Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kinna IF
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
    • 10:00

      Torslanda futsal cup P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 09:00

      Avslutning P-01


      16:00
    • 09:00

      Kinna IFs avslutning P-04


      16:00
    • 09:00

      Kinna IF:s årliga avslutning P-05


      16:00
    • 09:00

      Kinna IF Avslutning F-04/05


      16:00
    • 09:00

      Kinna IF:s avslutning P-02/03


      16:00
    • 09:00

      Fotbollsavslutning P-06


      16:00
    • 09:00

      Kinna IFs avslutning P-07


      18:00
    • 09:00

      Avslutning P-08


      16:00
    • 09:00

      Träning P-09


      16:00
    • 09:00

      Kinna IF:s avslutning F-06/07


      16:00
    • 09:00

      Avslutning i Arenahallen P-10/11


      16:00
    • 09:00

      Kinna IFs avslutning F-10/11


      16:00
    • 14:00

      Avslutning Fotbollsskolan


      15:00
    • 16:00

      Träning Juniorlag


      18:00
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
  • 8Ons
    • 18:00

      Ledarträff Kinna IF U-sektion P-05


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:00

      Ledarträff Kinna IF U-sektion P-05


      20:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Wilhelm Fribergs Minnescup P-06

    • 12:30

      Träning P-04


      14:00
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:30
  • 12Sön
    • Heldag

      Wilhelm Fribergs Minnescup P-06

    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 09:00

      Träning P-01


      10:30
    • 09:00

      Willhelm Fribergs Minnescup 2017 P-05


      17:00
    • 10:30

      Träning Fotbollsskolan


      11:30
    • 10:30

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:00
    • 12:10

      KF Velebit (hemma) P-05


      13:10
    • 13:20

      Dalsjöfors GOIF (hemma) P-05


      14:20
    • 14:30

      Lunden ÖBK (hemma) P-05


      15:30
    • 15:20

      Örgryte IS (hemma) P-05


      16:20
    • 16:00

      Träning F-04/05


      17:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:30
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:30
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
      Konstgräset Kunskapens Hus
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:30

      Träning P-01


      22:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 18Lör
    • 11:00

      Träning P-08


      12:00
    • 11:15

      Träning P-04


      16:25
    • 13:00

      Träning P-05


      15:00
    • 15:00

      Alets IK Bendt bil indoor cup P-02/03


      20:00
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
  • 25Lör
    • Heldag

      Träning P-09

    • 08:00

      Träning P-06


      10:00
    • 14:00

      Alets IK Bendt bil indoor cup P-02/03


      19:00
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:30
  • 26Sön
    • Heldag

      Tygrikescupen P-06

    • 09:00

      Tygrikescupen (P04 klass) P-05


      16:00
    • 09:00

      Träning P-01


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 12:00

      Tygrikescupen P-04


      16:30
    • 12:15

      Öckerö IF 2 (borta) P-05


      13:15
    • 13:20

      Backatorp IF 1 (hemma) P-05


      14:20
    • 13:55

      Bergdalens IK (hemma) P-05


      14:55
    • 14:50

      Lekstorps IF1 (borta) P-05


      15:50
    • 16:00

      Träning Juniorlag


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:00
  • 27Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:30

      Match mot Qviding P-02/03


      20:00
  • 30Tor