Kom ihåg mig
www.laget.se/IFKMALMOHANDBOLLP96

Gästbok

Regler

- Reklam eller annan form av SPAM är förbjuden.

- Följ svensk lag och använd ett vårdat språk.

- Trakasserier och personangrepp är strängt förbjudet.

- Vid misstanke om brott kommer en anmälan att göras.


Namn:
Fet stil[b][/b]
Röd text[r][/r]
Glad[:)]
Skeptisk[:/]
Ledsen[:(]
E-post:
Hemsida:
  
Text:
 

 Namn: FreshU 
 Datum: 2012-02-13 12:32

Är du trött på illaluktande idrottsskor och vill känna dig fräsch både under och efter träning?
Vi är ett företag som säljer väldoftande skosulor. De absorberar fukt vilket betyder att du inte svettas om fötterna. De bevarar även dina skor och ger dig en fräsch känsla som varar både under och efter ditt träningspass. Dessa skosulor är perfekta för dig som är idrottsman/kvinna eller bara vill ha en fräschare vardag.
Besök vår hemsida för mer information, www.freshu.jetshopfree.se eller kontakta oss via vår mejl freshu@mail.com

 Namn: Görran  
 Datum: 2011-10-19 18:59

Käre Adam!
Din lilla fadäs blev aldrig det kostsamma som det skulle ha kunnat bli och det är glömt och förlåtet!!
Min fadäs är dock av den "grövre" sorten och den kostar desto mer... Du lär bli varse detta i morgon:)
I övrigt en klockren analys!!! Keep think positive thoughts!!!:)

 Namn: Adam 
 Datum: 2011-10-18 20:22

Analyserade andra halvlek också: Tre eller fyra tekniska fel varav ett var den sista fadäsen i slutet ibland slarviga skott. Negativt. Positivt : Höll en positiv attityd genom hela halvleken spelade ett fullt godkänt försvar satsade rätt och gjorde fyra mål gjorde även några kombinationer.

 Namn: Göran Woll  
 Datum: 2011-10-17 08:06

Adam, håller fullständigt med dig i din analys och vill tillägga att du var på väg ner i en mental svacka efter straffräddningen av deras målvakt, MEN det tog vi ett snack om och sedan var du klockren, ja förutom din lilla fadäs i slutet då du skulle "hålla i bollen"...)
Det hade varit intressant OM alla spelare faktiskt kollade på matchen och analyserade sin egen insats, något som jag tänkte inför redan förra säsongen, men då skulle jag ju "tagga ner" enligt er förre huvudansvarige tränare...

 Namn: Adam 
 Datum: 2011-10-16 19:53

Analyserade lite min egen insats i första: En del tekniska fel ( 6st) en missad straff och dåligt hemmåtspring. Det negatvia. Det positiva : Två mål två framspelningar och bra spel i slutet av halvleken.

 Namn: Göran Woll  
 Datum: 2011-10-14 12:48

Ja och jag vet att du vet...:)
Måste bara betona kollektivet!!!:)

 Namn: johan  
 Datum: 2011-10-13 23:20

nej jag vet göran, men det är riktigt kul när det går bra för en, självklart vet jag att detta e en lagsport.

 Namn: Göran Woll  
 Datum: 2011-10-12 08:24

Det viktigaste är inte hur många mål varje enskild spelare gör, detta måste ni få in i era huvuden, utan hur samarbetet som föranleder målen och att vi gör minst ett mål fler än motståndarna:)

 Namn: Adam 
 Datum: 2011-10-11 19:41

Tur att jag ska vara med på söndag då! :)

 Namn: johan  
 Datum: 2011-10-11 18:38

äntligen dags för match mot ystad :D som jag nästan varje match mot dom gjort 7 mål (borta då), fast det har nog varit en hel del pga adam :)

< Tidigare | Sida  | Senare >
Lag i föreningen
  • IFK Malmö HF
  • Handboll
  • A-lag Herrar
  • P-96/97
  • P-98
  • P-99
  • P-00
  • P-01
  • P-02
  • P-03
  • F-00/01
  • F-02/03
  • Bollsskola F/P-04/Yngre
Viktigt meddelande
Dagens FÖRÄLDRAMÖTE är INSTÄLLT! Återkommer med info om nytt datum!/Lars
Kalendern
Förhandsgranska för utskrift
MTOTFLS
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
<<mars>>
De 10 mest aktiva lagen igår
Listan avser lag i Skåne län
1. fikhsenFotboll
2. tollarpsifFotboll
3. rinkabyFotboll
4. sgifherrFotboll
5. sgifp9798Fotboll
6. hogaborgsbk_p9..Fotboll
7. svedalaif_seni..Fotboll
8. ifkosbyherrFotboll
9. pbikFotboll
10. hogaborgsbk_aFotboll
Ikon visar skillnad i rank mot i förrgår
 

Kontakta oss

Adress: Torupsgatan 1, 217 73 MalmöTelefon: 0707-928730E-post: ifkmalmohandboll@gmail.com