Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Indals IF

Följ

Indals IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Indals IF
Välj sektion/lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 15:00

      Träningsmatch P-10


      16:00
  • 4Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U12-14


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:00

      Sidsjö-Böle IF F10 grön (borta) F-10


      11:00
    • 09:45

      Sundsvalls FF 2 (borta) F07-08


      11:45
    • 11:00

      Sundsvalls FF Vit (hemma) P-10


      13:00
  • 11Mån
    v.20
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U12-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 12Tis
  • 13Ons
    • Heldag

      Hålpipsluftning 11-manna plan Indals IF

    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 13:15

      Sidsjö-Böle IF P10 gul (borta) P-10


      15:15
    • 17:45

      Kungsnäs FC Vit (borta) P-10


      18:45
  • 17Sön
    • 11:00

      Njurunda IK 09/10 Vit (hemma) F-10


      13:00
    • 13:00

      Njurunda IK (hemma) F07-08


      15:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Indals IF


      21:00
  • 18Mån
    v.21
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Sundsvalls FF 2 (hemma) P-10


      12:00
      Surån
      Serie: Div 7 B Pojkar vår
      Samlingsinfo: Kom i tid så ni hinner byta om!
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Match lördag: Alla kallas till matchen. Blir det nån ändring meddelar vi tränare det.
      Resultat och referat
  • 24Sön
    • 11:00

      Njurunda IK 09/10 Svart (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Lucksta IF F08/09 Lucksta IF F08/09 (borta) F07-08


      13:00
    • 11:30

      Svartviks IF P09 (hemma) P-10


      13:30
  • 25Mån
    v.22
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 12:00

      Matfors IF Matfors IF P10 blå (borta) P-10


      14:00
  • 31Sön
    • 09:15

      Kubikenborgs IF P09 Gulsvart (borta) P-10


      11:15
    • 11:00

      GÅBINGO 31/5 Indals IF


      14:00
    • 11:00

      Heffnersklubbans BK Blå (hemma) F-10


      13:00
    • 11:30

      Sidsjö-Böle IF F08 grön (hemma) F07-08


      13:30