00
    • 15:30

      Mariedals IK (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Rydboholms SK Vit (hemma) P-08


      18:00
    • 17:30

      IFK Örby (hemma) F-08/09


      19:30
    • 19:00

      Skene IF (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 12:00

      Ålborg City Cup Danmark P-05


      00:00
    • 13:00

      Ålborg City Cup P-04


      22:00
    • 13:00

      Ålborg City Cup P-02/03


      19:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 19:00

      Fristads GoIF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 10Tor
    • Heldag

      Ålborg City Cup Danmark P-05

    • 08:00

      Ålborg City Cup P-02/03


      19:00
    • 08:00

      Ålborg City Cup P-04


      18:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 12:40

      C.V.V Blauw Wit ´34 U13 (NL) (borta) P-05


      13:40
    • 16:40

      Aalborg Freja U13 (DK) (borta) P-05


      17:40
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
  • 11Fre
    • Heldag

      Ålborg City Cup Danmark P-05

    • 08:00

      Ålborg City Cup P-04


      18:00
    • 08:00

      Ålborg City Cup P-02/03


      19:00
    • 11:20

      FC Silkeborg U13-2 (DK) (borta) P-05


      12:20
    • 15:20

      FC Silkeborg U13-1 (DK) (hemma) P-05


      16:20
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Ålborg City Cup Danmark P-05

    • 08:00

      Ålborg City Cup P-02/03


      19:00
    • 08:00

      Ålborg City Cup P-04


      18:00
    • 11:30

      Sätila SK (borta) F-08/09


      13:30
    • 13:20

      Hornbaek SF (DK) (hemma) P-05


      14:20
    • 16:40

      FC Skanderborg U13-1 (DK) (borta) P-05


      17:40
  • 13Sön
    • 00:00

      Ålborg City Cup Danmark P-05


      18:00
    • 08:00

      Ålborg City Cup P-04


      18:00
    • 08:00

      Ålborg City Cup P-02/03


      19:00
    • 12:00

      Holmalunds IF Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Skene IF (hemma) P-09


      15:00
    • 14:30

      Svenljunga IK Blå (hemma) P-08


      16:30
    • 15:00

      Kronängs IF (hemma) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      IFK Örby (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Sandareds IF (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Skene IF Vit (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      19:00
    • 18:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
      Hedgärdessjön Skene
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Säven/Hol (borta) P-06


      20:30
    • 18:45

      Sparsör/Fristad/Borgstena (borta) F-04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 18:00

      Brämhults IK (hemma) P-07


      20:00
  • 19Lör
  • 20Sön
    • Heldag

      PIF-cupen P-10/11

    • 14:00

      Rydboholms SK Vit (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      IF Elfsborg Svart (borta) P-04


      16:00
    • 15:30

      Skene IF (hemma) F-08/09


      17:30
    • 16:00

      Svenljunga IK (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-02/03


      19:00
    • 17:00

      Mariedals IK Blå (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-08


      19:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsörs/Borgstena (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 19:00

      Rydboholms SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Holmalunds IF (hemma) P-02/03


      21:00
  • 24Tor
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Sjömarkens IF (borta) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Hus FF (borta) F-08/09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 17:30

      Brämhults IK Vit (borta) P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Kronängs IF (borta) P-08


      20:30
  • 26Lör
    • 11:30

      Sätila SK (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Vit (borta) P-06


      16:00
  • 27Sön
    • 14:30

      Bergdalens IK (hemma) P-04


      16:30
    • 15:00

      Bergdalens IK (hemma) F-04/05


      17:00
    • 15:30

      Brämhults IK Vit (hemma) P-08


      17:30
    • 17:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Brämhults IK Svart (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 19:00

      Sandared/Sjömarken (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Brämhults IK (hemma) P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Föreläsning P-06


      19:30
    • 18:00

      Föreläsning med Linus Eriksson F-04/05


      20:00
    • 18:00

      Föreläsning med Linus P-04


      20:00
    • 18:00

      Föreläsning Östersunds FK P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-02/03


      20:00
  • 31Tor