Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 09:00

      Johan Björkmans pokal P08


      19:00
    • 09:00

      Trettondagscupen P10


      15:00
    • 15:50

      ST Cupen F07-F08


      00:00
    • 16:40

      Stuvsta IF (hemma) F07-F08


      20:30
    • 18:00

      Hanvikens SK (borta) F07-F08


      20:30
    • 19:40

      Tyresö FF (hemma) F07-F08


      20:40
  • 3Tor
    • Heldag

      ST Cupen F07-F08

    • 09:00

      Future Stars Futsal Cup P05


      00:00
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
  • 4Fre
    • 00:00

      ST Cupen F07-F08


      20:30
    • Heldag

      Future Stars Futsal Cup P05

    • 11:40

      IFK Lidingö FK (hemma) F07-F08


      12:40
    • 13:20

      Nacka FC (borta) F07-F08


      14:20
    • 14:40

      Hanvikens SK (borta) F07-F08


      15:40
  • 5Lör
    • Heldag

      Future Stars Futsal Cup P05

  • 6Sön
    • 12:00

      Uppstartsträff U16 U16


      13:00
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatcher P08


      14:00
    • 14:00

      Träning F07-F08


      15:30
  • 7Mån
    v.2
    • 16:45

      Träning U16


      18:30
    • 16:45

      Träning Juniorlag Damer


      18:25
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:45
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
    • 18:00

      Träning F07-F08


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:30

      Träning F06


      19:30
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning Juniorlag Damer


      18:25
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 16:45

      Träning U16


      18:30
    • 18:30

      P06 ledarmöte P06


      20:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning F10


      19:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning F06


      20:00
  • 11Fre
    • 14:45

      EIF P04 Invitational 2019 P04


      00:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 00:00

      EIF P04 Invitational 2019 P04


      19:00
    • 08:30

      Träning BOIL P-13


      09:30
    • 09:00

      Träning P08


      10:00
    • 09:00

      Inomhuscup - NFF Juniorlag Damer


      14:00
    • 09:30

      Träning BOIL F-13


      10:30
    • 11:00

      Bollstanäs SK 1 (hemma) P09


      12:40
    • 11:20

      Bollstanäs SK 2 (hemma) P09


      13:20
    • 11:30

      Träning F12


      12:30
    • 12:20

      Bollstanäs SK 3 (hemma) P09


      13:40
    • 13:30

      Träning F09


      14:30
    • 14:00

      F07/08 ledarmöte F07-F08


      16:00
    • 14:30

      Träning F11


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch vs Vallentuna P06


      16:00
    • 15:30

      Träning P11


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch vs Åkersberga P06


      17:00
    • 17:30

      Träning F07-F08


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch P08


      19:00
    • 18:15

      Träning F06


      19:30
    • 19:30

      Träning P05


      20:30
    • 19:45

      Träning U17


      21:15
    • 20:00

      Träning U19


      21:45
  • 14Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning F04


      18:30
    • 16:45

      Träning Juniorlag Damer


      18:25
    • 16:45

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning F11


      18:15
    • 18:00

      Träning F07-F08


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 19:00

      Uppstartsmöte för IK Frej Dam Damfotboll


      20:30
    • 19:10

      Träning P06


      20:45
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning U16


      19:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:15
    • 17:15

      Träning P04


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:15

      Träning F07-F08


      19:30
    • 19:15

      Träning F05


      20:45
    • 20:30

      Träning U17


      22:15
  • 17Tor
    • 15:45

      Träning MV U19 / U17


      18:00
    • 16:00

      Träning P08


      17:00
    • 17:30

      Träning F10


      19:00
    • 18:45

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Möte Ledarna P11 P11


      21:00
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      22:00
  • 19Lör
    • 08:00

      Vinterspelen P05


      00:00
    • 08:00

      Träningsmatch P08


      09:00
    • 12:00

      Sollentuna FK F06 Syd - IK Frej (Träningsmatch) F06


      13:30
    • 12:00

      Sollentuna FK SYD (borta) F07-F08


      13:00
    • 12:00

      Minispelare Frej-Hammarby P09


      15:00
    • 12:15

      Bollkallar till Ik Frej-Hammarby P07


      16:00
    • 13:00

      Träningsmatch vs Stocksund P06


      15:00
    • 13:00

      Bollisa F07-F08


      15:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (hemma) F05


      15:30
    • 15:45

      Träning P17


      17:15
  • 20Sön
    • 00:00

      Vinterspelen P05


      20:00
    • 08:30

      Träning BOIL P-13


      09:30
    • 08:45

      Träning P09


      10:00
    • 09:00

      Träning P10


      10:30
    • 09:00

      Träning P08


      10:00
    • 09:30

      Träning BOIL F-13


      10:30
    • 10:30

      Träning P12


      11:30
    • 10:45

      Träning P07


      12:00
    • 11:00

      Sollentuna FK (hemma) F04


      13:00
    • 11:30

      Träning F12


      12:30
    • 13:00

      Träning P04


      15:00
    • 13:30

      Träning F09


      14:30
    • 14:30

      Träning F11


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch vs Täby FK P06


      17:00
    • 15:30

      Träning P11


      16:30
    • 15:55

      Sommarcup F07-F08


      16:00
    • 16:00

      Sommarcup F07-F08


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-F08


      18:30
    • 18:10

      Träning F05


      19:30
    • 18:15

      Träning F06


      19:30
    • 19:30

      Träning P05


      20:30
    • 19:45

      Träning U17


      21:15
    • 20:00

      Träning U19


      21:45
  • 21Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F04


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:45

      Träning Juniorlag Damer


      18:25
    • 16:45

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:00

      Bosöläger i mars F07-F08


      18:00
    • 18:00

      Träning Damfotboll


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:45
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      19:30
    • 19:10

      Träning P06


      20:45
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:45

      Träning U16


      19:00
    • 17:15

      Träning P04


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:15

      Träning F07-F08


      19:30
    • 20:30

      Träning U17


      22:15
    • 20:30

      Träning U19


      22:15
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      TäbyBlixten 2019 F07-F08


      20:45
    • 19:00

      Träning F04


      21:00
    • 19:15

      Träning F05


      20:45
    • 19:15

      Stuvsta IF (hemma) F07-F08


      19:30
    • 19:45

      AIK FF (borta) F07-F08


      20:00
    • 20:00

      Gröndals IK (hemma) F07-F08


      20:15
    • 20:30

      Enebybergs IF (borta) F07-F08


      20:45
    • 20:45

      IFK Stocksund (hemma) F07-F08


      21:45
  • 26Lör
    • 10:00

      Föräldramöte 2019 P05


      11:00
    • 12:30

      Spelarmöte 2019 P05


      13:30
    • 13:40

      Träningsmatcher P08


      17:00
    • 15:45

      Träning P17


      17:15
    • 16:30

      Träning P17


      20:00
    • 16:30

      Träning P17


      19:00
    • 17:00

      FC Djursholm (borta) F04


      18:30
    • 17:00

      Viggbyholms IK FF Svart (hemma) P09


      18:00
  • 27Sön
    • 08:30

      Träning BOIL P-13


      09:30
    • 09:00

      Träning P09


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna F07A (borta) F07-F08


      10:00
    • 09:30

      Träning BOIL F-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P08


      11:00
    • 10:30

      Träning P12


      11:30
    • 10:40

      Rimbo Cup - Futsal 2019 P05


      19:00
    • 10:50

      Träning P07


      12:00
    • 11:15

      Boo FF (hemma) F04


      13:00
    • 11:30

      Träning P06


      13:00
    • 11:30

      Träning F12


      12:30
    • 12:30

      Träning F10


      13:30
    • 13:30

      Träning F09


      14:30
    • 13:30

      IF Brommapojkarna (hemma) U19


      14:30
    • 14:30

      Träning F11


      15:30
    • 15:00

      Träning P04


      16:45
    • 15:30

      Träning P11


      16:30
    • 16:15

      Bollstanäs SK (hemma) U16


      19:30
    • 16:30

      Träning P10


      17:30
    • 17:30

      Träning F07-F08


      18:30
    • 18:10

      Träning F05


      19:30
    • 18:15

      Träning F06


      19:30
    • 19:30

      Träning P05


      20:30
    • 20:15

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 28Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning F04


      18:30
    • 16:45

      Träning Juniorlag Damer


      18:25
    • 16:45

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning Damfotboll


      19:40
    • 18:00

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      19:30
    • 19:10

      Träning P06


      20:45
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 16:00

      Träning F07-F08


      17:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:45

      Träning Damfotboll


      18:25
    • 17:15

      Träning P04


      18:45
    • 20:30

      Träning U19


      22:15
    • 20:30

      Träning U17


      22:15
  • 31Tor