Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 15:20

      Träning U17


      17:00
    • 19:45

      Träning P02


      21:15
    • 19:45

      Träning P05


      21:00
  • 2Fre
    • 10:00

      Träning P04


      12:00
    • 11:50

      Träning U17


      13:30
    • 15:00

      Träningsmatch P08


      16:30
    • 15:30

      Träning P03


      17:30
  • 3Lör
    • 13:45

      Träning P06


      15:15
  • 4Sön
    • 08:30

      Träning P08


      10:30
    • 08:30

      Träning BOIL -12


      10:30
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      12:30
    • 11:00

      Jarlabergs IF U16 (borta) P03


      14:00
    • 11:00

      Träning P07


      12:30
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 14:00

      Skiljebo SK (U17) (borta) U17


      16:00
    • 14:15

      Träning F08


      15:30
    • 15:30

      Märsta IK (borta) P04


      17:00
    • 17:15

      Träning F05


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:15
  • 5Mån
    v.10
    • 16:45

      Träning P03


      18:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
    • 18:30

      Träning F03


      20:00
    • 18:30

      Ledarträff P07


      20:00
    • 18:30

      Spelarmöte inför Sanktan F04


      19:00
    • 18:45

      Träning P05


      20:00
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning P06


      18:20
    • 16:50

      Träning F07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:15

      Träning P02


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte P07


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:30

      Styrelsemöte Frej Fotboll IK Frej Täby Fotboll


      20:30
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:45

      Träning P03


      21:30
    • 20:30

      Träning F03


      22:00
    • 20:45

      Träning Damfotboll


      22:00
  • 7Ons
    • 16:00

      Fotbollsteori, tillfälle 1 P08


      16:50
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:15

      Träning F05


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F07


      20:00
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P03


      21:30
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 18:30

      Föräldramöte P06


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:00
    • 22:00

      SPELARRÅD P03


      22:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P04


      17:00
    • 16:15

      Västerås Invitational Trophy 2018 P03


      00:00
    • 19:45

      Sundbybergs IK (hemma) F03


      20:45
  • 10Lör
    • Heldag

      Västerås Invitational Trophy 2018 P03

    • 09:00

      Träningsmatcher Mars P06


      10:00
    • 09:00

      Mål, Vision, Värdegrund IK Frej Täby Fotboll


      16:00
    • 11:00

      Träningsmatch P08


      12:00
    • 15:45

      Träning P06


      17:15
    • 16:00

      Sollentuna FK (borta) P04


      17:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Västerås Invitational Trophy 2018 P03


      19:00
    • 08:30

      Träning P08


      10:30
    • 08:30

      Träning BOIL -12


      10:30
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna (U17) (borta) U17


      12:00
    • 10:00

      Ledarmöte Skinnskatteberg F04


      12:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      12:30
    • 11:30

      Åkersberga BK (borta) P05


      13:30
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 13:00

      Träning F07


      14:30
    • 14:15

      Träning P07


      15:30
    • 15:30

      Träning F09


      16:30
    • 16:30

      Träning P10


      17:30
    • 17:00

      Frej (hemma) F08


      20:00
    • 17:15

      Träning F05


      18:30
    • 18:15

      Träning F06


      19:30
  • 12Mån
    v.11
    • 16:45

      Träning P03


      18:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
    • 18:30

      Träning F03


      20:00
    • 18:45

      Träning P05


      20:00
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning P08


      17:00
    • 16:45

      Träning P06


      18:20
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:10

      Träning F07


      19:30
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:30

      Ledarmöte F03


      00:00
    • 19:45

      Träning P03


      21:30
    • 20:30

      Träning F04


      22:00
    • 20:30

      Träning F03


      22:00
    • 20:45

      Träning Damfotboll


      22:00
  • 14Ons
    • 00:00

      Ledarmöte F03


      20:30
    • 18:00

      Bollisa IK Frej - Sollentuna FK F05


      20:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
      Vikingavallen 7-manna plan
      Samlingsinformation: Vikingavallen 7-manna
      Samlingstid: 18:40
      Anteckning: Vi tränar nere på Vikingavallen, på sjumannaplanen bakom 11 mannaplanen.

      Ta med benskydd, vattenflaska och klädsel efter väderlek.
      Ombytt och klar kl.18.40.

      Väl mött,

      /Tränarna
    • 19:15

      Träning P03


      21:30
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:30

      Träning F04


      20:45
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning P04


      20:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:00
  • 16Fre
    • 15:00

      Träningsäger F06


      00:00
    • 15:30

      Träningsläger i Skinnskatteberg F05


      00:00
    • 15:30

      Skinnskatteberg 2018 F03


      00:00
    • 16:00

      Intresseanmälan Skinnskatteberg 2018 F05


      00:00
    • 16:00

      Träning P04


      17:00
    • 18:15

      Uppsala-Kurd FK U16 (borta) P03


      21:00
    • 18:30

      Träning F04


      19:30
    • 19:30

      Träning F03


      21:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Träningsäger F06

    • Heldag

      Träningsläger i Skinnskatteberg F05

    • Heldag

      Skinnskatteberg 2018 F03

    • Heldag

      Intresseanmälan Skinnskatteberg 2018 F05

    • 10:00

      Träning F04


      11:30
    • 10:30

      Träning F03


      12:00
    • 12:30

      Hammarby IF Fotboll (borta) P05


      14:30
    • 13:15

      Bollkallar P06


      16:00
    • 14:30

      Träning F04


      16:00
    • 15:45

      Träning P06


      17:15
    • 16:00

      Bollstanäs SK (borta) P05


      17:30
    • 16:30

      Träning F03


      18:00
    • 19:30

      Djurgårdens IF (U17) (hemma) U17


      21:30
  • 18Sön
    • 00:00

      Träningsäger F06


      19:00
    • 00:00

      Träningsläger i Skinnskatteberg F05


      18:30
    • 00:00

      Skinnskatteberg 2018 F03


      19:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Skinnskatteberg 2018 F05


      19:00
    • 08:30

      Boo FF U16 (hemma) P03


      11:45
    • 08:30

      Träning BOIL -12


      10:30
    • 08:45

      Minicup Norrtälje P04


      13:00
    • 10:00

      Träning F04


      11:30
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P07


      11:00
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      12:30
    • 11:30

      Träning F03


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P08


      13:00
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      IK Frej Täby P09 2 (Huge) (hemma) P09


      14:15
    • 13:00

      Träning F07


      14:30
    • 14:15

      Träning F08


      15:30
    • 14:30

      Värmdö IF (borta) F07


      15:15
    • 14:30

      IK Frej F04 (hemma) F03


      16:00
    • 14:30

      Träning F04


      16:00
    • 15:30

      Träning F09


      16:30
    • 16:30

      Träning P10


      17:30
  • 19Mån
    v.12
    • 16:45

      Träning P03


      18:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
    • 18:00

      Föräldramöte F06 F06


      18:45
    • 18:45

      Träning P05


      20:00
    • 20:00

      Ledarmöte P05


      21:00
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning P08


      17:00
    • 16:45

      Träning P06


      18:20
    • 17:00

      Träning F07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:15

      Träning P02


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:45

      Träning P03


      21:30
    • 20:30

      Träning F03


      22:00
    • 20:45

      Träning Damfotboll


      22:00
  • 21Ons
    • 16:00

      Fotbollsteori, tillfälle 2 P08


      16:50
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:15

      Träning F05


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Kostföreläsning för spelare och föräldrar P03


      19:00
    • 18:30

      Ledarmöte P07


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      21:30
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning P04


      20:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:00
  • 23Fre
    • 16:15

      Bollisa IK Frej - Assyriska F06


      18:30
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
    • 17:00

      Bollisa IK Frej - Assyriska F05


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch P08


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 19:00

      Nyköpings Vårcup 2018 P05


      00:00
    • 19:45

      Djurgårdens IF (hemma) F03


      20:45
  • 24Lör
    • Heldag

      Nyköpings Vårcup 2018 P05

    • 07:15

      Kick-OFF Cup F04


      11:15
    • 08:00

      Segeltorps IF (hemma) F04


      08:30
    • 08:30

      Örby IS (hemma) F07


      15:30
    • 09:00

      Cup P08


      00:00
    • 09:10

      Tullinge fotboll (hemma) F07


      15:00
    • 09:30

      Sollentuna FK 2 (borta) F04


      10:00
    • 10:30

      BP:3 (hemma) F04


      11:00
    • 11:15

      Uppdaterad: Kickoff Cup F05


      15:00
    • 12:00

      Training Match vs Enerbybergs IF Damfotboll


      14:00
    • 12:15

      Danderyds SK (hemma) P03


      15:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK Vit (borta) F08


      16:30
    • 15:45

      Träning P06


      17:15
    • 16:00

      Bollstanäs SK (borta) P05


      17:30
    • 16:45

      Kungsängens IF (borta) F03


      18:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Nyköpings Vårcup 2018 P05


      15:00
    • 00:00

      Cup P08


      19:00
    • 08:30

      INSTÄLLD - Kick-off Cup F06


      12:30
    • 08:30

      Träning BOIL -12


      10:30
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P07


      13:00
    • 09:30

      Motståndare (hemma) P07


      13:15
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      12:30
    • 11:45

      AIK (borta) P04


      13:00
    • 12:15

      IFK Lidingö FK Akademi (hemma) P03


      15:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 13:15

      Kick-OFF Cup F04


      17:15
    • 14:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) F04


      14:30
    • 14:00

      Träning P06


      16:00
    • 14:15

      Täby FK (borta) P05


      16:15
    • 14:15

      Träning F08


      15:30
    • 15:30

      Träning F09


      16:30
    • 15:30

      Sunnersta AIF (borta) F04


      16:00
    • 16:00

      Motståndare (hemma) P07


      17:00
    • 16:30

      Hanvikens SK (hemma) F04


      17:00
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 17:00

      Ledarmöte P05


      18:15
    • 17:15

      Träning F05


      18:30
    • 18:15

      Träning F06


      19:30
  • 26Mån
    v.13
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 16:45

      Träning P03


      18:30
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 17:45

      Fystest + fika F06


      19:00
    • 17:50

      Enebybergs IF (hemma) F07


      18:45
    • 18:30

      Träning F03


      20:00
    • 18:45

      Träning P05


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 27Tis
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 16:45

      Träning P06


      18:20
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:15

      Träning P02


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:00

      MålvaktsINVENTERING P08


      18:15
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:45

      Träning P03


      21:30
    • 20:30

      Träning F03


      22:00
    • 20:45

      Träning Damfotboll


      22:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:15

      Träning F05


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:30

      Träningsmatch IK Frej - Täby FK F06


      20:00
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      21:30
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
  • 29Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 18:45

      Träning P04


      20:00
    • 20:00

      Träning P02


      21:15
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:00

      Påskboll P08


      12:00
    • 09:45

      Vallentuna BK (borta) P02


      13:00
    • 15:00

      Träningsläger P04


      00:00
    • 18:00

      Skadevicupen med F06 F07


      18:00