Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Örebro Innebandy

Följ

KFUM Örebro Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
KFUM Örebro Innebandy
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 19:20

      Hovsta IF FK5 (borta) F-08/09


      21:20
  • 9Lör
    • 08:00

      Poolspel P/F-10/11


      13:00
    • 10:30

      Nora IBK PK7 (borta) P-08/09


      12:00
    • 16:00

      Skälby IBK Svart PK2 (borta) P-04/05


      18:00
      Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
      Serie: Pantamera PK2 Röd
      Samlingsinfo: Tegelbruket
      Samlingstid: 14:00
      Anteckning: Dags att åka till Västerås igen!
      Resultat och referat
  • 10Sön
    • 12:30

      Nora IBK PK6 (hemma) P-08/09


      14:00
    • 13:30

      Träning P-12/13


      14:45
    • 16:00

      Lillån IBK FK3 (hemma) F-05/06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08/09


      17:15
    • 17:30

      Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) (borta) A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08/09


      19:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:45

      Askersunds IBK PK6 (hemma) P-08/09


      12:15
    • 13:30

      SMÅ IF FK5 (hemma) F-08/09


      15:30
    • 14:00

      Västerås IBS Ung PK2 (hemma) P-04/05


      16:00
    • 14:15

      Örebro SK Ung PK7 (borta) P-08/09


      15:45
    • 16:00

      Pålsboda IBF H3 (B-lag) (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 17:00

      Skogsgymnastikens IBS FK3 (hemma) F-05/06


      19:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:40

      Ekeby IF DM-F05 (borta) F-05/06


      11:40
    • 12:30

      IBF Örebro Utv DM-F05 (hemma) F-05/06


      13:30
    • 12:30

      Örebro SK Ung PK2 (borta) P-04/05


      14:30
    • 17:00

      Lillån IBK DM-F05 (hemma) F-05/06


      18:00
    • 19:30

      ÖSK Ungdom DM-F05 (borta) F-05/06


      20:30