Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Sollentuna FK 15 (borta) P06


      11:00
    • 09:30

      Träning F11


      10:45
    • 10:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) F09


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 7 vit (borta) F09


      11:00
    • 10:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) P08


      11:00
    • 10:00

      Täby FK 62 Mix (borta) P07


      11:00
    • 10:15

      IFK Vaxholm 2 (hemma) F05


      12:15
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) F07


      13:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) P09


      12:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) P05


      13:30
    • 12:00

      Täby FK 42 (borta) P07


      14:00
    • 12:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) F03


      14:00
    • 12:00

      FC Djursholm 3 (hemma) F07


      14:00
    • 12:45

      Bro IK Blå (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      Bollstanäs SK Gul 2 (hemma) P07


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 4 (borta) F04


      14:30
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) P10


      14:00
    • 13:30

      Hammarby TFF 1 (hemma) P03


      15:30
    • 14:00

      Bällsta FF 2 (hemma) P07


      15:00
    • 14:30

      Runby IF 1 (borta) F06


      15:30
    • 15:00

      Vallentuna BK DF 4 (hemma) F08


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P03


      17:00
    • 15:00

      Vallentuna BK 1 (borta) P05


      17:00
    • 15:15

      Täby FK 21 (hemma) P06


      17:15
    • 16:30

      IFK Österåker FK 3 (hemma) P06


      18:30
    • 17:00

      Brottby SK (hemma) P08


      18:00
    • 17:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P17


      19:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      IFK Österåker FK 3 (borta) P08


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 10:00

      Erikslunds KF Grön (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 71 (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Erikslunds KF Grön (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 11:30

      Hammarby TFF (borta) U19


      13:30
    • 12:00

      Viggbyholms IK FF Röd (hemma) F07


      13:00
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 12:00

      Runby IF 1 (borta) F10


      13:00
    • 13:00

      IFK Stocksund Vit (borta) P04


      15:00
    • 14:00

      Danderyds SK 2 (borta) P07


      16:00
    • 14:30

      Åkersberga BK 1 (borta) F05


      16:30
    • 15:00

      Stocksunds IF 2 (borta) F03


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch INSTÄLLD P08


      16:00
    • 16:00

      Vasastan BK (borta) Damfotboll


      18:00
  • 3Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 16:45

      Träning P99


      18:15
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:45

      Träning P17


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:15

      Träning P07


      19:45
    • 18:40

      Träning P04


      20:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 05


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:45
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träningsmatch P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:30

      IK Frej P08 (hemma) P09


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P10


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
    • 20:45

      Träning P99


      22:00
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 07


      17:30
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 06


      17:30
    • 16:45

      Träning P99


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:15

      Täby FK 32 (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      Viggbyholms IK FF Grön (hemma) P10


      19:15
    • 17:45

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Täby FK 41 (hemma) P09


      19:00
    • 18:00

      Sundbybergs IK Vit (borta) F05


      20:00
    • 18:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) F09


      19:00
    • 18:15

      Enebybergs IF 2 (hemma) P09


      19:15
    • 18:45

      Åkersberga BK Blå (hemma) P09


      19:45
    • 18:45

      IFK Vaxholm 1 (hemma) F09


      20:45
    • 19:30

      Täby FK 22 (hemma) F10


      21:30
    • 19:30

      Bällsta FF 2 (hemma) P10


      21:30
  • 8Lör
    • 08:45

      Träningsmatcher P10


      13:00
    • 09:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) F07


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 42 (borta) P06


      11:00
    • 09:30

      Träning F11


      11:00
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) F09


      11:00
    • 10:00

      FC Djursholm 2 (hemma) P07


      12:00
    • 10:15

      IFK Vaxholm 1 (hemma) F05


      12:15
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) P08


      12:00
    • 11:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi 2 (borta) P03


      13:00
    • 11:15

      IF Brommapojkarna 17 (borta) P06


      13:15
    • 11:30

      Täby FK 31 (hemma) F06


      12:30
    • 12:00

      Vasalunds IF L (hemma) F04


      13:30
    • 12:30

      IFK Vaxholm 3 (borta) P08


      13:30
    • 12:45

      Åkersberga BK 2 (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      Bällsta FF 3 (borta) P09


      15:00
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) F10


      15:00
    • 13:30

      Vallentuna BK DF 2 (hemma) F03


      15:30
    • 14:00

      Täby FK 52 (hemma) P06


      16:00
    • 14:00

      IFK Vaxholm 1 (hemma) P08


      15:00
    • 14:00

      Årsta FF (borta) P17


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 2 blå (hemma) P04


      17:00
    • 15:00

      Enebybergs IF 4 (hemma) P08


      16:00
    • 15:00

      Vallentuna BK 3 (borta) P06


      17:00
    • 15:30

      IFK Vaxholm 1 (borta) P03


      17:30
    • 18:15

      IFK Uppsala (borta) P99


      20:15
  • 9Sön
    • 09:00

      Täby FK 43 (borta) P09


      10:00
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      IK Frej Täby P09 2 (Huge) (hemma) P09


      11:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      IFK Stocksund Orange (borta) F07


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 10:00

      Åkersberga BK Gul (borta) P07


      11:00
    • 11:00

      Täby FK 21 (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 11:00

      IFK Stocksund Blå (borta) F07


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 111 (borta) P10


      13:00
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 12:30

      Viggbyholm (hemma) F08


      14:00
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) F07


      14:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 5 (borta) P07


      15:00
    • 13:00

      Åkersberga BK Vit (borta) P04


      15:00
    • 13:00

      Vallentuna BK 4 (borta) P10


      15:00
    • 14:00

      BKV Norrtälje (hemma) U19


      16:00
    • 15:00

      IFK Stocksund Gul (borta) P08


      16:00
    • 16:00

      Täby FK 1 (borta) F03


      18:00
    • 16:00

      Brottby SK (hemma) F04


      17:30
    • 18:00

      Tekniska Högskolan FC (hemma) Damfotboll


      20:00
    • 18:45

      Sollentuna FK 4 (borta) P05


      20:15
  • 10Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      19:30
    • 16:45

      Träning P99


      18:15
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:45

      Träning P17


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:15

      Träning P07


      19:45
    • 18:40

      Träning P04


      20:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 19:15

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning P09


      20:30
    • 20:00

      Träning P17


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 05


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:45
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träningsmatch P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      IK Frej P08 (hemma) P09


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P10


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 20:45

      Träning P99


      22:00
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 06


      17:30
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 07


      17:30
    • 16:45

      Träning P99


      18:00
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:15

      Bällsta FF 1 (hemma) P10


      19:15
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
    • 17:45

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Bollstanäs SK (hemma) P09


      19:00
    • 18:00

      IK Frej Täby FK Svart (hemma) F09


      19:00
    • 18:45

      Täby FK 21 (hemma) F10


      20:45
    • 18:45

      Åkersberga BK Orange (hemma) P09


      19:45
    • 19:00

      Enebybergs IF 2 (borta) P04


      21:00
    • 19:30

      Rotebro IS FF (hemma) Damfotboll


      21:30
    • 19:30

      FC Djursholm Röd 2 (hemma) P09


      20:30
    • 19:30

      Bollstanäs SK 11 (hemma) P10


      21:30
    • 20:00

      IFK Haninge (borta) U19


      22:00
  • 15Lör
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P07


      11:00
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF Grå (borta) P08


      10:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 15 vit (hemma) P09


      10:00
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) F09


      11:00
    • 10:15

      Täby FK 32 (hemma) F05


      12:15
    • 11:00

      Rotebro IS FF 1 (borta) F06


      12:00
    • 11:00

      Danderyds SK Fotboll (borta) F07


      12:00
    • 11:30

      Sollentuna FK 8 (hemma) P05


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK 10 (borta) P04


      13:30
    • 12:00

      AIK FF 1 (hemma) F03


      14:00
    • 12:00

      Sollentuna FK 6 (hemma) F07


      14:00
    • 12:00

      Viggbyholms IK FF Gul (borta) P10


      14:00
    • 12:45

      Edessa Syrianska KIF 1 (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      Sollentuna FK 18 (borta) P06


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 5 (hemma) P07


      15:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK 1 vit (hemma) P03


      15:30
    • 14:00

      Sollentuna FK 21 (hemma) P06


      16:00
    • 15:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P08


      16:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) F08


      16:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK 21 (borta) P10


      17:00
    • 15:15

      Rydbo IF 2 (hemma) P06


      17:15
    • 16:00

      Erikslunds KF Vit (hemma) P08


      17:00
    • 16:00

      Åkersberga BK 1 (borta) F04


      17:30
    • 16:30

      IFK Stocksund VitBlå (hemma) P06


      18:30
    • 17:00

      Stocksunds IF 1 (hemma) P08


      18:00
  • 16Sön
    • 08:00

      Kvarterscup Viggbyholm P11


      15:00
    • 09:00

      Träning F11


      12:25
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 10:00

      Vallentuna BK 2 (borta) P09


      11:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 2 (borta) P07


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 41 (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      FC Djursholm 2 (borta) F04


      12:30
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 12:00

      Erikslunds KF Grön (borta) P08


      13:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) F07


      13:00
    • 12:00

      Brottby SK 2 (borta) P07


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P03


      14:00
    • 12:00

      Täby FK 31 (borta) F10


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 12:15

      Djurgårdens IF FF 8 (borta) P05


      14:15
    • 13:00

      Sollentuna FK 9 (borta) P05


      15:00
    • 14:00

      Värmdö IF (hemma) P99


      16:00
    • 15:00

      Kista SC KFUM Röd (borta) F05


      17:00
    • 18:00

      Reymersholms IK (hemma) Damfotboll


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Arenastyrka P99


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Minispelare direkt efter träning på måndag 17/9 P07


      19:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Vi kollar på herrarnas match F04


      20:45
    • 18:45

      Träning P17


      22:00
    • 18:45

      Alla på vallen! F05


      21:00
    • 19:00

      Bollis/Bollkalle IK Frej - Örgryte F06


      20:45
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:15

      Träning P07


      19:45
    • 18:30

      Mental träning P03


      19:30
    • 18:40

      Träning P04


      20:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 05


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:45
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Bollstanäs SK 12 (hemma) P07


      19:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Ledarmöte P08


      19:30
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P10


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
    • 20:45

      Träning P99


      22:00
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 07


      17:30
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 06


      17:30
    • 16:45

      Träning P99


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:15

      Bollstanäs SK 41 (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      IFK Lidingö FK 10 blå (hemma) P10


      19:15
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
    • 17:45

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Bällsta FF 2 (hemma) P09


      18:45
    • 18:00

      FC Djursholm 1 (hemma) F09


      19:00
    • 18:30

      Täby United FC V (hemma) P04


      20:30
    • 18:45

      Stocksunds IF 2 (hemma) P09


      19:45
    • 18:45

      Erikslunds KF Grön (hemma) F09


      19:45
    • 19:30

      Bollstanäs SK Grön (hemma) F10


      20:30
    • 19:30

      Vallentuna BK 3 (hemma) P10


      20:30
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning F11


      11:00
    • 09:30

      Karlbergs BK Gul 2 (borta) P05


      11:00
    • 10:00

      Rotebro IS FF 2 (borta) P06


      12:00
    • 10:15

      Bollstanäs SK Vit (hemma) F05


      12:15
    • 10:30

      IFK Vaxholm Grön 2 (borta) P10


      12:30
    • 11:00

      Bällsta FF 3 (hemma) P07


      13:00
    • 11:30

      IFK Vaxholm 2 (borta) F07


      13:30
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) F06


      12:30
    • 12:00

      Vallentuna BK 1 (borta) P06


      14:00
    • 12:00

      Sollentuna FK 21 (borta) P08


      13:00
    • 12:00

      IFK Solna 1 (hemma) F03


      14:00
    • 12:00

      Gröndals IK 1 (borta) F07


      14:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 15 (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 3 (borta) P07


      14:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK Svart (borta) F10


      13:00
    • 12:45

      Täby United FC Svart (hemma) P05


      14:45
    • 13:30

      IFK Viksjö 2 (hemma) F04


      15:00
    • 14:00

      Rotebro IS FF 1 (hemma) F08


      15:00
    • 14:00

      IFK Stocksund Vit (borta) F09


      15:00
    • 15:00

      Sollentuna FK 17 (hemma) P08


      16:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK 22 (borta) P09


      17:00
    • 15:15

      Ursvik IK Gul (hemma) P06


      17:15
    • 16:00

      Erikslunds KF Svart (hemma) P08


      17:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK 2 (borta) P03


      18:00
    • 16:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) P17


      18:00
    • 17:30

      FC Järfälla (hemma) U19


      19:30
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 10:00

      Vallentuna BK 2 (borta) P07


      12:00
    • 10:30

      Rotebro IS FF 1 (hemma) F04


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Erikslunds KF Vit (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 11:00

      Täby FK 112 (borta) P10


      13:00
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 12:00

      Åkersberga BK 1 (hemma) F07


      14:00
    • 12:00

      Åkersberga BK Svart (hemma) P04


      14:00
    • 12:30

      Åkersberga BK (borta) P09


      13:30
    • 13:00

      Täby FK 21 (borta) P08


      14:00
    • 13:15

      Bällsta FF 2 (borta) P06


      15:15
    • 16:00

      Bollstanäs SK 3 (hemma) F03


      18:00
    • 16:00

      Bele Barkarby FF 1 grön (borta) P08


      17:00
    • 16:00

      Kista SC KFUM GUL (borta) P05


      18:00
    • 16:00

      Kista Sports Club (hemma) P05


      17:30
    • 16:00

      IFK Tumba FK (borta) P99


      18:00
    • 18:00

      IFK Stocksund (borta) Damfotboll


      20:00
    • 20:00

      Vendelsö IK 1 (borta) P03


      22:00
  • 24Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 16:45

      Träning P99


      18:15
      Vikingavallen
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:45

      Träning P17


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:15

      Träning P07


      19:45
    • 18:30

      Mental träning P03


      19:30
    • 18:40

      Träning P04


      20:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 06


      17:30
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 07


      17:30
    • 16:45

      Träning P99


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:00

      AW + aktiviteter P06


      20:00
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:45

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      IFK Österåker FK 2 (hemma) P09


      19:00
    • 18:00

      Danderyds SK 1 (hemma) F09


      19:00
    • 18:45

      IFK Vaxholm 1 (hemma) F10


      19:45
    • 18:45

      Täby FK 102 (hemma) P09


      20:00
    • 19:30

      Danderyds SK 4 (hemma) P10


      21:30
    • 19:30

      Rydbo IF 1 (hemma) P10


      21:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Bollstanäs SK 42 (borta) P10


      11:00
    • 09:00

      Sollentuna FK 7 (hemma) P06


      11:00
    • 09:00

      Järfällaligan P10


      19:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 9 blå (hemma) F07


      12:00
    • 10:30

      Täby FK NPN (borta) P04


      12:30
    • 10:30

      IFK Vaxholm 2 (borta) F09


      11:30
    • 10:45

      Djurgårdens IF FF 5 (borta) P06


      12:45
    • 11:00

      FC Djursholm 1 (hemma) F07


      13:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF Lila (borta) P09


      11:45
    • 11:30

      IFK Vaxholm 1 (hemma) F06


      12:30
    • 12:00

      Sollentuna FK 12 (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      IFK Österåker FK 2 (borta) F09


      13:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) F10


      13:00
    • 12:45

      Bollstanäs SK 2 (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) P07


      15:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F04


      14:30
    • 13:00

      Norrtulls SK 3 (hemma) P03


      15:00
    • 14:00

      Stocksunds IF 1 (hemma) P05


      16:00
    • 14:00

      FC Djursholm 2 (hemma) P08


      15:00
    • 14:30

      Täby FK 31 (borta) F05


      16:30
    • 14:30

      Bele Barkarby FF 3 (borta) P05


      16:30
    • 15:00

      Åkersberga BK Gul (hemma) P08


      16:00
    • 15:00

      Viggbyholms IK FF (borta) P09


      16:00
    • 15:00

      IK Brage (hemma) P99


      17:00
    • 15:15

      IK Frej (hemma) P06


      17:00
    • 15:15

      Sollentuna FK 23 (hemma) P06


      17:15
    • 16:00

      IFK Sollentuna (hemma) P08


      17:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF Ungdomsfotboll (borta) P09


      17:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      Täby FK 31 (borta) F07


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 10:00

      Täby FK 31 (borta) P10


      12:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 23 (borta) P04


      12:15
    • 11:00

      IFK Stocksund Gul (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Runby IF 1 (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Täby FK 21 (borta) F08


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 11:15

      Rotebro IS FF 1 (borta) P07


      13:15
    • 11:30

      IFK Vaxholm 3 (borta) P06


      13:30
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 12:00

      Danderyds SK 2 (borta) P10


      14:00
    • 12:30

      Enebybergs IF 1 (borta) F03


      14:30
    • 12:30

      Sollentuna FK 1 (borta) P03


      14:30
    • 12:45

      IFK Vaxholm 1 (borta) P05


      14:45
    • 13:00

      Täby FK 51 (borta) P08


      14:00
    • 13:00

      Täby FK 32 (borta) P08


      14:00
    • 14:00

      Hejarklack U17 på väg mot Allsvenskan på Vikingavallen P09


      15:45
    • 14:00

      Enskede IK (hemma) U19


      16:00
    • 16:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) P17


      18:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F05


      18:00
    • 18:00

      Karlbergs BK (hemma) Damfotboll


      20:00