Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Indals IF

Följ

Indals IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Indals IF
Välj sektion/lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      Alnö IF VIT (hemma) U09-11


      12:00
    • 11:15

      Njurunda IK 07/08 vit (hemma) F07-08


      13:15
    • 14:00

      Ånge IF (borta) A-Lag Herr


      16:00
    • 14:00

      Selånger FK P06/07 (hemma) P05


      16:00
    • 15:00

      Alnö IF F10 Vit (borta) U09-11


      17:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:30

      Träning F07-08


      19:30
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 12:00

      Sidsjö-Böle IF P08 svart (borta) P07-08


      14:00
    • 12:40

      Medskogsbrons BK F07/08 (borta) F07-08


      14:40
    • 14:00

      IFK Sundsvall (hemma) A-Lag Herr


      16:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 18:30

      Träning F07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning U09-11


      19:30
    • 18:00

      Träning U12-14


      19:00
      Härevallen , Indal
  • 12Tor
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
    • 18:30

      Träning F07-08


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 12:00

      Sidsjö-Böle IF P08 grön (hemma) P07-08


      13:15
  • 15Sön
    • 10:00

      Alnö IF P06 (borta) P05


      12:00
    • 11:00

      Njurunda IK Vit (borta) U09-11


      13:00
    • 11:15

      Härnösands SK F 08 (hemma) F07-08


      13:15
    • 12:00

      Selånger FK P10 (borta) U09-11


      14:00
    • 14:00

      Viskans IF (borta) A-Lag Herr


      16:00
    • 18:00

      Träning U09-11


      20:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning U09-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
    • 18:30

      Träning F07-08


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 12:45

      IFK Timrå P08 Blå (borta) P07-08


      14:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Sundsvalls FF 1 (hemma) P05


      12:00
    • 11:00

      Sund IF P 10 (borta) U09-11


      13:00
    • 13:30

      Sidsjö-Böle IF F08 svart (borta) F07-08


      15:30
    • 14:00

      Kubikenborgs IF 2 (hemma) A-Lag Herr


      16:00
    • 14:00

      Sidsjö-Böle IF F10 gul (hemma) U09-11


      15:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 18:30

      Träning F07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
  • 25Ons
    • 17:45

      Träning P07-08


      19:15
    • 18:45

      Föräldramöte KIF/IIF U09-11


      19:30
  • 26Tor
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
    • 18:30

      Träning F07-08


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 12:30

      Alnö IF P08 3 (hemma) P07-08


      14:30
  • 29Sön
    • 13:45

      Alnö IF Vit (borta) F07-08


      15:45
    • 15:15

      Kubikenborgs IF P06 Gul (borta) P05


      17:15
    • 18:00

      Styrelsemöte Indals IF


      20:00
  • 30Mån
    v.40