Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Indals IF

Följ

Indals IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Indals IF
Välj sektion/lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 08:00

      Torsångs IF (borta) P07-08


      09:00
    • 08:00

      Mid Nordic 2019 U09-11


      00:00
    • 12:10

      Hägglunds IoFK (hemma) P07-08


      13:10
    • 14:00

      Alnö IF (borta) U09-11


      15:00
    • 16:00

      Njurunda IK (hemma) U09-11


      17:00
    • 18:00

      Härnösands SK (hemma) U09-11


      19:00
    • 20:00

      Kungsnäs FC (hemma) U09-11


      21:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Mid Nordic 2019 U09-11

    • 09:20

      Bik SK (borta) U09-11


      10:20
    • 13:50

      Essviks AIF Grön (borta) P07-08


      14:50
    • 16:40

      Essviks AIF (hemma) U09-11


      17:40
    • 18:00

      Sund if (borta) U09-11


      19:00
    • 18:00

      Kubikenborgs IF Gul (borta) P07-08


      19:00
    • 20:00

      IFK Timrå (hemma) U09-11


      21:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Mid Nordic 2019 U09-11


      20:00
    • 08:00

      Sollefteå GIF 1 (hemma) P07-08


      09:00
    • 13:20

      Alnö IF (borta) U09-11


      14:20
    • 13:50

      Bik SK 1 (borta) P07-08


      14:50
    • 19:20

      Kubikenborgs IF (hemma) U09-11


      20:20
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning U09-11


      19:30
      Härevallen , Indal
    • 19:30

      Föräldramöte ang Matchledare F10 HT19 U09-11


      20:00
  • 15Tor
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:30

      Svartviks IF 08/09 (hemma) P07-08


      12:45
  • 18Sön
    • 11:00

      GIF Sundsvall P06 (hemma) P05


      13:00
    • 11:00

      Sidsjö-Böle IF F10 grön (hemma) U09-11


      13:00
    • 11:15

      Stöde IF (hemma) F07-08


      13:15
    • 12:00

      IFK Timrå IFK Timrå P 10 Vit (hemma) U09-11


      14:00
    • 15:00

      Matfors IF 2 (borta) A-Lag Herr


      17:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Indals IF


      21:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:20

      Sundsvalls FF P09 (borta) P07-08


      13:20
    • 13:00

      Kovlands IF Herr (hemma) A-Lag Herr


      15:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Söråkers FF P10 (borta) U09-11


      12:00
    • 10:00

      Lucksta IF Lucksta IF F09/10 2018 Lucksta IF F10 (borta) U09-11


      12:00
    • 11:45

      Njurunda IK 07/08 Svart (borta) F07-08


      13:45
    • 16:45

      Sidsjö-Böle IF P06 (borta) P05


      18:45
  • 26Mån
    v.35
    • 17:45

      Träning P07-08


      19:15
    • 18:00

      Träning U09-11


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte U12-14


      19:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 13:00

      Stöde IF Stöde IF (hemma) P07-08


      14:15