Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • Heldag

      Träningsläger P04

    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
  • 2Mån
    v.14
    • Heldag

      Träningsläger P04

    • Heldag

      Träningsläger i Spanien P03

    • 08:15

      Träningscup i Västerås P05


      17:00
    • 14:00

      Bollis på herrmatchen F04


      17:00
    • 14:15

      Minispelare F07


      15:10
    • 14:15

      Minispelare F08


      15:10
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
  • 3Tis
    • Heldag

      Träningsläger P04

    • Heldag

      Träningsläger i Spanien P03

    • 10:30

      Träning P03


      12:00
    • 11:30

      Träning U17


      13:00
    • 15:30

      Träning P03


      17:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 20:00

      Träning U19


      21:45
  • 4Ons
    • Heldag

      Träningsläger P04

    • Heldag

      Träningsläger i Spanien P03

    • 10:30

      Träning P03


      12:00
    • 11:30

      Träning U17


      13:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:45
    • 19:00

      Träning P06


      20:15
  • 5Tor
    • 00:00

      Träningsläger P04


      16:00
    • Heldag

      Träningsläger i Spanien P03

    • 10:30

      Träning P03


      12:00
    • 11:30

      Träning U17


      13:00
    • 15:30

      Träning P03


      17:00
    • 17:00

      Träning P02


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:45
    • 18:30

      Träning F07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
  • 6Fre
    • Heldag

      Träningsläger i Spanien P03

    • 11:30

      Träning U17


      13:00
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:30

      Träning P02


      19:15
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P06


      11:00
    • 09:00

      Cup P08


      00:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK (borta) F07


      11:00
    • 11:30

      Åkersberga BK 1 (hemma) P05


      13:30
    • 12:00

      AIK FF 6 (hemma) P04


      14:00
    • 12:00

      Sollentuna FK (borta) F03


      14:00
    • 12:30

      Vallentuna BK DF (borta) F05


      14:00
    • 14:00

      Viggbyholms IK FF U17 (hemma) U17


      15:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Cup P08


      19:00
    • 09:00

      Motståndare (borta) P07


      16:00
    • 10:00

      Träning P06


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:00

      Matcher mot Bollstanäs F09


      12:00
    • 13:00

      IFK Stocksund Vit (borta) F05


      14:15
    • 13:00

      Håbo FF (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (borta) P07


      18:00
    • 15:00

      Tillgänglighet P02


      18:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK 2 (hemma) P02


      18:00
    • 16:45

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) P05


      18:45
    • 17:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P04


      19:00
  • 9Mån
    v.15
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:45
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:15
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning P04


      20:45
    • 20:45

      Träning P02


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 16:45

      Träning U17


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
    • 18:00

      Träning P02


      19:15
    • 18:30

      Danderyds SK 1 (borta) P04


      20:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Träningsläger Bosön P06

    • 08:30

      IK Frej F08 (hemma) F07


      15:45
    • 09:00

      Vallentuna (hemma) F08


      16:00
    • 09:00

      Träningsmatch P08


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch P08


      10:00
    • 10:15

      Bollstanäs SK Gul (hemma) F05


      11:30
    • 11:00

      IK Frej Täby (hemma) P05


      12:30
    • 12:25

      IFK Lidingö FK (borta) F07


      14:00
    • 12:30

      Arenastyrka U17


      14:30
    • 13:00

      Motståndare (hemma) P07


      14:00
    • 13:15

      Minispelare P08


      14:00
    • 14:00

      Minimascot Frej - Helsingborg P07


      14:30
    • 14:00

      Training match vs Viggbyholms IF Damfotboll


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar Superettan Frej Helsingborg P04


      16:00
    • 14:30

      Motståndare (hemma) P07


      16:00
  • 15Sön
    • Heldag

      Träningsläger Bosön P06

    • 09:30

      Träning P03


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P08


      11:00
    • 10:00

      Internmatcher P10


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch P08


      12:00
    • 12:00

      Många lag (hemma) P09


      15:00
    • 12:10

      IFK Stocksund (hemma) U19


      14:10
    • 13:00

      IK Frej - Älta Träningsmatch F06


      14:00
    • 13:30

      IFK Vaxholm 2 (borta) P05


      15:30
    • 14:45

      IF Brommapojkarna (borta) P03


      17:30
    • 15:00

      Motståndare (hemma) P07


      16:00
    • 15:30

      Nacka FC (borta) F07


      16:45
    • 16:00

      Motståndare (hemma) P07


      17:00
    • 16:00

      Kista SC KFUM 1 (hemma) F04


      17:30
  • 16Mån
    v.16
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) P02


      21:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning MV U19 / U17


      18:10
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
      Vikingavallen 11-manna
      Anteckning: Ombytta och klara 18:00 för uppvärmning utanför planen. Glöm inte vattenflaskan!
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:15

      Träning MV P 11-manna


      19:25
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:45

      Träning F09


      20:00
    • 19:15

      Motståndare (hemma) P07


      20:00
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:30

      Målvaktsträning F05


      20:45
    • 19:30

      Träning MV F 11-manna


      20:45
    • 20:00

      Träning U17


      22:15
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:45
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:15
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning P04


      20:45
    • 20:45

      Träning P02


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:45

      Träning U17


      18:15
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Täby FK 91 (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
    • 18:00

      Träning P02


      19:15
    • 18:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      Täby FK 22 (hemma) P09


      19:00
    • 18:45

      IFK Österåker FK 1 (hemma) F10


      20:45
    • 18:45

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P09


      20:00
    • 19:00

      Sollentuna FK 3 (borta) F04


      20:30
    • 19:30

      Täby FK 31 (borta) P05


      21:30
    • 19:30

      IFK Vaxholm Grön 1 (hemma) P10


      20:30
    • 19:30

      Täby FK 72 (hemma) P09


      20:30
    • 19:30

      Bollstanäs SK (borta) P08


      20:30
  • 21Lör
    • 09:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) P10


      11:00
    • 10:00

      IFK Österåker FK 2 (borta) F10


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 31 (hemma) F07


      12:00
    • 10:30

      Täby FK U1 (borta) P03


      12:30
    • 11:00

      Åkersberga BK 2 (borta) P06


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 71 (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK 31 (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) F09


      13:00
    • 11:30

      IFK Österåker FK 2 (hemma) F05


      12:45
    • 12:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F03


      14:00
    • 12:00

      Täby FK 21 (hemma) F08


      13:00
    • 12:00

      Täby FK (hemma) F07


      13:00
    • 12:45

      Vallentuna BK 2 (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      Väsby IK FK 1 (borta) P04


      14:15
    • 13:00

      Syrianska FC (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Danderyds SK 3 (hemma) P06


      16:00
    • 14:00

      Rotebro IS FF (hemma) P08


      15:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK (hemma) P08


      16:00
    • 15:00

      Boo FF 1 (hemma) P03


      17:00
    • 15:15

      Enebybergs IF 1 (hemma) P06


      17:15
    • 15:30

      Vallentuna BK 1 (borta) P04


      16:45
    • 16:30

      Vallentuna BK 2 (hemma) P02


      18:30
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning BOIL -13


      11:00
    • 09:00

      IFK Vaxholm Svart 1 (borta) P10


      11:00
    • 09:45

      Åkersberga BK Grön (borta) P07


      11:45
    • 10:00

      Täby United FC NS 2 (hemma) P04


      11:15
    • 10:00

      Danderyds SK 3 (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Danderyds SK 2 (borta) F09


      12:00
    • 10:00

      Träning F11


      11:00
    • 10:00

      Träning P09


      11:15
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      FC Djursholm (borta) P08


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL -12


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P05


      12:30
    • 11:00

      Täby FK 31 (borta) P07


      13:00
    • 11:15

      Enebybergs IF 2 (borta) P06


      13:15
    • 12:00

      Runby IF 1 (borta) P10


      14:00
    • 13:00

      Danderyds SK 2 (borta) F07


      14:00
    • 13:00

      Täby FK (borta) P08


      14:00
    • 13:00

      Danderyds SK 2 (borta) F06


      14:00
    • 14:00

      IK Brage (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      IFK Vaxholm (borta) F04


      16:30
    • 15:45

      Spånga IS FK 6 (borta) P05


      17:45
    • 16:15

      Skogås-Trångsunds FF Blå (hemma) F03


      17:30
    • 17:00

      Sollentuna FK 22 (borta) P07


      19:00
    • 18:00

      Kista Galaxy FC (hemma) Damfotboll


      20:00
  • 23Mån
    v.17
    • 16:15

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:15
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:15

      Träning Fotbollsakademi 07


      17:15
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:00

      Träning F05


      19:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:15
    • 19:30

      Träning P04


      20:45
    • 19:30

      Ledarmöte P07


      20:30
    • 20:45

      Träning P02


      22:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:15

      Träning Fotbollsakademi 06


      17:15
    • 16:45

      Träning U17


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Enebybergs IF 5 (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      Erikslunds KF Vit (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:30

      Sollentuna FK 3 (borta) F05


      19:30
    • 18:00

      Täby FK 21 (hemma) F09


      19:00
    • 18:00

      Viggbyholms IK FF Gul (hemma) P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:15
    • 18:30

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P04


      20:30
    • 18:45

      Viggbyholms IK FF Grön (hemma) P09


      20:45
    • 18:45

      Täby FK 22 (hemma) F09


      19:45
    • 19:30

      Enebybergs IF 2 (hemma) F10


      21:30
    • 19:30

      Bollstanäs SK 12 (hemma) P10


      21:30
    • 20:00

      FC Djursholm 1 (borta) P03


      22:00
  • 28Lör
    • 09:00

      AIK FF 1 (borta) F07


      11:00
    • 10:00

      Åkersberga BK 1 (borta) F07


      11:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) F03


      12:00
    • 10:00

      IFK Stocksund BlåVit (borta) P06


      12:00
    • 10:15

      Enebybergs IF 1 (hemma) F06


      12:15
    • 10:30

      Vallentuna BK DF 2 (borta) F05


      12:30
    • 10:30

      IFK Vaxholm Grön 1 (borta) P10


      12:30
    • 11:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F10


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK 23 (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Täby United FC Svart (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK Grön 1 (borta) P07


      13:00
    • 11:30

      IFK Vaxholm 1 (hemma) P05


      13:30
    • 12:00

      Bällsta FF 1 (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      Tyresö FF (hemma) U19


      14:00
    • 12:00

      Bällsta FF (borta) P09


      13:00
    • 12:45

      Bele Barkarby FF 3 (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      Bollstanäs SK Gul 1 (hemma) P07


      15:00
    • 13:45

      IFK Vaxholm 2 (borta) P06


      15:45
    • 14:00

      Kälvesta IOFF FK R (hemma) P05


      16:00
    • 14:00

      Intresseanmälan - Lerduveskytte P02


      18:00
    • 14:00

      Bele Barkarby FF (hemma) P08


      15:00
    • 14:15

      Bollstanäs SK 1 (hemma) F04


      15:45
    • 14:30

      Täby FK 32 (borta) F05


      16:30
    • 15:00

      Bollstanäs SK (borta) P08


      16:00
    • 15:00

      IFK Vaxholm (hemma) P08


      16:00
    • 15:15

      IFK Vaxholm 1 (hemma) P06


      17:15
    • 15:45

      Sollentuna FK 9 (hemma) P03


      17:45
    • 16:00

      Karlbergs BK (borta) Damfotboll


      18:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK (hemma) P08


      17:00
    • 16:30

      Sollentuna FK 8 (hemma) P06


      18:30
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning BOIL -13


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 32 (borta) F09


      10:00
    • 10:00

      Erikslunds KF Grön (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning F11


      11:00
    • 10:00

      Träning P09


      11:15
    • 10:30

      Bollstanäs SK 2 (borta) P05


      12:30
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Erikslunds KF (hemma) F07


      13:00
    • 11:00

      Träning BOIL -12


      13:00
    • 11:00

      FC Djursholm vit 3 (borta) P09


      12:00
    • 11:30

      Täby FK NPN (hemma) P04


      13:30
    • 12:00

      Rotebro IS FF 1 (borta) F08


      13:00
    • 15:00

      Danderyds SK (borta) P08


      16:00
    • 16:00

      Västerås SK FK (borta) U17


      18:00
    • 16:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) P02


      18:00
    • 16:30

      Bollkalle på Superettanmatch F05


      19:30
    • 16:45

      Minispelare F08


      18:00
    • 16:45

      Minispelare F07


      18:00
    • 17:00

      Åkersberga BK 1 (borta) F03


      19:00
  • 30Mån
    v.18
    • 16:15

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:15
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:45

      Träning P05


      21:15