Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jönköping Bandy IF

Följ

KLUBBSIDA

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:15

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 16:00

      IF Stjärnan (borta) A-LAGET


      17:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:00

      Domarutbildning P-05 U-14


      21:00
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Vetlanda (hemma) U-14


      13:00
    • 14:00

      Fredriksberg (hemma) U-16


      15:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
      Råsllätts IP
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 07:00

      Poolspel tjust U-10


      19:00
    • 10:00

      POOLSPEL U-12 U-12


      14:00
  • 18Sön
    • 11:15

      Bollkalle A-laget U-10


      14:00
    • 12:00

      Derby Linköping BK (hemma) A-LAGET


      15:00
    • 14:30

      Åby/Tjureda (hemma) U-14


      16:30
    • 15:00

      Höjden (borta) U-16


      16:00
  • 19Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte u10 U-10


      18:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 18:30

      Tranås (borta) U-14


      20:00
    • 18:45

      Bollkalle A-laget U-10


      22:00
    • 19:30

      Målilla GoIF (hemma) A-LAGET


      20:30
  • 24Lör
    • 09:00

      poolspel Jönköping U-10


      13:00
    • 09:00

      DOMARE U10 U-14


      14:00
  • 25Sön
    • 13:30

      Sunvära/Frillesås (hemma) U-16


      14:30
  • 26Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 19:00

      Åby/Tjureda (borta) U-16


      20:00
    • 19:30

      Finspång AIK (borta) A-LAGET


      20:30