Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Källby IF KÄLLBY IF A/U LAG

Följ

KÄLLBY IF A/U LAG

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Herrar, Träningsmatcher 2019 Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Rydboholms SK 7 6 0 1 18
2 Wargöns IK 6 5 0 1 15
3 Jula BK 5 5 0 0 15
4 IFK Falköping FF 6 5 0 1 15
5 Skepplanda BTK 7 4 2 1 14
6 Dalstorps IF 6 4 2 0 14
7 Sandared/Sjömarken 5 4 1 0 13
8 Gerdskens BK 5 4 1 0 13
9 Främmestads IK 6 4 0 2 12
10 Jung/Kvänum 10 IF 5 4 0 1 12
11 Vänersborgs IF 6 3 2 1 11
12 Ekedalens SK 5 3 2 0 11
13 Lockryd/Sexdrega 5 3 1 1 10
14 Ekedalens SK U 4 3 1 0 10
15 Råda BK 5 3 1 1 10
16 Tibro AIK FK 5 3 1 1 10
17 Ulvåkers IF 5 3 1 1 10
18 Limmareds IF 4 3 0 1 9
19 Mariedals IK 4 3 0 1 9
20 Vänersborgs FK 4 3 0 1 9
21 Vara SK 4 3 0 1 9
22 Våmbs IF 4 3 0 1 9
23 Ardala GoIF 5 3 0 2 9
24 Tråvad/Larv 4 3 0 1 9
25 Dardania IF 4 3 0 1 9
26 Skoftebyns IF 8 3 0 5 9
27 Nossebro IF 4 2 2 0 8
28 Mariestads BK 5 2 2 1 8
29 Lidköpings FK 5 2 2 1 8
30 IFK Mariestad 4 2 2 0 8
31 Vårgårda IK 5 2 2 1 8
32 Skövde AIK 5 2 2 1 8
33 Tidaholms GoIF 5 2 2 1 8
34 SK Mjörn 3 2 1 0 7
35 Borås AIK 4 2 1 1 7
36 Fristads GoIF U 4 2 1 1 7
37 Svenljunga IK 3 2 1 0 7
38 Ulricehamns IFK 3 2 1 0 7
39 Trässbergs BK 3 2 1 0 7
40 Trollhättans IF 5 2 1 2 7
41 Vinninga AIF 3 2 1 0 7
42 IFK Trollhättan 4 2 1 1 7
43 IFK Tidaholm 5 2 1 2 7
44 Dalsjöfors GoIF 4 2 1 1 7
45 Falköpings FK 5 2 1 2 7
46 Tidaholms GoIF U 4 2 1 1 7
47 Trollhättans BoIS 5 2 1 2 7
48 Åsarp-Trädet FK 5 2 1 2 7
49 Hestrafors IF A 7 2 1 4 7
50 Halvorstorps IS 6 2 1 3 7
51 Bollebygd/Olsfors 2 2 0 0 6
52 Åsaka SK A 2 2 0 0 6
53 Skara FC 4 2 0 2 6
54 Mellby IK 2 2 0 0 6
55 Kinna IF 2 2 0 0 6
56 Marbäcks IF 2 2 0 0 6
57 Fagersanna IF 4 2 0 2 6
58 IFK Emtunga 2 2 0 0 6
59 IF Elfsborg U21 2 2 0 0 6
60 Levene-Skogslunds IF 2 2 0 0 6
61 Säven/Hol 3 2 0 1 6
62 Edets FK U 2 2 0 0 6
63 Gullspångs IF 4 2 0 2 6
64 Elmer-Fåglum FK 3 2 0 1 6
65 Vårgårda IK FK 3 2 0 1 6
66 Valtorps IF 3 2 0 1 6
67 Vedums AIS 3 2 0 1 6
68 Igelstorps IK 3 2 0 1 6
69 Mölltorp-Breviks AIF 2 2 0 0 6
70 Källby IF 3 2 0 1 6
71 Skene IF 3 2 0 1 6
72 Skultorps IF 4 2 0 2 6
73 Dalstorps IF U 3 2 0 1 6
74 Melleruds IF 2 2 0 0 6
75 Norrby IF U 19 3 2 0 1 6
76 FC Trollhättan 4 1 3 0 6
77 Fröjereds IF 4 2 0 2 6
78 Axvalls IF 3 2 0 1 6
79 Grolanda IF 4 2 0 2 6
80 Edet FK 4 2 0 2 6
81 Sjuntorps IF 5 2 0 3 6
82 Tidans IF 6 2 0 4 6
83 Öxabäcks IF 4 2 0 2 6
84 Brämhults IK 4 2 0 2 6
85 Korsberga IF 4 1 2 1 5
86 Rackeby IK 3 1 2 0 5
87 Sils IF 4 1 2 1 5
88 Fritsla IF 2 1 1 0 4
89 Torestorp-Älekulla FF 2 1 1 0 4
90 IFK Falköping FF U 3 1 1 1 4
91 Björsäters IF 2 1 1 0 4
92 FC Corner 3 1 1 1 4
93 Hajoms IF 2 1 1 0 4
94 Tidavads IF 3 1 1 1 4
95 Husqvarna FF Herr 2 1 1 0 4
96 IFK Skövde FK 3 1 1 1 4
97 Lödöse Nygård IK 4 1 1 2 4
98 Tvärred-Vegby FC 3 1 1 1 4
99 Göta BK 3 1 1 1 4
100 Tomtens IF 3 1 1 1 4
101 Stora Mellby SK 4 1 1 2 4
102 BK Trix 4 1 1 2 4
103 IK Gauthiod 6 0 4 2 4
104 Högvads BK 3 1 1 1 4
105 FC Skövde 4 1 1 2 4
106 Saleby IF 5 1 1 3 4
107 Kållered SK A-lag Herrar 1 1 0 0 3
108 IFK Falköping FF Junior 1 1 0 0 3
109 Hörnebo SK 1 1 0 0 3
110 Vinninga AIF U-herr 1 1 0 0 3
111 Gerdskens BK J 1 1 0 0 3
112 Trollhättans FF 1 1 0 0 3
113 Åsaka SK 1 1 0 0 3
114 Finnerödja IF 2 1 0 1 3
115 Mariedals IK U 1 1 0 0 3
116 Valtorps IF U 1 1 0 0 3
117 Sandared/Sjömarken U 1 1 0 0 3
118 Hovslätts IK 1 1 0 0 3
119 Grebbestads IF A-lag 1 1 0 0 3
120 Solängens BK A-lag 1 1 0 0 3
121 Azalea BK 1 1 0 0 3
122 Ulricehamns IFK U 1 1 0 0 3
123 Rävlanda AIS 2 1 0 1 3
124 Lundsbrunns IF 2 1 0 1 3
125 Hova/Weimer Lyrestad 2 1 0 1 3
126 Ljungskile SK 1 1 0 0 3
127 Gånghesters SK/Målsryds IF B 1 1 0 0 3
128 Mariestads Ungdom 1 1 0 0 3
129 Alvhems IK 1 1 0 0 3
130 Tibro AIK FK U 1 1 0 0 3
131 Nödinge SK A-lag herrar 1 1 0 0 3
132 Melleruds IF lag 2 1 1 0 0 3
133 Torestorp/Älekulla FF 1 1 0 0 3
134 Älvängens IK A herr 1 1 0 0 3
135 Åsa IF 1 1 0 0 3
136 Skeppshults BK 1 1 0 0 3
137 Ljungsarps IF 2 1 0 1 3
138 Månstads IF 1 1 0 0 3
139 Gislaveds IS 1 1 0 0 3
140 Byttorps IF 3 1 0 2 3
141 Forsviks IF 2 1 0 1 3
142 Herrljunga SK FK 2 1 0 1 3
143 Götene IF 2 1 0 1 3
144 Hedareds BK 3 1 0 2 3
145 Åsebro IF 2 1 0 1 3
146 Viskafors IF 2 1 0 1 3
147 Töllsjö IF 2 1 0 1 3
148 Södra Vings IF 4 0 3 1 3
149 Sätila SK 3 1 0 2 3
150 Arentorp/Helås FK 3 1 0 2 3
151 IFK Värsås 3 1 0 2 3
152 Annelunds IF 3 1 0 2 3
153 Sparsörs AIK 4 0 3 1 3
154 Kinnarp-Slutarps IF 3 1 0 2 3
155 Alingsås IF FF 3 1 0 2 3
156 Sjötofta IF 4 1 0 3 3
157 Trollhättans Syrianska FK 5 1 0 4 3
158 Norrmalms IK 3 1 0 2 3
159 Örslösa-Söne IK 4 1 0 3 3
160 Värings GoIF 5 1 0 4 3
161 Edsvära-Norra Vånga FF 3 0 2 1 2
162 IFK Hjo 3 0 2 1 2
163 Äspereds IF 4 0 2 2 2
164 Bergdalens IK 4 0 2 2 2
165 Qviding FIF 1 0 1 0 1
166 Hällekis/Trolmen A 1 0 1 0 1
167 Skepplanda BTK C 1 0 1 0 1
168 Rydboholms SK B 1 0 1 0 1
169 Vänersborgs FK C 1 0 1 0 1
170 IF Haga Herr 1 0 1 0 1
171 Habo IF 1 0 1 0 1
172 Alingsås IF FF U 1 0 1 0 1
173 Henåns IF 1 0 1 0 1
174 IFK Skövde FK U 1 0 1 0 1
175 IK Oddevold 1 0 1 0 1
176 Lerums IS HerrA 1 0 1 0 1
177 Herrestads AIF 1 0 1 0 1
178 Hampetorp-Odensbackens IF 1 0 1 0 1
179 Holmalunds IF 2 0 1 1 1
180 Gånghester/Målsryd 2 0 1 1 1
181 Björketorps IF 3 0 1 2 1
182 Horreds IF 3 0 1 2 1
183 Trollhättans BoIS J 2 0 1 1 1
184 Tranemo IF 2 0 1 1 1
185 IF Tymer 2 0 1 1 1
186 Järpås IS 3 0 1 2 1
187 Trollhättans FK 4 0 1 3 1
188 Moholms SK 4 0 1 3 1
189 IK Friscopojkarna 2 0 1 1 1
190 Hyssna IF Herrar 3 0 1 2 1
191 Folkabo IK 2 0 1 1 1
192 Östadkulle SK 3 0 1 2 1
193 Töreboda IK 4 0 1 3 1
194 Björndammens BK Herr 0 0 0 0 0
195 Bosna FC 0 0 0 0 0
196 FC Kabel Åttio 0 0 0 0 0
197 Floby IF 0 0 0 0 0
198 Grönahögs IK 0 0 0 0 0
199 Göteborgs FF 0 0 0 0 0
200 Härlunda IF 0 0 0 0 0
201 IK Svane 0 0 0 0 0
202 Kinne-Vedums IF 0 0 0 0 0
203 Kroatiska Kf Tomislav 0 0 0 0 0
204 Långareds BoIS 0 0 0 0 0
205 Länghems IF 0 0 0 0 0
206 Norrby IF 0 0 0 0 0
207 Redvägs FK 0 0 0 0 0
208 Sandhems IF 0 0 0 0 0
209 Savana IF 0 0 0 0 0
210 Sjöviks SK 0 0 0 0 0
211 Somali FF 0 0 0 0 0
212 Upphärads IS 0 0 0 0 0
213 Utbynäs SK 0 0 0 0 0
214 Varnhems IF 0 0 0 0 0
215 Vartofta SK 0 0 0 0 0
216 Åsarp-Trädet FK B 0 0 0 0 0
217 Främmestads IK B 0 0 0 0 0
218 Borgunda IK U 0 0 0 0 0
219 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
220 Trollhättans BoIS/Skoftebyn J 0 0 0 0 0
221 Veddige BK 0 0 0 0 0
222 Real Maskin BK 0 0 0 0 0
223 Bergums IF 0 0 0 0 0
224 Landvetter IS Senior 0 0 0 0 0
225 Kung Karl BK 0 0 0 0 0
226 Edsvära-Norra Vånga FF B 0 0 0 0 0
227 Sils IF U-lag 0 0 0 0 0
228 Vårgårda IK FK U 0 0 0 0 0
229 Södra Härene IF U 0 0 0 0 0
230 Hemsj?? IF 0 0 0 0 0
231 Hemsj?? IF 0 0 0 0 0
232 T??reboda IK 0 0 0 0 0
233 Tidaholms GoIF J 0 0 0 0 0
234 Fröjereds IF B 0 0 0 0 0
235 Levene-Skogslunds IF B 0 0 0 0 0
236 Jung/Kvänum 10 IF B 0 0 0 0 0
237 K??llby IF 0 0 0 0 0
238 Floby IF U-lag 0 0 0 0 0
239 Ulvåkers IF 03 0 0 0 0 0
240 Björneborgs IF 0 0 0 0 0
241 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
242 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
243 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
244 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
245 Bankeryds SK 0 0 0 0 0
246 Lidköpings FK U 1 0 0 1 0
247 Assyriska Turab. IK JKP. 1 0 0 1 0
248 Ellenö IK 1 0 0 1 0
249 IFK Åmål 1 0 0 1 0
250 Dalstorps IF J 1 0 0 1 0
251 Groheds IF 1 0 0 1 0
252 Hyssna IF Seniorer 1 0 0 1 0
253 Kinnahults IF 1 0 0 1 0
254 IFK Tidaholm Herrar U 1 0 0 1 0
255 Åtvidabergs FF 1 0 0 1 0
256 Skövde AIK U 19 1 0 0 1 0
257 Rångedala IK 2 0 0 2 0
258 IFK Örby 1 0 0 1 0
259 Kållandsö GoIF 1 0 0 1 0
260 Ullareds IK 1 0 0 1 0
261 Stenkullen GoIK A 1 0 0 1 0
262 Brämhults IK U 1 0 0 1 0
263 Säffle FF 1 0 0 1 0
264 Tölö IF Herr A 1 0 0 1 0
265 Jonsereds IF A-truppen 1 0 0 1 0
266 Surte IS FK 1 0 0 1 0
267 Gnosjö IF 1 0 0 1 0
268 Jönköpings Södra IF 1 0 0 1 0
269 Råslätts SK 1 0 0 1 0
270 IFK Värsås Jun 1 0 0 1 0
271 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ 2018 1 0 0 1 0
272 Norra Fågelås IF 1 0 0 1 0
273 Gällstads FK 1 0 0 1 0
274 Kronängs IF B 1 0 0 1 0
275 Kungsbacka IF 1 0 0 1 0
276 Tomtens IF U 1 0 0 1 0
277 Skoftebyns IF U19 1 0 0 1 0
278 Skara FC Junior 1 0 0 1 0
279 Mullsjö IF A 1 0 0 1 0
280 Borås GIF Senior 1 0 0 1 0
281 IFK Uddevalla 1 0 0 1 0
282 Hangelösa IF 3 0 0 3 0
283 Borås GIF 1 0 0 1 0
284 Högsäters GF 2 0 0 2 0
285 Hjärtums IS 2 0 0 2 0
286 Sävedalens IF 2 0 0 2 0
287 Herrljunga SK FK B 1 0 0 1 0
288 Sollebrunns AIK 1 0 0 1 0
289 IFK Kristinehamn 1 0 0 1 0
290 Askims IK 1 0 0 1 0
291 Hemsjö IF 1 0 0 1 0
292 Hössna/Timmele 2 0 0 2 0
293 Annelunds IF U 1 0 0 1 0
294 Kronängs IF 2 0 0 2 0
295 Torsö BIF 2 0 0 2 0
296 Stenstorps IF 3 0 0 3 0
297 Anderstorps IF 2 0 0 2 0
298 Grimsås IF 2 0 0 2 0
299 Dannike IK 2 0 0 2 0
300 Norra Härene BK 3 0 0 3 0
301 Sandhults SK 1 0 0 1 0
302 Södra Härene IF 3 0 0 3 0
303 Trollekis 2 0 0 2 0
304 Borgstena IF 1 0 0 1 0
305 IFK Skövde FK J 2 0 0 2 0
306 IFK Trollhättan C 2 0 0 2 0
307 Frändefors IF 2 0 0 2 0
308 Fristads GoIF 4 0 0 4 0
309 Borgunda IK 4 0 0 4 0

Match

Jung/Kvänum 10 IF

3 - 1
Nya IP A
6 april 2019
14:00

Källby IF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alexander Hjernstedt 1 0 0 0 0 0
Carl Mann 1 0 0 0 0 0
Daniel Lindh 1 0 0 0 0 0
David Mårdesjö 1 0 0 0 0 0
Emil Andersson 1 0 0 0 0 0
Hampus Lindström 1 0 0 0 0 0
Henning Svensson 1 0 0 0 0 0
László Csige 1 0 0 0 0 0
Max Häljebo 1 0 0 0 0 0
Mehdi Khavai 1 0 0 0 0 0
Oliwer Samuelsson 1 0 0 0 0 0
Piyangkoon Masatit 1 0 0 0 0 0
Simon Nordlund 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Simon Wahll 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng